Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

galani

Alıntı yapılan: g10ca - 19 Mayıs , 2011, 11:03:21
ben anadolu yakasındayım ismini duymadım bahsettiğin doktorun
Avrupa yakasındaki arkadaşlar yardımcı olurlar  :icon_thumright:
teşekkürler arkadaşım ;)
bekliyorum nerdesiniz kızlarrr

ponçik

netteki başka sitelerde Dr.Ali Yazgan dan memnun olanları okudum , sen tavsiye üzerine mi o doktora gideceksin
Dr.konusunda kimseye kefil olunmaz aslında
bana iyi gelen diğerine iyi gelmez, hoşlanmaz, o an bişeyler ters gider
hani derler ya iyi olur Allahtan kötü olur senden bilirler diye
umarım gönlüne göre bir doktor bulursun

Gülden Taviloğlu

Ben Amerikan Hastanesi'nden Engin Oral'a gidiyorum ve çok memnunum )).
Burada İlknur Aköz'ün tavsiye edildiği gözüme çarptı ve "aman ha" diyorum arkadaşlar. Kuzenimin hamileliğini resmen mahvetti, ciciliğini biciliğini bilmem ama 80'lerden kalma ve çok yanlış tedaviler uygulayan bir doktor İlknur Aköz. Kuzenim yurtdışında yaşamasa dava açacaktı, oradaki doktorlar da yapılanlara inanamamış zaten.

nelss

ben doktorumda hala kararsızım haftaya kesin gitmem gerek aşı yazacaktı ama izinliyms gözümü karartp baska doktora gitcem ins pisman olmam  :icon_scratch:

ponçik

ponçik

Ben ilk doğumumu Medicana 'da yaptım fakat muayene ve doğum ücretleri çok yüksek

şimdi Ümraniye Afiyet Hastanesi'ne gidiyorum  :hıhı:

Bu hastaneyle ilgili tecrübesi olanlar paylaşabilir mi ?

nelss

ponçik

İstanbulda medical park hastanesinden hiç memnun kalmadım, ama gidip de ikinciyi bile aynı hastanede doğuracak arkadaşlarım var. Doktor iyiyse hastane ikinci planda kalıyor tabi  :-\

makaron

gezmediğim doktor hastane kalmadı allah nasip kısmet eder de hamile kalırsam acıbadem veya memorialda doğum yapmayı planlıyorum. iş yerinin anlaşması var.

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 14 Ağustos , 2013, 17:09:07
gezmediğim doktor hastane kalmadı allah nasip kısmet eder de hamile kalırsam acıbadem veya memorialda doğum yapmayı planlıyorum. iş yerinin anlaşması var.
Memorial de acilde çok güzel muamele gördüm, acil bu kadar iyiyse normal muayeneleri daha da iyidir diye düşünüyorum, işyerinin anlaşması da varsa değerlendirmelisin bence.
Acıbademe de gittim, orası biraz kalabalık ama doktorunu bulursan çok iyi ilgileniyorlar.
Hayırlısıyla bebeğin gelsin inşallah  :love9:

makaron

sağol canım inşallah... umutlar tükeniyor artık ama bakalım.

nelss

Alıntı yapılan: goncik - 14 Ağustos , 2013, 17:04:57
İstanbulda medical park hastanesinden hiç memnun kalmadım, ama gidip de ikinciyi bile aynı hastanede doğuracak arkadaşlarım var. Doktor iyiyse hastane ikinci planda kalıyor tabi  :-\
ablamda hiç memnun kalmadığını söyledi üstelik benim doktorumdan  :icon_scratch: :icon_scratch:

KasrıCinan

Kızlar eskişehirde kadın doğum doktoru arıyorum.henüz bi doktorda karar kılamadım.oğlumda doğum yaptığım doktor emekli oldu.kaldım ortada.sakarya hastanesinde iyi bildiğiniz bi doktor varmı...?acıbademdeki doktorlar çok iyi ama ücreti çok fazla..düsünmüyorm o yüzden.özel ümitin de doğumhanesinden ilgilerinden hosnut kalmadım.yakın çevremden duyduklarımdan..çok zormus bi doktorda karar kılamamak..
ESKİŞEHİRLİ ARKADASLARIM VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ponçik

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Eylül , 2013, 22:04:49
Kızlar eskişehirde kadın doğum doktoru arıyorum.henüz bi doktorda karar kılamadım.oğlumda doğum yaptığım doktor emekli oldu.kaldım ortada.sakarya hastanesinde iyi bildiğiniz bi doktor varmı...?acıbademdeki doktorlar çok iyi ama ücreti çok fazla..düsünmüyorm o yüzden.özel ümitin de doğumhanesinden ilgilerinden hosnut kalmadım.yakın çevremden duyduklarımdan..çok zormus bi doktorda karar kılamamak..

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Dr.Ömer Tarık Yalçın  :icon_thumright:
Arkadaşımın annesi yaşadığı sıkıntılarla ilgili kendisinde tedavi oldu, 10 numara bir doktor olduğunu söylerler, değerlendirebilirsin canım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: goncik - 11 Eylül , 2013, 13:07:24
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Eylül , 2013, 22:04:49

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Dr.Ömer Tarık Yalçın  :icon_thumright:
Arkadaşımın annesi yaşadığı sıkıntılarla ilgili kendisinde tedavi oldu, 10 numara bir doktor olduğunu söylerler, değerlendirebilirsin canım
canım  zaten gebeliğimi kalp atışını öğrendiğim doktorum TIP fakültesinde.prof.AHMET BAŞAR,ama suan muayenehanesinde bakıyor.o da çok pahalı.ve doğuma girmiyorlarmıs...o yüzden bilemedim.intörler girip doğum yaptırıyorms...bende açıkcası göze alamadım.nasıl bi muamele göreceğimi bilmediğimden..ama doktordan çok memnun kalmıstım....

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ