KÜÇÜK MELEĞİM METE ÇİKO

Başlatan TUBAMETE, 12 Ocak , 2007, 22:18:52

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

TUBAMETE

yaaa inanamıyorum uzun zamandır uğramıyorum bu ralara yeni bir bebek düşündüğümüz için tekrar bu konulara merak saldım daha doğrusu vakit ayırdım burada da üyeliğimin silinmiş olduğunu düşünüyordum bir deneyeyim dedim üyeliğim silinmemiş ve hatta meleğimin sayfası bile görünce çokkkk mnutluuu oldummmmmmmmmmmmmmmm.çok sık giremiyorum internete ama girdikçe uğrayacağım artık çok özlemişim buraları  :) meteçikoya gelince o tam 4 yaşında kocaman bir abi oldu  :love9: kardeş yolu gözlüyorr...

βαlκιz

gözün aydın artık bi sayfa daha açarsın bebiş için
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TEKRARRDAN HOSGELDIN YUVANA  :flowers: :flowers:
ARADAN YILLAR GEÇMIŞ INSAN DUYGULANIYOR
HAYIRLISI OLSUN YAKIN BI ZAMANDA METEYE KARDEŞ GELSIN  :amin: :amin: :amin:

TUBAMETE

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 19 Ağustos , 2010, 18:00:14
gözün aydın artık bi sayfa daha açarsın bebiş için

ayy inşallah ama bu ay olmadı malesef :(

TUBAMETE

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 18:02:54
TEKRARRDAN HOSGELDIN YUVANA  :flowers: :flowers:
ARADAN YILLAR GEÇMIŞ INSAN DUYGULANIYOR
HAYIRLISI OLSUN YAKIN BI ZAMANDA METEYE KARDEŞ GELSIN  :amin: :amin: :amin:

hoşbulduk evet ya ne kadar çok zaman geçmiş oğlumun fotoğrafı bile o zamandan kalmış görünce gerçekten duygulandım.inşallahhhhhhh

Balböceği

Meraba cnm Hg aramiza bende bakmistim senin konuya daha once
demek kardes yolu gozluyor mete bey  :k06: :k06: hayirlisi olsun insallah  :amin:

TUBAMETE

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 20 Ağustos , 2010, 00:15:19
demek kardes yolu gozluyor mete bey  :k06: :k06: hayirlisi olsun insallah  :amin:

sağol canım inşallah hemde ne gözlüyor hergün kardeşle ilgili bir muabbet Allah onunda bizmde bütün isteyenlerinde gönlüne göre versin inşallah

Balböceği

Alıntı yapılan: TUBAMETE - 20 Ağustos , 2010, 00:23:29
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 20 Ağustos , 2010, 00:15:19

sağol canım inşallah hemde ne gözlüyor hergün kardeşle ilgili bir muabbet Allah onunda bizmde bütün isteyenlerinde gönlüne göre versin inşallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: