28 Nisan , 2024, 12:49:27

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Başlatan Balböceği, 04 Kasım , 2009, 22:57:37

« önceki - sonraki »

Balböceği

bencede son karar eminemim emine soz sende mikrofon yok :y25: :basardim: :basardim:

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 05 Kasım , 2009, 21:02:24
Mesajların dolması ne demek anlayamadım  :) Zaten belli seviyeler var 1 bebekten başlayıp mesaj sayısına göre 5 bebeğe kadar çıkıyor.

Arkadaşlar  :love9:
Eminenin dediği gibi 1 bebekten 5 bebeğe çıkıyor mesaj sayısına göre  :icon_thumright:

bence yeni gelen üyeler veya daimi üyeler mesaj sayınızı görünce site için ne kadar emek harcadığınızı görüp sizinle gurur duyacak ve böyle harika bir sitede oldukları için mutlu olacaklardır  :hello2:

мiŁenα.

aynen ole mesaj sayısı onemlı deıl foruma kattıgı konualr sarfettıgı emek onemlı...

uyeler mesaj sayısı kımın fazlaysa kım daha forumda etkınse onunla ıletısım kurup sorularını yoneltıyor buda hos bırsey...

:icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

sekerime katiliyorummmm :icon_thumright:

kendimle guru duyuyorumm :basardim: :basardim:

мiŁenα.

βαlκιz

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 07 Kasım , 2009, 11:32:07
aynen ole mesaj sayısı onemlı deıl foruma kattıgı konualr sarfettıgı emek onemlı...

uyeler mesaj sayısı kımın fazlaysa kım daha forumda etkınse onunla ıletısım kurup sorularını yoneltıyor buda hos bırsey...

:icon_thumright:

he bilmiyodum bende bol bol konu eklim forumda geceleri en çok ben etkinim  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Balböceği

emine barim bebekleri 8 cikarsannn  :icon_scratch:

мiŁenα.

:ehi: :ehi:8 olunca ne olcak

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

karizma olcak nolcakkk  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bebeklerden ne istiyosun yeter okadar bebek  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

yada basa sitenin eni yazsinn  :toothy10: :toothy10: