Karin Çatlaklari İcin önlemler... ?

Başlatan alev85, 04 Kasım , 2009, 21:13:44

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende her aksam yatmadan önce hamilelere özel catlagi yagi almisdim almanyadan onu kullaniyorum simdilik catlagim yok insallahda olmaz....olursada kizimin cani sagolsun  :-* :-* :binkybaby:

.:.Zamansız.:.

doktorum Liarac önerdi onu kullanmaya başladım...bu zamana kadar normal nemlendirici kullandım..doktorum bebe yağı, kakao yağı , vazelinda kullanabilirsin dedi ...

ZyNp

bende kakao yagı kullanıyorum ama hergun surmuyorum arada aklıma geldıkçe :D

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 30 Mart , 2010, 11:54:58
doktorum Liarac önerdi onu kullanmaya başladım...bu zamana kadar normal nemlendirici kullandım..doktorum bebe yağı, kakao yağı , vazelinda kullanabilirsin dedi ...

ben 4 ayimdan beri lierac kullaniyorum cokk memnunum sukurr en iyi cozum bu krem diyebilirimmm :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benim kullandıgımdandan kullanan yok mu yaa
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

@ssemra@

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 30 Mart , 2010, 22:24:24
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 30 Mart , 2010, 11:54:58

ben 4 ayimdan beri lierac kullaniyorum cokk memnunum sukurr en iyi cozum bu krem diyebilirimmm :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

bende lierac hiç bir işe yaramadı, 7. 8. aydan sonra çok çatladım, olan paracıklarıma oldu valla

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: alev85 - 04 Kasım , 2009, 21:13:44
herkese merhabalar,

Karin catlaklari icin hangi ürünleri kullaniyorsunuz, hangisi en iyi sonuc verir. Doktorlar irsi diyor ama, bi önlemi olmali  :crybaby2: Benim ablamin ve annemin karni harita gibi... ;)

Ve ne zaman bu ürünleri kullanmaya baslamak gerekir ?

harita gibise benim perşembe pazarı gibi diyim nemlendiriçiler yada doktor veriyor ilaç yada bagdem yagı falan kullan ben hamiişken kullandım bi işe yaramnadı vucut yapısınla alakalı bişi umrumda değil mankemmiyim:) diyorum ama insan ister isteemz pisikolojisi bozuluyor sonradan umursamıyor    :y25: :y25: