28 Nisan , 2024, 20:10:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci Bebek İçin Uğraşan Hanımlar Böyle Buyrun...

Başlatan ___kıymık___, 04 Kasım , 2009, 10:07:00

« önceki - sonraki »

oğlu olupta 2.çocuğunu kız isteyenler

çoooooooook istiyorum
31 (47.7%)
istiyorum
8 (12.3%)
olsada olur
4 (6.2%)
ne olursa farketmez
22 (33.8%)

Toplam Oy Verenler: 65

asya83

umarım hepinizin Allah gönlüne göre verir ama şanslı olduğunuzu unutmayın ne güzel evlatlarınız var .Biz ne yapalım daha annelik duygusunu tadamadık bile inş. hepimizin duaları kabul olur.

zen_s

Gonca canım inşallah yazdıkkların dua olur rabbim kabul eder  :amin:
elamm hepimiz inşallah muradımıza ereriz hayırlısıyla  :opucuk:
asya evet haklısın biz o duyguyu tattık tekrar rabbim verir inşallah  :amin: sizlerede bir an evvel yaşamayı sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zerrinplt

Canım uzun süredir korunuyorsan bu çok normaldir.

leylakarsu

Canım bende 5 yıldan sonra istedim ama korunduğum için biraz geç oluyor düzene girmen gerekiyor yani

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 15:37:40
  2. Bebişleri İsteyen Bayanlar

İsim                 Çocuğunun Yaşı         BAT ( Beklenen Adet Tarihi) 

Nurefşanelif  .....4...................       
kedcik           ......10....................   
damlaceyli  .......?................
Adayağmur ......5....................
dilos-08       ......4.....................
seher       ..........6......................
elif durmaz .......5......................
Ahueda    ..........3.....................
Sükeyna ...........6.....................
astrogot..........11.....................
Dilvin  ...............3,5.....................
adaçiçeği  ..........?.....................
nrcn................. 13...................
Nevaa..................2.............. 
eguzel89......................2...............                                                               
pırpır...........................11.............. 
zen_s...........................10..............
elamm..........................6..........           

Hamile Bayanlar

İsim                                              Çocuğunun Yaşı            Beklenen Doğum Tarihi

_kıymık_                                      ..........9.............. 
İzemsevi                                     ........21 aylık.............      Ocak             kız
uslanmazgönlüm                         ........8.............                Ocak        erkek
kimyacı34                                    ......2,5.............
Aşkitoom                                  ...........2,5 ..........                 Ocak              kız
naz-pınar                                   ...........4................            Şubat
goncik                                          .......7..............                                             kız
KasrıCinan                                  ............1,5.............                                     kız
la.fem                                     ............3............... 

benide ekleyin

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ยรlคภ๓คz göภlüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

02 Aralık , 2013, 08:41:35 #3096 Son düzenlenme: 02 Aralık , 2013, 10:36:33 ยรlคภ๓คz göภlüm

eea2005.......................9.........

Hamile Bayanlar

İsim                                              Çocuğunun Yaşı            Beklenen Doğum Tarihi

_kıymık_                                      ..........9.............. 
İzemsevi                                     ........21 aylık.............      Ocak

kız
uslanmazgönlüm                         ........8.............                Ocak           
erkek
Aşkitoom                                  ...........2,5 ..........                 Ocak             
kız
naz-pınar                                   ...........4................            Şubat
goncik                                          .......7..............                                             
kız
KasrıCinan                                  ............1,5.............                                     
kız
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ............................2..................                                       
erkek

eea2005

oğlum 9 yaşında kardeş istiyor :amin: bende bebiş istiyorum. lütfen Allahım önce hiç olmayanlara analık duygusunu nasip et bizi de çok bekletme lütfen... :love9: :amin: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: eea2005 - 02 Aralık , 2013, 09:13:45
oğlum 9 yaşında kardeş istiyor :amin: bende bebiş istiyorum. lütfen Allahım önce hiç olmayanlara analık duygusunu nasip et bizi de çok bekletme lütfen... :love9: :amin: :love9:
inşallah kardeş fazla bekletmeden gelir... oğlum da 2005'li 8 yaşını yeni doldurdu, o da kardeşi çok istiyordu o yüzden biz de bebek düşünmüştük... geçen hafta "kardeşim artık gelse, kardeşsizlikten çok sıkıldım" dedi

elamm

Alıntı yapılan: eea2005 - 02 Aralık , 2013, 09:13:45

CANIM BENİM DE KIZIM 6 YAŞINDA BENDE 2.ÇOCUK İÇİN 6 AYDIR UĞRAŞIYORUM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ALLAH İSTEYEN HERKEZE NASİP EDER.

hulyasevsel

arkadaşlar benimde iki kızım var ikisini de arka arkaya doğurdum.şimdi büyüdüler ve ben aşırı bir bebek özlemi içine girdim üç yıldır korunmuyoruz ama olmadı.Rabbim öncelikle hiç civcivi olmayanlara versin ama benide ekleyin listenize.yaşım da ilerledi doktora gittim eşinde sorun var dedi.ilk kızım da da ufak bi tedavi olmuştu.yaşım ilerlediği için korkuyorum ama çalışmalara başladık yine de doktor acele edelim dedi :binkybaby:

ยรlคภ๓คz göภlüm

06 Aralık , 2013, 11:15:32 #3101 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2013, 14:59:10 ยรlคภ๓คz göภlüm

eea2005.......................9.........
                                                                       hulyasevsel...................?-?......

Hamile Bayanlar

İzemsevi                                     ........2.............                 Ocak

kız
uslanmazgönlüm                         ........8.............                Ocak           
erkek
Aşkitoom                                  ...........2,5 ..........                 Ocak             
kız
goncik                                          .......7..............                                             
kız
KasrıCinan                                  ............1,5.............                                     
kız
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ............................2..................                                        erkek

GELSQMİNQ

slm anneler sizlerle muhabbet etmeyi özledim burada hamile kalana kadar yazıştık sonra hamile kaldım doğurdum hiç vaktim kalmadı şimdi gelelim asıl meseleye eşim 2. bir bebek istiyor kızım şubatta nasip olusa 2 yaşına girecek inşaallah acaba çok mu erken ben çok erken olduğunu düşünüyorum kararsızım çevremdekiler aman yapma falan felan diyor :) napcamı bilemedim

ponçik

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 26 Aralık , 2013, 17:22:52
slm anneler sizlerle muhabbet etmeyi özledim burada hamile kalana kadar yazıştık sonra hamile kaldım doğurdum hiç vaktim kalmadı şimdi gelelim asıl meseleye eşim 2. bir bebek istiyor kızım şubatta nasip olusa 2 yaşına girecek inşaallah acaba çok mu erken ben çok erken olduğunu düşünüyorum kararsızım çevremdekiler aman yapma falan felan diyor :) napcamı bilemedim

Canım hoşgeldin , kızını büyütmüşsün maaşallah  :hello2:
eğer çok istiyorsanız 1yaş da 2 yaş da 10 yaş da aynı bence, nihayetinde iki kardeş çok güzel paylaşımda bulunurlar. Benim kızım 7 yaşında ve ikinci bebeğim yolda, eğer şimdiki aklım olsaydı peş peşe doğururdum bunu hep söylerim, ikisi beraber ikiz gibi büyürdü , eğer sen de hemen hamile kalırsan bebek doğana kadar kızın da 3 yaşına gelmiş olacak ve kendi işini epey görüyor olacak. En azından bezden kurtulmuş olursunuz.  Bence erken değil  :icon_thumright: hakkınızda hayırlısı

eguzel89

Kizlar merhaba benimde 2 bucuk yasinda bir kizim var gecen sene birde ikiz bebeklerime hamile kalmistim ama Allahim nasip etmedi dursalardi ocakta yani bu ay dogum olacakti cok zordu benim icin ve simdi tekrar bebek istiyoruz uc aydir calismalarimiz var kizimda cok fazla kardes istiyo hatta aldigi kucuk oyuncaklarina bu kardesimin anne ona sen meme vereceksin biliyomusun babamla bende uyutucaz dio küçük bebekleri cok fazla seviyor ve keske benimde kardesim olsa abne dio cok üzülüyorum bebeklerimi kaybettigim icin biri digerinin gelisimini engelledi ve bir tanesinin kalp atislari durdu tek yumurta ikizi oldugu icin digerinin de kalp atislari yavasladi ve dr riske atma belki zekasinda bir problem olmustur dedi ve miniklerimle vedalastim cok buyuk bir aciydi yasadigim Rabbim kimseye yasatmasin boyle bir aciyi simdi bir bebegim daha olsun istiyorum insallah benide araniza ekleyin ;-)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)