27 Nisan , 2024, 23:43:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ağlarsa Anam Ağlar Gerisi Yalan Ağlar....

Başlatan sibell&gökhan, 14 Kasım , 2007, 14:09:03

« önceki - sonraki »

flowers

Cnm anneCim nasıL'da anLıorSun hiçßirşey söylemediğim haLde üzgün oLduğumu  :y25: :y25:.nasıLda HissedioRSun..ne güzeL teselli edioRsun beni olur kızım oLur bebeğin saßret ve nasıL iLaç gißi ninni gißi gelioR sözlerinn..ßabam öLdükten sonra ßize hem anne hem ßaba oLdun nasıL öderim ßen senin haKKını.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Bitanecik ANAM Allah Seni ßaşımızdan ekSik etmeSin..ömrün uzun ve sağLıkLı oLsun inşaLLah.. :amin: :amin: :amin: Seni çok ama Çok sevioRum  :love9: :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 27 Mayıs , 2011, 01:39:47
Cnm anneCim nasıL'da anLıorSun hiçßirşey söylemediğim haLde üzgün oLduğumu  :y25: :y25:.nasıLda HissedioRSun..ne güzeL teselli edioRsun beni olur kızım oLur bebeğin saßret ve nasıL iLaç gißi ninni gißi gelioR sözlerinn..ßabam öLdükten sonra ßize hem anne hem ßaba oLdun nasıL öderim ßen senin haKKını.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Bitanecik ANAM Allah Seni ßaşımızdan ekSik etmeSin..ömrün uzun ve sağLıkLı oLsun inşaLLah.. :amin: :amin: :amin: Seni çok ama Çok sevioRum  :love9: :love9:
:y25:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

<<<betty>>>

Annem, dünyalar güzeli annem benim...
Nasıl ödenir senin hakkın  :y25: :y25:
Haftalardır yemek yiyemiyorum ve hiç bir iş yapamıyorum diye, nasıl da çırpınıyorsun?
29 yaşındayım ama sanki 2 yaşındaymışım gibi ağzıma attığın lokmalarımı sayıyorsun  :y25:
Sen hep böyleydin ama, hep fedakardın sen...
Bir yandan babam, bir yandan 4 çocuk, bir yandan hasta kayınvaliden...
Nolur kendine biraz daha dikkat et, sen bize lazımsın ya daha...
Senin varlığınla güç buluyoruz ben ve kardeşlerim, Allah seni başımızdan eksik etmesin annem benim  :amin:  :amin:
Hep yanı başımızda uzun,sağlıklı,mutlu ömrün olsun inşallah, seni çok seviyorum mis kokulu annemmm  :love3:

esracım

kızlar sizin yazdıklarınızı okuyunca hemen annemi aradım.hergün görüşüyorum ama yine de bugün böyle bi başka şekilde aradım.annemi çok seviyorum.ona sevgim tarifsiz.bizim için çok çalıştı.sağolsun hepimizi adam etti.hala da çalışyıo.mücadele ediyo.bazen şikayet etse de hep memnun hayatından.seni çok seviyorum annem. :love9: :love9: :love9: