Ağlarsa Anam Ağlar Gerisi Yalan Ağlar....

Başlatan sibell&gökhan, 14 Kasım , 2007, 14:09:03

« önceki - sonraki »

Derya_Mustafa

Herkese merhaba hamileyken duygu yoğunluğu oluomuşya hepinizde oldumu.Ben neredeyse hergün ağlıorum bide kaçarak evlendim ailemle daha barışamadık bi bebeğim olacak ama telefon açıpta böle bi müjdeyi kendim veremiorum.inşallah torun olunca affederler beni :'(
DeRyA;)

duru boncuk

ahh deryacım herkeste olurmu bilmiyorum ama benimki çok sakindi hamileliğim sadece biraz daha kırılgan olmuştum ama ağlamıyodum ama senin durumunda farklıymış tabii umarım biran önce ailenle barışırsın insan doğumdan sonra en çok annesini istiyo çünküü  :y25: :y25:daha sizinkiler bilmiyomu yoksa başkasından öğrendilermi hamile olduğunuu

Derya_Mustafa

Annem yengemlerden öğrendi hamile olduğumu tabi kendim sölemek  isterdim ama olmadı.Annem belki barışır ama babam daha katı ondan pek umudum yok ve ben babama annemden daha düşkünüm :sad1:
DeRyA;)

sevda

DERYACIM BAK BAYRAMDA YAKLAŞIYOR NEDERSİN GİTSENİZ EŞİNLE KAPISINI ÇALSANIZ ELLERİNİ ÖPSENİZZ MÜJDEYİDE SEN KENDİN VERSEN OLMAZMIII BAYRAMI DEĞERLENDİREBİLİRSİN BÜTÜN CESARETİNİ TOPLAYIP GİTMENİ TAVSİYE EDİYORUM SANA... ;) ;) :opucuk: :opucuk:

nagihan

Derya_Mustafa

Sevdacım walla bende gitmek istiyorum ama babam gerçekten çok katıdır.Biz iki kardeşiz bi kız bi oğlan babamla bizim ilişkimiz farklıydı oda bana çok düşkündü ama ben kaçtıktan sonra ne hastalığıma gelsin ne hastalığına giderim demiş adımı bile anmıomuş.Bide eşim askeri personel malum izin olmuo herzaman gitmek istesek bile o gelemez bende açıkcası ilk gidişimde yanlız gitmek istemiorum bakalım nereye kadar böle devam edicez ama çok kötü bi durum çok üzülüorum bide korkuorum bebeğe yansır die.
DeRyA;)

sevda

Deryacım bayramda izni yokmu eşinin resmi tatil güzelim mutlaka vardır en azından bir günü bilee bence git çünkü bunuda değerlendiremezsen dahada uzar bu gittme işi bence lütfen gitt bak anneler ve babalar çocuklarına asla küsmezler bak ben şimdiden öğrendim ee eski toprak onların yüreği dahada yufkadırr sen dediğimi yap lütfennn git yanlarına. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Onlar şimdi gelmesin diyorlardır ama bir yandanda seni görmek için yolunu gözlüyorlardır sen onları bayramda boynu bükük koyma canım yaa neolursun git güzelim bu bayramı lütfen iyi değerlendir manzeret istemiyorum sen önce adımını attt gerisi gelicektir bana inan hem hamileleğin hep böyle streslemi geçicek ... :opucuk: :opucuk:

bengü

canim ailenle problemine üzüldüm insallah düzelir hic bi ana baba evlatlarini atamaz senin biraz mücadele verip onlarin gönüllerini kazanman gerekir ana yüregi affeder merak etme.büyük konusmuyorum iki kizim var ilerde kacmis olsalar belki oan kizarim ama yinede küs duramam.eminim onlarda duramaz ama senin biseyler yapman gerekir kovsalarda onlar senin ailen sonucta ben olsam günasiri arar yalvarirdim kizzsalarda takmazdim.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

şerife Berat

deryacım yaşadıklarının aynısını dayımın torununun da basına gelmıstı babası hatta bıyıklarını bıle kestırdı bu evde benım sozum dınlenmıyor ben kadın mıyım ? demekkı boyle dıyıp aylarca bıyıksız dolastı,kızının cocuguna baktırmadı esıne ama sımdı torununu yanından bıle ayırmıyor hatta dedesıyle yatıyormus,o kesılen bıyıklarda yenıden uzadı adamın neden sıze bu kadar cıle cektırdım dıye hayıflanıyor kendınce.

bu konuda sevdaya katılıyorum bayram senın ıcın en onemlı gorusme zamanı sımdı gıttın gıttın yoksa bu ıs uzar bı bayramda bıle gelmedın derler sen gorevını yap  :icon_thumright:

Derya_Mustafa

Arkadaşlar bayramda bizimkilere gidemedik kaynanamlar falan geldi çok güzel geçti.Dünde dayımlar bize geldi bursadan aralar düzelio gibi şimdilik herşey çok güzel ama babam barışmam diyomuş inşallah o da barışır herşey dahada güzel olur.Bu arada üçlü testimin sonuçlarını aldım onlarda temiz 5 aylık oldu oğluşum.
DeRyA;)

duru boncuk

deryacım allah yardımcın olsun umarım düzelir bu durum sende doğumunda ailenle birlikte olursun  :amin: :amin:

bebeğinin sağlıklı olmasınada çok sevindim isim düşündünmü bakalımm :opucuk: :opucuk:

Derya_Mustafa

Çok saol canım.İnşallah yanımda olurlar.Oğluşuma Efe yada Yağız Efe ismini düşünüyoruz ama daha kesin diil sağlıklı doğsunda isim hiç önemli diil dimi
DeRyA;)

duru boncuk

elbette canım zaten doğduğu ana kadar daha ne isimler değişiyoo ben son ana kadar değişiştirip durmuştum meselaa ;D

şerife Berat

testının temız cıkmasına sevındım deryacım inşallah sag salım dogar delıkanlı umarım en kısa suredede sorunlarınızı halledersınız aılenle opuldun guzelım  :opucuk:

nurtaç

ah annem ah yanımda olsan keşke beeee valla çok özlüyom seni babamı ablamı gülayım emoşumu ya niye yanımda yoksunuzzzzz :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: