üstüne görmüp hamile olan arkadaşlar varmııı?

Başlatan thinkerbell, 03 Kasım , 2009, 13:25:28

« önceki - sonraki »

yasmin35

hadi hayırlısı asiye işallah hamilesindir bekliyoz senide aramıza
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

asiyemre

canım inş şuanda hala adet olmadım ama belim çok ağrıyo fena halde ikiye ayrılıyo sanki bide başımda hafif ara ara dönme var çok hafif ama

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

asiyemre

canım dündü adet tarihim bugun 27. günüm aslında ben 24. 25. 26 günlerde olurum ama ortalama 25. gün sabah test yaptım 2. çizgi hafif belli belirsizdi off inş vardır

yasmin35

ya belli belirsiz ozaman hamişsindir canım yarın gidip kan ver bence canım kesin çözüm hem kaç haftalık görürüz sonuçtan merakında gider

asiyemre

canım hakılısın en iyisi öyle yapayım belim çok ağrıyo yatıp dinlenecem  :wave:

yasmin35

ok anne adayı şimdilerde yorma kendini dinlen :) by

Nayat // ecrinin bitanecik teyzesiii :)

hepinize merhabalar,   :wave:

bugün doktorla konuştum ve bana kan değerimin 1770 olduğunu gelişme oluğunu belki bu cuma kalp atışlarını duyabileceğimizi söyledi..  sizlerin kan değeri bu haldeyken duyabildiniz mi   ?

yasmin35

canım benim kan degerim 2283 tü ama duyamadık bu ayın 15 de duycaz allahın izniyle ilk hamileliginmi

asiyemre

thinkerbell test yapacaktın dün öyle demiştin yoksun yazmamışsın ne oldu merak ettim

selam yasmin  :wave:

ewet ilk hamileliğim, umarım bi sorun olmaz.
2 gn önce kan değerim 770 iken bugün öğrendim ki 1770 artmış doktor çok iyi bir artış dedi.
belki kalp atışlarını da duyabiliriz dedi, .
dua ediyorum bol bol ki herşey yolunda gitsin, cuma doktora gidicez yine.
kontrole gel, vjinal bakıcam dedi.

senin ilk hamileliğin mi?

yasmin35

evet canım benimde ilk ama sana tavsiyem bi 15 gün bekle karnından baksınlar alttan kurcalatmak sakıncalımış ben hiç alttan baktırmadım hamile kaldıgımda tavsiyem sende yaptırma canım azcık daha bekle karnından baksın bence

günaydın yasmincim,

alttan baktırmanın zararı olduğunu ilk defa duyuyorum, hatta ve hatta alttan bakıldığında çok daha net sonuç alındığını doktorum söyledi bana. yarın randewum doktorla inşallah herşey yolundadır. bi ara dış gebelikten şüphelendi, sonra keseyi gördü alttan baktığında. 2 gün önce değerlerim çok düşükken (770) dün sonuç aldığımda 1770 olduğunu gelişme olduğunu söyledi. yarın gidicem ama korkuyorum da bi yandan tam kesin de diil ya :(

inşallah hamişliğimiz sorunsuz geçer  :amin:

yasmin35

canım sen bilirsin genede benim teyzemin kızının iki çocugu oldu ikisindede kesinlikle alttan baktırmadı banada o söledi acele etme dedi bekle azcık daha karnından baksınlar dedibana ne dedi onu sölüyom bende hamile kaldıgımdan beri alttan baktırmadım ama zaten benim degerim yüksek oldugu için karnımdan bakınca gördü doktor evet alttan bakınca net gözüküyo ama ben güvenemiyom çünkü teyze kızım demişti daha yeni oluşuyo rahimin içine tutunmaya çalışıyo kurcalatma dedi ben sadice düşüncelerimi paylaştım canım benimde daha kalp atışlarını duymadık ayın 15 de kalp atışlarını duymaya gidicem işallah duyarız herkezin hamileligi sorunsuz geçer işallah benim mide bulantılarım çok fazla yemek yedirmiyo senin nasıl canım

miray88

mrb arkadaşklar.her ay düzenli olarak ve her zamanki miktar ve süreli adetimi görüyorum.hamilelikle ilgili hiçbir belirti yok.4 defa eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı.bu ayda normal bir şekilde adetimi gördüm.vücudumda da bir belirti yok.sizce hamile olma ihtimalim var mı ya da hamileyken adet görsem bile bu yaptığım testlerde hamile olduğum belli olur muydu?