28 Nisan , 2024, 20:15:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

üstüne görmüp hamile olan arkadaşlar varmııı?

Başlatan thinkerbell, 03 Kasım , 2009, 13:25:28

« önceki - sonraki »

thinkerbell

merhaba arkadaşlar;
adet günüm bu sefer 3-4 gün sürdü normalde 7-8 gün sürerdi ve ilk üç gün dolu dolu olurdu ama bu sefer ilk gün normal diğerleri çok azdı ve çabuk bitti.. adet olmadan önceki mide bulantılarım hala devam ediyor kokulardan falan midem bulanmıyor ama ne yesem ne içsem midem bulanıyor rahatsız ediyor beni..

sizlerden üstüne görüp hamile kalan arkadaşlarımız varmı acaba veya etrafınızda öyle bişey olan varmı?

****SeRaP-27****

olabilir canım ama bu ay hamile olmazsan bir dahaki ay çok büyük ihtimal olursun çünkü benim öyle oldu hamile kalmadan bir önceki ay o şekilde sapıttı ama benim çok arkadaşım var adet görüp hamile olduğunu öğrenen inşallah olursun tatlımmm
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

thinkerbell

inş öyle bir ihtimal olur da hamile kalırım acabalarla beklemek insanı çok kötü yapıyor gerçekten...

asiyemre

canım benim bi arkadaşımda 2 gün adet olur gibi oldu daha sonra kesildi doktora gitti teste hamile çıktı geç döllenmelerde böyle olabiliyomuş şuanda 4 aylık hamile darısı sana ebnce bi test yap öğren

thinkerbell

şüphe içinde beklemekten iyidir sanırım test yapmak bide bugün doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım ne çıkacak :(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

test yaptırsana canım benim ögrenmiş olursun hem :-*
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

vallh bende duydum öle kalanda son adetolmamda benimde az geldi4 ğün dolu dolu gelirdi son adetimde azcık azcık geldi bitti doktora gittim başka hastalık için onuda sorım dedim olur öle bazen dedi ama azdı yani bende olabilrmiyim acaba :icon_scratch: :icon_scratch:

asiyemre

canım üstüne görmede yani yerleşme kanaması koyu renkli kahve rengine yakın denir hep

asiyemre

arkadaşlar eniyisi zaman kaybetmeden doktora gidin bebekte olabilir belki bi kist yada iltihap tabi ALLAH korusun hastalık olmasın....

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

yaaff bayanlar bişi sorcam adet dönemleriniz  1 öncekinden sonramı öncemi gelir mesela benim hep 2 3 ğün öne atar

thinkerbell

işim dolayısıyla hemen çıkamam yerimden :( akşamı beklemek zorundayım..

evet asiyemre benim öyle oldu ilk gün gün normaldi sonrasında hep koyu renk di adetim eşimlede hiç korunmadık zaten yeni evliyim çok erken belki ama bebiş istiyorum ben

asiyemre

arkadaşım benimde belli olmuyo bi 25 günde bi bi 24 günde yada 23 günde bazen erken geldigi oluyo bazende geç o belki de vucudumuzun dengesine göre piskolojimize göre değişiyodur

asiyemre

thinkerbell canım belkide hamilesindir iş çıkışı bi eczaneden test al kendin yap belli olur bi şekilde inş hamişsindir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

thinkerbell

03 Kasım , 2009, 14:12:28 #13 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2009, 14:14:27 thinkerbell
inşallah asiyemre  :amin: :amin: :amin: inşallah

adet olmadan önce yapmıştım negatif çıktı daha erkendi hemen çıkmaz demişlerdi bana ama şimdi kafam karıştı yaa akşama yapıyım ben tekrar

yasmin35

thinkerbell bence yarın sabah git hastaneye kan ver aklındaki soru işaretleride gider hem bana sanki hamişsin gibi geldi canım ama ümitlendirmek istemem yoksada kendini üzme herşeyde bi hayır vardır canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM