kısa ve öz

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 03 Kasım , 2009, 09:15:07

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ırmak184 - 04 Kasım , 2009, 15:07:39
ismim ırmak 27 yasındayım aslen rizeliyim ama istanbulda dogdum büyüdüm,2,5 senelik evliyim,sigortacıyım ama suanda calışmıyorum,23 haftalık hamileyim kısmetse kızım olacak..
gozun aydin olsun cnm :opucuk: :opucuk:

ırmak184

saol canım teş. ederim  :flowers:  :flowers:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 04 Kasım , 2009, 15:07:39
ismim ırmak 27 yasındayım aslen rizeliyim ama istanbulda dogdum büyüdüm,2,5 senelik evliyim,sigortacıyım ama suanda calışmıyorum,23 haftalık hamileyim kısmetse kızım olacak..
canımmm allah kucagınada almayı nasip eylesin inşş olmayanlara yani bizlere de nasip ederr rabbim :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ırmak184

amınnn canım inşallah allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

anlatayım herkez kendini tanıtıyo yaaa :k06: yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz diye yazanlar var bende hepimiz birinçi olduk 2çi yok dedim espirik yani anladınız şimdi ğülün bakimm :toothy10: :toothy10:

bebişkom

FATMA BEN ASLEN SİVASLIYIM
KAYSERİDE YAŞIYORUM 29 YAŞINDAYIM
5 YILLIK EVLİYİM  BEBİŞ YOK
:flowers: :flowers: :flowers:
ANNE OLMAYI BİZEDE NASİP ET ALLAHIM..........

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 04 Kasım , 2009, 15:58:26
anlatayım herkez kendini tanıtıyo yaaa :k06: yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz diye yazanlar var bende hepimiz birinçi olduk 2çi yok dedim espirik yani anladınız şimdi ğülün bakimm :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

fatmacım inşlh olur bebeğin en yakın zamnda doktora gittinmi hiç

serra_emine

slm yelizcim çok ıyı olmuş bu konu..rumuzlarla tanımakla kalıyorduk en azından bu şekılde kım kim ögrenmiş oluyoruz güzel bi paylaşım tebrık ederım canım
bu arada
ben EMİNE    24 YAŞINDAYIM 4AY SONRA EVLİLİGİMİZİN 3.Ü YILI BİTMİŞ OLACAK.ILK BIR YIL KENDIMIZ BEBİŞ İSTEMEDIK SONRA RABBIM ISTEYINCE VERDİ ŞÜKÜR VE ŞİMDİ 10 AYLIK KIZIM SERRA VAR.İZMİRDE DOGMA BÜYÜME.VE EVLENDİM YINE İZMİRDE OTURUYORUM..EŞİMİN AİLESİ KENDİ AİLEM BURDA İZMİRDE
BU ARADA İZMİRLİ ARKADAŞLAR BEN KARŞIYAKADAN.BANA YAKIN OLAN VARMI? :wave: :flowers:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

bende izmir canım  karabaglardan  kafsin kaflıyım  bendeeeeee vallh inan bana nikleirnle isimleri kagıda yazdım  ismleri ezberlim  isimle itap edim diye  :k06:

serra_emine

hımm karabaglar bılıyorum ama çok ters uzak bize
iyi tanımış oldum izmirlii
yakın olsaydın görüşürduk..sen karşıyakayı bılıyonmu?gelıyonmu hiç?
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

emineçim aslen manisalıyım 2yıldır izmirdeyim evlendim diye eşim gezdirmek amaçınla çok getirdi süper bi yer

serra_emine

manısada 4 senem geçti bılırım orayı az çok nerdensın neresınden?kşk ya gelıcek olursan haber ver görüşürüz :wave: