2010 beşik modası

Başlatan βαlκιz, 03 Kasım , 2009, 02:40:03

« önceki - sonraki »

ertl

kızlaren beşik resimlerinde ki altta yatan bebeğe dikkat ettinizmi

βαlκιz

Alıntı yapılan: tuğba rana - 05 Aralık , 2009, 21:08:50
kızlaren beşik resimlerinde ki altta yatan bebeğe dikkat ettinizmi
evet eskidden öyle yaparlarmışş  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

anlamadim nolmuskiii resme bebege

ırmak184

ben aldım kızıma yatak daha dogrusu ben begendim ananesi aldı torununa,beyaz pembeli cibinligi falan var cok seker,ama evimize doguma yakın getirticez  :occasion5:  :occasion5:

βαlκιz

beşik erken gelse iyi olur eve kokusu zor çıkıyo ice silinir devamlı anca çıkar kokusuu ben 7 aylık ken almıştım getirmiştik hemen hergün sildim neyseki kokusu doguma kadar çıktı  ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

balkızımm yeni gördüm en üstten 6.sı begendim  alttan 2.ciside asyanın beşiği bizimki yeşil

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

hmmm bende bu koku olayini yeni ogrendimmm  :k06:

βαlκιz

mobilya kokuyo iştee  hey gidi günler beşik eve geldiği zaman eşim hemen kurdu odalarına bende hemen heycanla sildim güzelce içini hazrıladım uyku takımını falan içinede oyuncak emekleyen bebekler vardı onlara bebek kıyafetleri giydirip koymuştum alıştırma yapıyoduk  :k06: eşime bebegi beşikten al bakim diyodum ders çalıştırıyodum  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Aralık , 2009, 21:28:24
mobilya kokuyo iştee  hey gidi günler beşik eve geldiği zaman eşim hemen kurdu odalarına bende hemen heycanla sildim güzelce içini hazrıladım uyku takımını falan içinede oyuncak emekleyen bebekler vardı onlara bebek kıyafetleri giydirip koymuştum alıştırma yapıyoduk  :k06: eşime bebegi beşikten al bakim diyodum ders çalıştırıyodum  :ehi:
ne akilli kadinsin sen haaaa yikar yakarsin ortaligi sen  :ehi: :ehi:

βαlκιz

ogünü unutmuyom hiçç  :k06:

ırmak184

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Aralık , 2009, 21:22:52
beşik erken gelse iyi olur eve kokusu zor çıkıyo ice silinir devamlı anca çıkar kokusuu ben 7 aylık ken almıştım getirmiştik hemen hergün sildim neyseki kokusu doguma kadar çıktı  ;)
hıımm hiç düşünmemiştim dogru söylüyorsun saol canım  :flowers:  :flowers:

βαlκιz

βαlκιz

Balböceği

Bide ben hamile kalsam neler alirdimmm  :sad1:

мiŁenα.

oyun parkı alıyorum kesın

:love9: :love7: :love9: