28 Nisan , 2024, 02:55:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2010 beşik modası

Başlatan βαlκιz, 03 Kasım , 2009, 02:40:03

« önceki - sonraki »

Balböceği

ne bilim kis oyuncak gibin sanki biraz kullanisli olcakk :k06: :k06:

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yatak odası takımı alalım bebeklere direk bebekken kullnırlar büyüyüncee kullanırlar daha kullanışlı   :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: вαℓкız - 05 Kasım , 2009, 00:59:32
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yatak odası takımı alalım bebeklere direk bebekken kullnırlar büyüyüncee kullanırlar daha kullanışlı   :ehi: :ehi: :ehi:
kis dalga gecme ne bilimmm hani ilerde ikincide olursa 1.den 2.ye yadigar kalir isdee :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

dalga geçmedim canım ama haklısın  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

Balböceği

Zeynep_Sena

bende balkiz arkadasimiznkiler gibi aldim bilmem nasil kullanislimi benim yerim olmadigi icin oda yapamadim sadece yatak aldim yani cekmeceleri var dolabi var yatak besik oluyo ama sallaniyo pembe beyaz aldim cok tatli imkanim olursa resmini koyarim...

βαlκιz

bizimkilerde sallanıyo kullanışlı olur ya ilerde yatak oluyo dolaplarıda komidin oluyoo yatak olunca 11 yasına kadar yatılıyoo daha ne olsunn

..eLif..

bu nedir yaaa yazık o çocuğaa bide pipisine boru geçirmişler tasa yapsın dişye gülsemmi ağlasammı
tam trajikomik..

biz ilk 6 ay park yatak kullandık sonra kilo aldıkça beşiğimiz gıcırdamaya başladı onu verdim büyüyen beşikten aldım
memnunum.
   bundan :)
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

ѕєν∂α¢αη

park yatak kullanıcam. büyüdükçe bi basamak indiririm aşağı =)

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

bende ole alcam muhtemelen

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

tavsiyede ederim hemde portatif istediğin yere götürebilirsin
annemlerde kaldığımız zaman onda yatıyo benim paşam

yasmin35

hepsi birbirinden güzel ya hangisini seçicemi bilemedim ama daha erken demi benim için
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

..BahaR●●

Allah nasip ederse bende park yataklardan düşünüorum
........