2010 beşik modası

Başlatan βαlκιz, 03 Kasım , 2009, 02:40:03

« önceki - sonraki »

βαlκιz

naz yapıyo bebekler gelmeyenler daha güzel beşiklerin çıkmasını bekliyo yaramazlar  :D :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

balkız valla cocuk yapsam hıc masraf yok kız olursa herseyı teyzesınden erkek olursa herseyı amcasından :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

oh ne güzel valla alsınlar tabii :) ben hemen hevesle gittim beşikleri almıştım hiç başka biyere bakmadım şimdi daha güzelleri var  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

βαlκιz

eskiden öyle yapılırmış ama gerçekten bebegin altına toprak koyarlarmış bez yokmuş ya eskiden pişik falanda olmazmış :D benimde var öyle beşigim annem kastamonulu benim orda meşhurdur bu beşiklerr  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

dondolino beşik :D

buda bizimkii hem beşik hem mama sandalyesi olarak iş görüyoo :D

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bi bebişim olursa bende park yataklardan alıcam kısmetseee
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

Alıntı yapılan: sibel_89 - 03 Kasım , 2009, 15:16:47
bi bebişim olursa bende park yataklardan alıcam kısmetseee
inş canım  :amin: :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

..BahaR●●

bana ikiz bebişş beşik modelleri bulun bayanlar.....  :k06:

βαlκιz

yokki  :ehi: olsa bende alırdım benim eşim bizim iki beşigi bikere yan yana monte etmiştii  :ehi:

Demet_dk

03 Kasım , 2009, 15:32:51 #27 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2009, 15:36:50 Demet_dk
park yataklar gerçekten kullanışlı biizmde var istediğin yere taşıyabiliyosun
diğer beşiğimizde büyüyen beşiklerden ilerlede de kullanabilecek yani

bitane bunu buldum sana
URL=http://img256.imageshack.us/i/334buyuk.jpg/][/URL]

βαlκιz

demet şimdi tam ben ekliycektim onu  :k06: :k06: bunların bide üst üste olanları var aynısının bunlardanda olabilir ama ilk 6 ay yatabilir

βαlκιz