11 Mayıs , 2024, 20:39:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bende Hamileyimmmmmmm

Başlatan zelis_, 02 Kasım , 2009, 18:29:14

« önceki - sonraki »

zelis_

Alıntı yapılan: SeRaP-27 - 03 Kasım , 2009, 12:53:29
canım çok sevindim içine mi doğdu 4 gün erken yaptın testi ?

sağolun arkadaşlar ..darısı isteyen herkesin başına inşallah  :amin:

ben çok sabırsızım valla dayanamadım yoksa çatlıcaktım meraktan  ;D

EMEL 26

hayırlı olsun canım  kan testtin kaç çıkmıştı  inşallah hayırlısıyla kucagına alırsın :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

betulll

hayırlısı olsun canım.. bende 5 aylık evlıyım adetım 1gun gectı ve test yaptım 5haftalık hamıle oldumu ogrendım :) hayatımda yasadıgım en guzel duygu bu. Allah isteyen herkese versın

EMEL 26

Alıntı yapılan: betulll - 03 Kasım , 2009, 19:32:45
hayırlısı olsun canım.. bende 5 aylık evlıyım adetım 1gun gectı ve test yaptım 5haftalık hamıle oldumu ogrendım :) hayatımda yasadıgım en guzel duygu bu. Allah isteyen herkese versın
hoş geldin betül hayırlı olsun canım senin kan degerin kaç çıktı bunu şunun için soruyorum ben test yaptırdım 21 çıktıda merak ediyorum canım
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ırmak184

hayırlısı olsun tebrik ederim....

betüs26

canım tebrikler allah aratmadan vermiş ne mutlu sana inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip olsr canım tebrikler çok sevindim :nazar:

zelis_

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 03 Kasım , 2009, 19:11:03
hayırlı olsun canım  kan testtin kaç çıkmıştı  inşallah hayırlısıyla kucagına alırsın :k06:

teşekkürler canım  :amin: kan testim 78 çıktı

zelis_

senin içinde hayırlısı olsun canım..  :amin:

zelis_

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler..Darısı tün isteyenleri tez zamanda başına inşallah  :amin:

songulaygn

Hayırlı olsun canım Allah tez zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hamileler coğalıyo yaşasınnn ben de 12 haftalık hamileyim.. Bende cok istiyodum şükürler olsun Rabbime isteyene veriyo :nazar:
SONGÜL & RECEP Canım kocişim seni ve oğlumuzu çooooooooooooooooooooookkkk seviyoruuuummm İYİ Kİ VARSINIZ...

Balböceği

CnM gozun aydin olsunnn rabbim kucaginada almayi nasip etsinn  :opucuk:

ikos23

hayirli olsun darisi isteyipte simdiye kadar olmayanlarin basina...
allah bizlerede nasip eder bi hayirli ve saglikli insan insallah

Balböceği

can yine cannnn

hayırlı olsun gözün aydın cnm :muzz:
can dediklerim....

мiŁenα.

hayırlı olsun tatlım :amin:

:love9: :love7: :love9: