ALLAH'IMA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLEYİMMMMMMMMMM............

Başlatan elif35, 01 Aralık , 2009, 11:03:57

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

ozaman kendine çok dikkat etmelisin
ev işi falanda yapma cnmm bırak pis kalsın
eşin yapsınn kolay hamiş kalınmıorr  :icon_thumright:
bende çiğ köfte aşermiştim ve doyasıya yemiştim  :k06:
ben yemekteyizi izlemiorum
cnm bişey çeker falan dieee  :toothy10:

..eLif..

hayırlı olsun sağlıkla kucağına alman dileğimle..
darısı bekleyenlerin başına inş.  :flowers:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

yasmin35

bebiş cim canım çiğ köfte yasak degilmi benim doktorum sadice onu yasaklamıştı
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

zeynoş

hayırlı olsun yağmur güzel haberler ne güzel Rabbım bizlerede nasip eylesin...

arzuhatem

hayırlı olsun canım allahım hayırlısıyla kucağana almayı nasip eder inşalahhh  darısı bizlere  :nazar:
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

elif35

saolun kızlar çok teşekkürler hepinize bugün doktora gideyim diyordum ama doktorumu aradım izmir dışındaymış pazartesi günü gelicekmiş inşallah pazartesi giderim de keseyi falan görürüm içim rahatlar bu arada bulantım falan yok diyordum ya kendi kendime nazar mı deydirdim ne bilmem bu sabah bulantılarım başladı kusmaya da başladım ara ara ama olsun ben razıyım bebeğim olsu da ben gece gündüz kusarım  :igrenc:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayy canım bende aynı senin gibiyim bebegim saglıklı olsunda mide bulantılarına razıyımm  :igrenc:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

nilay82

rabbım hayırlısıyla kucağınıza almayı nasıp etsın ınsallah nasıl bı mutluluktur anne olabılmek ne guzel bı duygudur ıcınde bı can tasımak sızlern yazdıklarını okuyurken acı bı tebbessum olusuyo bende sızler adına cok sevınıyorum ama kendı adıma acı bı burukla okuyorum ınşallah bende bı gun bu sayfaya hamıle olduğumu yazabilirim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

elif35

Alıntı yapılan: nilay82 - 04 Aralık , 2009, 17:54:07
rabbım hayırlısıyla kucağınıza almayı nasıp etsın ınsallah nasıl bı mutluluktur anne olabılmek ne guzel bı duygudur ıcınde bı can tasımak sızlern yazdıklarını okuyurken acı bı tebbessum olusuyo bende sızler adına cok sevınıyorum ama kendı adıma acı bı burukla okuyorum ınşallah bende bı gun bu sayfaya hamıle olduğumu yazabilirim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım sen ne kadarlık evlisin ve ne zamandır korunmuoyrsun?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:tebrık ederım canım cok mutlu oldum sanırım sende benım gıbı dusuk yapmıstın...bende bu ay bısey yok ınsallah bı daha kı aya.

elif35

ewvet canım ben ağustosta 6 haftalık düşük yapmıştım doktorum kasım adetindfen sonra korunmayı brak dedi ekimde bırakmtım ben ekimde olmadı kasımda oldu kurban bayramında öğrendim daha doğrusu tahmin ettim çünkü 2-3 damla kanamam oldu bir daha olmadı emindim hamile olduğuma bayramın ertesi günü test yaptım çıktı ama ara ara kahverengimsi pembemsi lekelenmelerim oluyor bugün gene oldu doktor olabilir dedi progestan verdi dinlen tuvalet ihtiyacı dışında bişey yapma  dedi bende yapmıyorum hiç bişey nette de okudum bu tür lekelenmele kanamalr bazı hamilelerde oluyormuş bebeğin rahim duvarına tutunmaya başladığıın göstergesi oluyormuş bu ama tabi düşük olunca insan genede korkuyor ne olur ne olmaz diye ben yerimden kalkmıyorum annem gelip her işimi yapıyo inşallah bişey olmaz da bebeğimi kucağım alırım.....