27 Nisan , 2024, 18:15:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dedikodu

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 13:49:04

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 02 Kasım , 2009, 15:21:57
kıs küçük harflerde aynı şekilde okunuyo yaaaa :k06: :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:kucuk harflerde agzını kucuk acıyon sesde az cıkıyo dene :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

:hello2: :hello2: :hello2: beni biri izlese bu kadın delirmiş kendi kendine ğülüyo der vallhh :k06: :k06: evett denedim zını çok açmak zorunda kalmıyon küçük harflerde :toothy10:

sarisinn

ben balık eşim yay uyumsuz diye çıkıyor burçlara bakınca ama biz uyyoz   :love7:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

burçlara inanmmam burçsuzda kalmam  :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

..BahaR●●

sarisinn

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 02 Kasım , 2009, 15:26:44
ben balık eşim yay uyumsuz diye çıkıyor burçlara bakınca ama biz uyyoz   :love7:
bende yay burcuyum..yay burcunun erkekleri çok rahat olurlar..

inan benimki hiç rahat değil hiç bir özelliğilede uyuşmazz acaba nufusunda başka tarhmi yzıyor :ehi: :ehi:

sarisinn

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ben boga eşim oglak çok uyuyoz  :occasion5: :occasion5: hep o beni altdan alıyo anlamıyom nasıl dayanıyo bana  :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

burca göremı benım esımın burcu yok :k06: :k06: :k06:ben boga
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

aşk melegi üzüldüm şimdi eşinin adına :ehi: :ehi: ezersin sen şimdi adamcazı altında :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben esılmımde :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:burcsuz olması ıyı valla  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: