29 Nisan , 2024, 11:36:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dedikodu

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 13:49:04

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla ben haklıysam deıyenede  koyanada......... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

haklısam bi konu hakkında orası bşka şekr susmam bende haklı oldugum sürece hakkımı aramadıgımı hiçççççççççç hatırlamam

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

mesela benim kardeşimin dedikodusu hiç olmaz
kendisi daha 19 yaşında
neden olmaz hakkında birşey söylendiğini anladığı an
bir cingenleşiyor  :ehi:
korkuyorla bişey demeye
aslında böyle olmak lazımm  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evet öle olunca ne dedıkodun cıkıyo melek sın dıye hıtap ederler  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

yane çevremdekiler arkamdan koşupta duyacama insan ğibi gelsin yüzüme sölesin garazine bişi yapmam benim karşımdaki naıslsa bende öleyim kısacası

sarisinn

arkamdan konuşan çenesini yormaktan başka bişey yapmış olmaz..ama çok rahatsız olursam bense çingeneye bağlarım işi yanii

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:herkes cıgenelesdı bırden :k06: :k06: :k06:

sarisinn

hehe vallh arada çingenlik yapmıyorum değil eşim ben bagrınca bişiye kızmışsam :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: pencereleri kapatır hemşire gibi sus işareti yaparrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: komşular duymasın diye o hiç bagırmaz sevmez öle saga sola duyulmasını

sarisinn

bende bağırırım arada kızar bana sesini ayarla diye.hiç hoşlanmaz..

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 02 Kasım , 2009, 15:19:10
hehe vallh arada çingenlik yapmıyorum değil eşim ben bagrınca bişiye kızmışsam :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: pencereleri kapatır hemşire gibi sus işareti yaparrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: komşular duymasın diye o hiç bagırmaz sevmez öle saga sola duyulmasını
aynı benımkı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:kucuk harfle konus der banada :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sarışın bizimkiler aynı burçtanmı kıssssss :laughing7: :laughing7:

kıs küçük harflerde aynı şekilde okunuyo yaaaa :k06: :k06: :k06:

sarisinn

benimki akrep...yükselei bile akrep..çok taşır burcunun özelliklerini