22 Mayıs , 2024, 05:11:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

KIYAMM BEN ONA OLSUN HA SERAP HA YELİZ TEZESİ İKİMİZDE ÇOKS EVİYORUZ Bİ DEMİ KIS SERAPP  :ehi:

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ღ♥ Nilda♥ღ

yeliz kaç haftalık oldu senin  :binkybaby:
.   

ya bende onu soruvaktım 11haftalıkmı bitiyor 12haftalıkmı karıştırdım neden dicen bumzan kadar gittim doktor bu kadarlıksın derken en son gittiğim yer küçük söledi kafam iyice karıştı onu hesaplamak için internette bişiler varmı  :icon_scratch:

ღ♥ Nilda♥ღ

var hesaplayıcılar diee yaz görürsün ama dr. zaten daha küçük olduunu sölüyoo yani seninle dr.hesabı tutmuyooo  :binkybaby: :binkybaby:
.   

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 04 Mart , 2010, 16:04:04
var hesaplayıcılar diee yaz görürsün ama dr. zaten daha küçük olduunu sölüyoo yani seninle dr.hesabı tutmuyooo  :binkybaby: :binkybaby:

kız bu hafta 3biticek sanırım  :icon_scratch:

10hafta 5ğünlük çıktı

ღ♥ Nilda♥ღ

demekki sen yanlışsın  :dontknow:
.   

yok sen beni yanlış analdın diyer doktorlar dedikleri benim dediğim ğibi ama en son gittim yer bir hafta küçük söle  :icon_scratch: şuan 10 hafta 5 ğünlüğüm ya dogru çıktı 2ğün sonra cuamrtesi tam ctesileri haftam bitiyor  :k06:

yani haftaya  ctesi tam 3aylık olucam  :muzz: ayrıca 25 eylül dogumun diyor ben agurtos diye biliyordum  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 04 Mart , 2010, 16:10:49
Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 04 Mart , 2010, 16:04:04

kız bu hafta 3biticek sanırım  :icon_scratch:
katiliyorum nildaya bak dr benim yumurtladigim 14. gunden hesap yapti 1 ay 8 gunluk dedi  ???

VALLAH NASIL HESAP YAPTILAR BİLMİYORUM  :laughing7:

sonunda yaptım yapacagımı :k06: ctesi günü gene 2 görümce birinin kocası geldi geldikleri akşam yukarı çıktılar eşim onalrın şöförü ya eşyaları varmış eski evde onları aldırdılar arabala ğittiler 2sat gelmediler görümce kocası diyorki eşyaları alalım flim seyredelim satt 10 gidip gelecekler flim seyredecezz  nese gittiler bunlar eşim bana fazla geç kalmayız deyince ilk başta bi dik dik baktım yetti ona zaten eşimin çoçuklarıda annelerinde de eşimle hiç yanlız kalamıyorum muhakkak birileri gelir nese eşim geldi kimseyi cagırmamış filim için  :k06: başka zamn olsa sölerle gelin hadi diye hemen çıakrlardı zaten nese ertesi ğün ben 8de kahvaltı yapıyom eşimle yaptık az zamn geçti bi baktım görümcenin kocası damladı filim açıldı tek başına burda sinir oluyorum yaa ben yatıgım için sürekli hiç rahatımı bozmadım yattım ayagımı yastıkalrın üstüne atıyom şuna bak ya nasıl yatıyor dio sanki beni takip ediyor karısı aşada tek başına görümcenin kocasını çekiyom bi ara görümcelerde çıktı fazla pas vermedim 1 bucuk 2aydır ne aradılar ne srdular hamileliğimin ilk günlerinde  geldiklerinde zaten yiyip içip bütün herşeyi benim üstüme bırakmışlardı kanamm oldugu halde kaynana inmiyorum zten bundasn sonra böle kim bana nekadar deger verdiğse aysını alıcak fazlasını beklemesin kimse benden çok zoruma gitti herşey inan çok  zoruma gitti  :y25: :y25:  onalr benimde durumda olsalar ben asla böle yapmazdım 

şipidik şipidik yüzen balik

ıyyyy ben de de var 2 tane offf sar beline streç filmi geç karşılarına otur 1 saatte  2 beden incelmezsen neyim bacak kadar boylarıyla bana kaynanalık yapmaya çalışıolar ama abisi çenelerini kapatıyo çok güzel sonra kaynana uyuzu sen bu işlere oğlumu sokma siz aranızda halledin dio ama onlara bişey desek bütün sülale duyuyo o nasıl olcak illallah gelesi yerden bitme felcecir fitne fücur bücür karııııııııııııııııııııııııııı

can yine cannnn

1 adet var görümcem evli kendi halinde kimseye karışmaz iyi biridir severim ben ablacığımı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
can dediklerim....

şipidik şipidik yüzen balik

15 Temmuz , 2010, 08:26:51 #284 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2010, 08:37:42 şipidik şipidik yüzen balik
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 15 Temmuz , 2010, 07:54:49
1 adet var görümcem evli kendi halinde kimseye karışmaz iyi biridir severim ben ablacığımı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Allah bozmasın Nermin abla ben de çok isterdim uymasınlar kimseye çok ii olsun aramız benim annemin de iki görümcesi iki eltisi var bir gün bile tıkları çıkmamış bu arada ben de görümceyim ama insanların hayatlarına müdahale etmiyorum yani o lükse sahip değilim bunun farkındayım kendime ne alırsam merveyede alıyorum o da aynen bana fesatlık yok kesinlikle budur yani nermin abla sana görümcem diyebilirmiyim :toothy10: :toothy10: :toothy10: