11 Mayıs , 2024, 09:03:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

*****----sarıseker---*******

kızlar benım grumcelerım abla gıbı yaaa kardes gıbı ozellıkle bı tanesı zaten ıkı tane var bunu dıgerınden cok severım herseyı konusuruz bız herseyııııı cok severım onla sohbete bayılırım cok gulerız beraber ozledım bak heeee :love9: :love9:

serra_emine

VALLA GÖRÜMCEM BİR TANE VAR EHH İDARE EDER GENELDE IYIYIZ...TARTIŞMAMIZ OLMAMIŞTIR HİÇ..
İYİDİR YAA...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

bende 5 tane var 3 tanesiyle evlendimden beri konuşmuyorum 2 danesiyle yeni küstümm ellerindeki tek erkek kardeşi aldım diye çıldırıyolar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

NEDEN KISKANIYOLARKI YAA ALLAHALLAH SEVINMELERI LAZIM YENGEMIZ VAR DIYE
BENIMDE GÖRÜMCEMIN KIZI VAR 3E GIDIYOR ILKOKUL.DAYISINDAN BIR KISKANDI BENI BIR KISKANDI ALLAHIM HARETTE KALDIM INANAMADIM...
ONLARA FALAN GITTIKMI BEN EŞİMİN YANINDA YATMICAKMIŞIM ELİNDEN TUTMICAKMIŞIM DAYISIYLA YOLDA GIDERKEN O DAYISININ YANINDA GITCEKMİŞ :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAHIM NE KISKANDI YAAA BACAK KADAR ÇOCUK...ŞİMDİ BIRAZ IYI ALIŞTI YANI
AMA YINEDE UFAKTEFEK YAPIYO BAZEN :k06: :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

sarisinn

eşimin yeğenleride öyle.dayı benim dedimmi sinir oluyolar.dişlerini sıkıyolar hayır benim ddiyeee :k06: :k06:

aleyna635

kızlar bende tam 6 tane var.biriylen aram iyi gerisi boş.ama az kaldı onunda aklına girerler.bende arkadaşım gibi yapıyordum önce evlerine gittim mi yırtınıyordum gözlerine girmek için.eve dönene kadar mutfaktan çıkmazdım helak olurdum.birde yüzüme baka baka alay ederlerdi.hadi gelinler mutfağa.çalışkan gelinler.kendileri resmen kızlarıyla bir bahane bulup bişilerle oyalanmaya çalışırlardı.evde bir tane vardı ben evlenınce aman ya rabbim ondan çok çektim.ay kız benım yaptığım banyoya bile karışır gider dışarda anlatırdı  hergün yıkanıyorlar diye.sanane kızım yeni evliyiz.zina mı yapıyoz sanki.eşim hiç aldırmazdı yınede isteklı olurdu.oh olsun ona da.şaka bir yana ben çok sıkıntı çektım.hem ondan hem de diğerlerinden.diğerleri banyoma karışmazlar.ama eşimin aklına çok girerlerdi.haberim olmadan eşim son kuruşuna kadar onlara harcadı.ya düşünün benım altınlarımı bile beni kandırarak iş yapacam diye alıp götürdü onların uğrunda harcadı.bende tepki verince ne oldu şimdi hepsi küs bana.canları isterse.oh böle kafam daha rahat.ama kızlar hep korkuyorum eşim onlara uyup yıne böle hatalar yapar diye.çünkü en son hatası bize milyarlara patladı...ne yapacam bilmiyom...

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

6tanemı allah yardımcın olsun
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

aleyna635

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

aleynacım merak etme eşin kazık yiye yiye yememeyi ögrenir sen rahat ol takma kafana evinde mutluluguna bak onlar yüzünden tartışma ya sakın ama sakın girme kızgınlıgını muhabbet edermiş gibi anlat bu durum beni çok üzdü falan diye gör bak kazanan sen olursun canımişlh :icon_thumright:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bakın size ilk evliliğimdeki görümcem ne yaptııııııı komik amaaaaaaaaaaaaaa
ben duştaydım birğün duş yaparken orhan gencebay hayranıyımdır bunu herkes bilir flimi oynuyormuş flimde şarkı sölüyor ben hızlıca çıktım banyodan içeri girdim tv kapalı açtım bi baktım tv göstermiyorrrrr allah allh dedim nese ugraştım biraz gene olmadı tvnin yanına gittim arkasına baktım anten kablosunu çıkarmış duvardan  :k06: sonra taktım izledim azcık flimi bitti oda yanımdaydı bitince flim kalktım gözü önünde çıkardım kabloyu yere attımmmmmmm :ehi: :ehi: çıktım odadan ç ok sinir oldum tabi akşam eşime yani çöpe attıgım kocama söledim ;D dediki tv nin tozunu alırken çıkmıştr bende dedim tv duvaramı yapışık bizim  :ehi: :ehi: odama girerdim petlerimi alır kanatlarını keser odama atrdı kanatsız kullanıyorya kendi  yaa off ilk evliliğimde çok yaşadım anlat atlat bitmezzzzzzz

canım coookk cekmıssın zaten sorunlu ınsanşlarmıs takma bosver allahtan benımkıler ole degıl kavga ederım cok ben :caca: :caca: :caca:

aleyna635

yelizcim keşke dediğin kadar kolay olsa herşey.ben yapmadım mı sanıyorsun günlerce eşimle konuştum dost gibi yaklaştım arkadaş gibi.nafile benim kocama doğru gelen tek söz onların ağzından çıkan sözlerdir.ben nelerin hayalini kuruyom o ayrı dünyalarda...şimdi kendi kabuğuma çekilmişim.sadece izliyorum bakalım ne olcak.böle devam ederse inanın birgün kafayı yerim ben.tahammülüm kalmıyo çünkü. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar bende bı gorumceyım yazdıklarınızı hayretle okuyorum..2 gelınımız var ne arar ne sorarlar her zaman ben ararım evıme davet ederım..herseylerıyle ılgınerım..onlara gıttıgımde hep beraber yaparız iş..kendıme ne istersem onlarada aynısı ısterım..ama hala yaranamadım..nerde hata yapıyorum sankı onlar gorumce ben gelınım..ınanın kızlar benım aılem varlıklı fakat onların ailesı varlıklı degıl..gorsenız ne gorgusuzlukler yapıyolar gormemezlıkten gelıyorum..boşver dıyorum bırgun duzelecekler...bır sorunları olsa ıkı elım kanda olsa koşar yardım edeım..tek istedıgım şey bana bıraz sevgı ve saygı..bu kadarlık hakkıda çok goruyorlar..butun herkes ınanamıyor bu kadar ıyılık yapıyosun ama gelınlerı mutlu edemıyoruz.sızce neden..sonradan gorme oldukları için mı?yada fazlamı ıyıyım ondan mı boyle..benımyapımda kalp kırmak ınsanları ıncıtmek yok..ne yapmalıyım bılemıyorum :dontknow: :dontknow: