28 Nisan , 2024, 03:40:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑göçmen_54๑۩۞۩๑ - 22 Mart , 2011, 16:26:13
benimde 16 yaşında 1 tane görümcem var.aklınca arada laf sokmaya çalışıyor ama alıyor ağzının payını oturuyor :ehi: :ehi:
:ehi: yazıkkk
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**yeliz**

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 22 Mart , 2011, 16:26:53
kızlar ne alaka diyeceksiniz ama baktım hepiniz burdasınız soruyum bizim baklawa unuyla mantı yapılırmı????
bence yapılır  :icon_thumright:

oslemturgay

nefret ediyorum görümcemden kocasının ve kayınpederinin  lafından çıkmaz afedersiniz tuvalete gitme deseler yalakalıktan oraya bile gitmez..ama arkalarındanda saydırırda saydırır. terbiyesiz yalaka..kıskanç bide beni kıskanıyor... ben kimsenin lafıla hareket etmem ki ben senmiyim birkere...utanmadan dügünümde diyormussun akrabalarına özlem görcek görümceliği... neler yapcam diye yiyorsa yap hadi evleneli 9 ay oldu hadi gelde karış bakalım.. patates surat seni...

**yeliz**

Alıntı yapılan: oslemturgay - 22 Mart , 2011, 16:36:10
nefret ediyorum görümcemden kocasının ve kayınpederinin  lafından çıkmaz afedersiniz tuvalete gitme deseler yalakalıktan oraya bile gitmez..ama arkalarındanda saydırırda saydırır. terbiyesiz yalaka..kıskanç bide beni kıskanıyor... ben kimsenin lafıla hareket etmem ki ben senmiyim birkere...utanmadan dügünümde diyormussun akrabalarına özlem görcek görümceliği... neler yapcam diye yiyorsa yap hadi evleneli 9 ay oldu hadi gelde karış bakalım.. patates surat seni...
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: patates surat  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oslemturgay

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mart , 2011, 16:38:04
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: patates surat  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

patates surat işte ... :cildir:  delirtiyor beni

suzannn

benimde 2 tane görümcem var iyi anlaşırız allaha şükür sorun yok

HASRET!M S@N@

BAZILARI NE KADAR SANSLI BENM ESİMİN AİLESİNİN HİÇBİRİNDEN YÜZÜÜM GÜLMEDİ VE HİÇBİRİNİ SEVMİYORUM HEPSİ O ÖZLEMİN TABİRİYLE COK HOSUMA GİTTİ PATATES SURATLI GÖRÜMCEM YÜZÜNDEN OLDU BENİ COK KISKANIYORDU HERKES SEVİYOR DİYE SONUNDA DAYANAMADI PATLADI BENİ EVİMDEN YURDUMDAN ETTİ ASLA UNUTMUYORUM BANA İFTİRALAR ATTILAR AMA NEYSEKİ HİÇ KİMSE İNANMADI KENDİ ANNESİ BABASI DISINDA HERKES ESİİNDENDE İYİ DAVRANIYOR BANA HELEDE ONLARIN YANINDA

**yeliz**

Alıntı yapılan: oslemturgay - 22 Mart , 2011, 16:39:49

öslem senin görümce benm tanıdık çıkıyormuş güya bende ona senin gelin seni övmekle yere göğe sığdıramıyor diormuşum  düşünsene  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

**yeliz**

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 22 Mart , 2011, 16:43:59
BAZILARI NE KADAR SANSLI BENM ESİMİN AİLESİNİN HİÇBİRİNDEN YÜZÜÜM GÜLMEDİ VE HİÇBİRİNİ SEVMİYORUM HEPSİ O ÖZLEMİN TABİRİYLE COK HOSUMA GİTTİ PATATES SURATLI GÖRÜMCEM YÜZÜNDEN OLDU BENİ COK KISKANIYORDU HERKES SEVİYOR DİYE SONUNDA DAYANAMADI PATLADI BENİ EVİMDEN YURDUMDAN ETTİ ASLA UNUTMUYORUM BANA İFTİRALAR ATTILAR AMA NEYSEKİ HİÇ KİMSE İNANMADI KENDİ ANNESİ BABASI DISINDA HERKES ESİİNDENDE İYİ DAVRANIYOR BANA HELEDE ONLARIN YANINDA
canım senle ortak yanlarımız vardı dimi bak unutmadım seni üzülme unut lütfen

nilüfer elif

BENİMDE ÜÇ TANE GORUMCEM VAR ANNEM YASINDALAR
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

oslemturgay

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mart , 2011, 16:45:09
Alıntı yapılan: oslemturgay - 22 Mart , 2011, 16:39:49

öslem senin görümce benm tanıdık çıkıyormuş güya bende ona senin gelin seni övmekle yere göğe sığdıramıyor diormuşum  düşünsene  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

amannn çokta tınnn... kına gecemi mahvetmeye çalışmıştı o kına elbisesi içinde bile onu herkesin önünde kovdum düğünümden o halde bile hala içten içe bana fesatlanır ay düşün düğün salonumdan tut saçımdan tut herbişeyimi kıskanmıştı... gelin arabamda yanıma binmiş kayın pederi gili kesiyordu utanmaz yaa... ay hele o kayın pederiyle olan tuhaf muhabbetleri ay bi gelin kayın bedirnin kucagına oturur sarılır onun boynundan öpermi ya ay dua etsin kardeşine degilse duman ederim ben onu haha yelizcim 3 haftadır görmüyorum patates suratını aklıma geldikçede patates yemegi yapıyorum görürsen selamlarımı söle mucux mucux öpüyorum:D

**yeliz**

amannn çokta tınnn... kına gecemi mahvetmeye çalışmıştı o kına elbisesi içinde bile onu herkesin önünde kovdum düğünümden o halde bile hala içten içe bana fesatlanır ay düşün düğün salonumdan tut saçımdan tut herbişeyimi kıskanmıştı... gelin arabamda yanıma binmiş kayın pederi gili kesiyordu utanmaz yaa... ay hele o kayın pederiyle olan tuhaf muhabbetleri ay bi gelin kayın bedirnin kucagına oturur sarılır onun boynundan öpermi ya ay dua etsin kardeşine degilse duman ederim ben onu haha yelizcim 3 haftadır görmüyorum patates suratını aklıma geldikçede patates yemegi yapıyorum görürsen selamlarımı söle mucux mucux öpüyorum:D
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ayyy tamam yok ben pes ettim kuzi  farkındayım eline geçse bi tabur asker kurtaramaz onu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

YOK YELİZCİM NE TAKACAM YA BEN KOCAMLA İYİYİM YA KOCAM BENİ ANLIYOR YA GERİSİ TINN SİZİN TABİRİNİZLE AMA SÖYLE BAZEN ESİMLE BİZDEN KAYNAKLAMNMAYAN SEYLER İÇİN BÜYÜK KAVGA EDİYORUZ HEP ALTINDAN ONLAR CIKIYOR YA İŞTE ONA İNİR OLUYORUM İKİYÜZLÜ İNANLAR EL GÖRDÜLÜK YAPIYORLAR BAZI SEYLERİ MİLLETTE SANIYORKİ COK İYİLER AMAN NEYSE CENEM ACILIRA DURMAZ SİMDİ
BENM BU KONUDA YÜZÜM HİÇ GÜLMEDİ HİÇBİREYİ İÇİME SİNDİRMEDİLER VE İSTEDİĞİM GİBİ YAPMADILAR SORAN ONLARADA BENM İÇİN HERSEYİ YAPTILAR AMA YARANAMADILAR YA ATTIKLARI İFTİRALARI DUYSAN BİR AHHH AHHH GECTİ SÜKÜR RABBİME O GÜNLER EVİMİ AYIRDIM KURTULDUM RAMAZDANDA BİR AY ANNEMLERDE KALDIYSAKTA ZOR GÜNLER GECİRDİYSEKTE KURTULDUK HALA HİÇ SORMAZLAR BİZE NAPIYONUZ DİYE DAHA KOCAMI YOLMAYA CALISIRLAR VALLA NELER CEWKTİM O PİSLİKLER YÜZÜNDEN ESİMLE AYRILIYORDUK AMAN GECTİ BİTTİ SÜKÜR ESİMİ BİLE BEN BARISTIRDIM ZORLA ANNEN BABAN SENİN DİYE

oslemturgay

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mart , 2011, 16:55:46
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ayyy tamam yok ben pes ettim kuzi  farkındayım eline geçse bi tabur asker kurtaramaz onu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ne yalan söylüyüm fırsatını kolluyorum 1.5 sene nişanlı kaldım çok ugrastı benimle anneside oda ... ay bana laf sokar lar beni kudurturlardı ben nişanlımla tartısırdım bnmki inanmazdı bana o zamanlar ben olsam bende inanmam . bana olanca lafı sokarlar delirtirler.. sonrada ellerine alırlar bi elişi özleme örüyoz diye ogullarına yalakalık yapalardı.. 7 temmuzda nikah kıydık 12 temmuzda kınamız vardı kuaförde delirtti görümcem beni bende çektim ses kaydını gönderdim kardeşlerine..ispatladım herşeyi bide ağladım felan zehir etti mutlu günümü diye sonra kocam bnm aradı azına geleni saydı aplasına.. akşam kına yancak bizde adettir çeyrek konmadan gelin avzunu açmaz bende çeyrek beklerken gele gele 10  lira gelmezmi.. ay fakir olsalar anlıyacammm.. herneyse gelin avcunu açmıyor dediler.. görümcem fırlamazmı ordan yakmayalım kınayı ozaman diye... allah senmisin onu diyen.. eşimde bende aynı agızla defol git şurdan demişiz.. tabi eşimde biliyor çeyrek takılcagını 10 lirayı görünce oda şok oldu.. vel hasıl kovaladık görümceyide kına yakacak olan teyzesinide kınamızı kendimiz yaktık:D çokta güzel oldu.. bunlar fırsat bulsalardı beni mülayim gördüler ezceklerdi allahıma binlerce şükür ki o fırsatı vermedim ellerine..baktılar papuç pahalı şimdi peşimde kıvranıyorlar özlem özlem diye. yere göge sıgdıramıyolar sıkıysa nişanlılık dönemindeki gibi eziyet etseler ya.

βαlκιz

demin küçük görümcem msj attı büyük olanla konuşmuyoruz diye
üzülme ben yeterim diyo bitane görümcen var oda benim diyo
çocuklarada birtane hala yeter diyoo canım benim :love9: ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: