15 Mayıs , 2024, 20:16:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

ooo sen çok şanslısın ozaman selcan.........

sarisinn

valla ne kaynım var ne eltim.tek erkek ve tek gelinim.sadece 4 tane görümcem var.onlarlada hiçbir sorunum yok..zaten 3tanesi evli..

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ercekden cok sanslıyım allah ıns bozmas bakalım gelecek olan eltıler nasıl olacak ozaman gumburtu kopar ben yerımı ayarlım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben zaten bu evin sabihiyim ayol :toothy10: aman çokta tın hiç takmıyorum ağızlarının payınıda vericem bundan sonra

mesela dün kahvaltı yapıyoruz benim komşuda var sofrada diyorki kaynım bu evde biri hata yaptımı benim yüzüme bakamazlar diyor hemen anlarım bir hata yaptığını diyor çekinirler benden diyor hahay fasulye ne olacak
ben iki gündür yüzüne bakmıyordumda bana laf çarpıyor hemen anladım dedimki neden öle düşünüyorsun ne alaka belkide
yüzüne bakamyan kişi bakmak istemediği içindir yada senin yüzünü görmek istemediği içindir dedim çok bozuldu ama
iyide oldu ohhhhhhh canıma değsin :toothy10: bundan sonra böyle yok üç kuruşa beş köfte kaç kuruş oka köfte :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu arada erkeğin erkeklik dışındaki her halinden korkmak lazım canım o kesin :toothy10:

..BahaR●●

VALLA HERKES YERİNİ BİLMELİ ASLINDA
KENDİNİ EZDİRME TABİKİDE PINAR
EZDİRDİNMİ DAHA ÇOK EZMEYE ÇALIŞIYORLAR
EŞMİN AİLESİDE BENİ KENDİ KIZLARI GİBİ SEVERLER
AMA KAYNANAMDAN ŞÜPHELİYİM  :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

aşk melegi senin kaynında iş yokmuu be yaa sana geiriyo eşine nasıl getimiyo çok kınadım düşün bkalım bikere senin eşin aynısını yapsa nasıl olur
saçma geliyor bana böle şeyler  eşim çikolata alsın kendi hakkındın yarısını al ye der o kaynın nasıl kocamış anlamadım kendi karısı varken abisinin karısına alıcak ilğinçç benimki yapsa ölee 1 ay :'( :honk: :honk: :honk: :honk: falza yanıma yaklamaz

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

esıne getırmıs bıun cıkolata esıde getıre getıre bunumu getırdın demıs  bana sakız getırselerbıle tsk edıyorum bana yaptıklarının aynınıda ona yapmıslar ama almıs atmı bı köseye ben öle yapmıyom bana benı dusunup getırmısseler tsk ederım bölusur yerım o öle degıl bıde ben gıdınce enfasla 2 un kalıyom yanlarında  2 gunde kendı annemde dönup evıme gelıyom  :k06: :k06: :k06:

hmm orasını bilemm ozamn oda eşinin sevdiği şeyi biliyordur ne seviyosa onu aldın demi ama

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla orası benı ılgılendırmes ben öle karısamam gıder mrb nasılsın bu kadar eltım cok dedıkoducu evın ıcınde olanı dıasarda anlatır o yuzden kaynatam bılem kızmıs ona  ben onlarla durmadım ıcın pek fazla karısmıyom canım  ;) :-*

dedikoducu oldumu uzak dursun ozamn :ehi: :ehi: nefrett edrimmmmmmmmmmmm

aşk melegi dedikodu diyince konu geldi kız aklımaa :muzz: :muzz: :muzz:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★