29 Mart , 2024, 00:51:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Çok Kiminle Eğlenirsin?

Başlatan Balböceği, 01 Kasım , 2009, 02:37:01

« önceki - sonraki »

Balböceği

01 Kasım , 2009, 02:37:01 Son düzenlenme: 23 Nisan , 2010, 14:18:48 вαℓвσ¢єgιм [кαтяє]
Ben en cok esimle eglenirim  ne bilim o arada bi yanimda
tv bakinca yuzune bakiyorumm icim gidiyorrr eskiden bu kadar cok dusmezdim
o bana duserdiii yine aynisi ama her daim yanimda olsun istiyom olmuyorrrr
hep yanyana yatmak istiyorummm oda amma cok uyuyon diyorrr :k06:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ah sekerim bende eşimle eglenmeyi cok isterdim ama o benim gibi degil o tv seyretmeyi uyumayı daha cok seviyo bense gezmeyi arkadaslarla toplu bulusmayı eslerle birlikte ama yok o yüzden cok kavga ediyoruz
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Alıntı yapılan: sibel_89 - 01 Kasım , 2009, 02:41:18
ah sekerim bende eşimle eglenmeyi cok isterdim ama o benim gibi degil o tv seyretmeyi uyumayı daha cok seviyo bense gezmeyi arkadaslarla toplu bulusmayı eslerle birlikte ama yok o yüzden cok kavga ediyoruz
ama maalesef istedigin gibi olmuyorr malumdur

βαlκιz

ben çocuklarımla eğlenirim eşim 2.sırada herşeyin çocuklarım onlar olmadan gülüp eglenemem tabi çocuklar olmadan öncee eşimdi ilk sıradaki :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENI EN ÇOK EĞLENDİREN DUNYA TATLISI YEĞENLERIM...KEŞKE ŞU AN YANIMDA OLSALARDI..İNŞALLAH BENIMDE BIR GUN BEBEGIM OLUR :amin: :amin:

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Demet_dk

1.sırada oğlum 2.sırada eşim 3.sırada kardesim  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benim en çok eğlenebileceğim canım tubişim :love9: :opucuk:

*****----sarıseker---*******

ben en cok esımle ve gorumcemlee
ama dedıgın gıbı esım gezmeyı pek sevmez ama bende severım

can yine cannnn

benim en eğleneceğim kişi kankişim elifim  :love9:
herşeyi ama herşeyi onunla paylaşıp eğlenir ve dertleşiriz
merti saymıyorum o beni eğlendirmekten ziyade hayata bağlıyor bundan öteside yok :icon_thumright:
can dediklerim....

Balböceği

tosunumu istiyom ben  tsounumu getirin :crybaby2: :crybaby2:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

kardeşim dediğim herkezin bizi kardeş sandığı kankam yağmurumla eğlenirim
dün ögrendim teyze oluyomuşum oleyyyy kankam hamileymişş  :k06: çocukları hiç sevmez bogmasa bari çocuguu  :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: