buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

cute_00

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 24 Aralık , 2007, 20:53:17
bende umutcugumun guzel yanaklarindan opuyorumm  :opucuk:  canim nasil oldu umut  simdi daha iyidir insallah  allah  sifa versin yavrumaaa insallah atlatmistir  :amin: :amin: :amin:
atlattı  çok  şükür...keyfi yerinde...kendine geldi  yavrum  benim... :love7: tşk ederiz  sanada buse&ayberk  teyzesi  iyi  dilekleriin içinn.. :opucuk:  :opucuk:

burdan  herkeze  sağlıklı,huzurlu,mutlu, nice  nice  YILLAR  diliyoruz  oğlumla  beraber... :occasion16:
2008  herkeze  bol  şans  getirir  inşalahh... :amin:  :amin:  :wav:

-Butterfly-

:opucuk:   :opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

esra_yesiloz

YENİ YILIN MELEĞİNİN ADI GİBİ UMUT DOLU GEÇSİN  NİCE MUTLU SENELERE  :flowers:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

mutlu saglikli huzur dolu nice yillar dilegiyle :opucuk: :hello2: :flowers: :flowers:

semra

cute_00

merhaba  arkadaşlar;tekrardan herkeze  mutlu  huzurlu  nice seneler  diliyorum. :opucuk:
artık  hiiç  fırsat  bulamıyorum  nete  girmeye  umut  beyimiz  saolsun... :)
artık  gündüzleri  eskisii  gibi  uyumuyo..önceden ne  güsel karnı  doydumu bir  derdii  yoksa  uyurduu 2  saat..şimdi  mum diktiriyıo  valla...uyku nediir  bilmiiyo gündüzleri...neymiş...oynucakmışız  onlan  konuşcakmışız...ne  zaman uyutmaya  çalışsam  anlıyo  hemen  basııyo çığlığı...alıyorum kucağıma  gülücükler  atıyo...bide  bişey  örendi...dil   çıkarınca  çok  hoşuna  gidiyo  ve  aynısını  kendiside  yapıyo...başlıyo  dil  çıkarmaya...kocaman  oldu  benim  oğlum 3 gün sonra 3 aylık olucak  ne  çabuk  geçti valla dün gibi sanki... şimdi ellerinde  oynatıyo  bizi..anlıcanız  ne  iş yapabiliyorum.nede  kendime  bakabiliyorum...çok  zorr  ama  zor  olduğu  kadarda  çok  güsel bir  duygu  anne  olmak... :love9: 

sevda

Amanda o dil çıkaran ağzı yirim ben annesiii yirimmm :hungry: sen durr daha ne mumlar diktiricek sana bak bizim sıpaya yerinde durmuyo ayol sanki ayağının altında yaylar varr... :k06:

cute_00

büyüdüğü  zamanda  ayrı  yaramaz oluyolar...öylede bölylede  kendilerini  sevdirmesini  biliyolar  yaa...ne kadar  yaramaz olursa  olsuun  sana  bakıpta  ufacıkta  olsa  yaptığı bi şirinlik  herşeyi  siliyo...bazen  deeettt  diye kızdığım zamanlarda  yüsüme bakıpta  gülmesi...tüm  dünyanın  benim  oldunu  gösteriyo  bana..

sevda

Evet bak odurumu büyünce daha iyi kullanıyorlar ben mesela arhana kızıyorum ardından bana gülüyor işte o an ben ne yapacağımı şaşırıyorum yaa... :k06:

duru boncuk

ay canım benim ya aaa daha neler yapacak oo zeynepte bayılırdı dil çıkarmama canım ye onun dilini benim için sonaycım :hungry: :hungry: :hungry:

Şeymanurr

bu bölüme yeni uğruyorum bizde sayfa açtık bekleriz.ilklerle dolsun sayfanız...güzel dostlukara :opucuk:
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

cute_00

Alıntı yapılan: özgül-duru - 05 Ocak , 2008, 17:15:19
ay canım benim ya aaa daha neler yapacak oo zeynepte bayılırdı dil çıkarmama canım ye onun dilini benim için sonaycım :hungry: :hungry: :hungry:

valla  ben  kendimii  zor tutuyorum yememek  içiin...okadar  tatlı  oluyolar  ki...yeriim senin  içiin merak etme canımm... :opucuk:
Alıntı yapılan: oglum ve benn - 05 Ocak , 2008, 19:05:09
bu bölüme yeni uğruyorum bizde sayfa açtık bekleriz.ilklerle dolsun sayfanız...güzel dostlukara :opucuk:
tşk  ederim  hoş  geldiin umutumun sayfasına... :flowers:
artık  bizde  ziyaret  ederiiz  sizin  sayfanızı...

esra_yesiloz

canım benim seninki gene deettt yapınca gülüyo benimki bana kızıyo oda çığlık basıyo daha 2,5 aylık ama gören büyümüşte küçülmüş bunlar der bazen çıldırcak gibi oluyom bütüngün oyun istiyo senin gibi iş yaptırmıyo bi evi rahat süpürebiliyorum sesini seviyo bulaşık toz alma yer silme uyursa 5dk .5dk yapıyom ama halim kalıyo o yorulmuyo devamını istiyo ama bi gülümsemesiyle içim eriyo kıyamıyorum yaramaz bunlar yaramaz çok bilmişler

cute_00

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 07 Ocak , 2008, 00:18:56
canım benim seninki gene deettt yapınca gülüyo benimki bana kızıyo oda çığlık basıyo daha 2,5 aylık ama gören büyümüşte küçülmüş bunlar der bazen çıldırcak gibi oluyom bütüngün oyun istiyo senin gibi iş yaptırmıyo bi evi rahat süpürebiliyorum sesini seviyo bulaşık toz alma yer silme uyursa 5dk .5dk yapıyom ama halim kalıyo o yorulmuyo devamını istiyo ama bi gülümsemesiyle içim eriyo kıyamıyorum yaramaz bunlar yaramaz çok bilmişler
:k06:  :k06: valla  esracım  artık şimdiki  bebekler  mezun  olupta  geliyorlar  dünyaya...burda  mastır yapıyorlar... :k06:
merak ediyorum busenin gündüz uykusuu nasıl esracım?...
umut  çok fazla  sevmiyo  uykuyu...uyumak istemiyor...oyun  istiyo...gülmek istiyo...bende  sürekli ilgilenemiiyorum..uyutmaya  çalıştığım  zamanda  yastıktan  kaldırıyoo kafasını  kalkamayıncada başlıyo ağlamaya...
merak ediyorum sende  aynı sorunu yaşıyormuzun...
öptük seini ve  meleğinii... :opucuk:  :opucuk: