buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

cute_00

bebeğim  çok  hasta  arkadaşlar... :y25:  :y25: dün  akşam  çok fena  oldu  hastaneye  götürdüük...doktor  boğmaca  başlangıcı  olabilir dedi...2 aylık  bebek yaaaa  onuncanı neki  nasıl  olur yaaaaaaaaa.....  :(  :(  :(  hiç iyii değilim  valla...bebeğim  öksürdükçe beniimiçim  parçalanıyo...
okadar  hastaki   uykudan  gözünü  açamıyoo...mememi  veriyorum  hemen uyuyoo  yavrum...mememde...bende  mecbur  sağmak zorunda  kaldım...sütümü...öle içirdim...
sizce  2 aylık  bir  bebeğin boğmaca  olması normalmi arkadaşlar... :dontknow:

duru boncuk

canım benim yaa çok üzüldüm umarım öyle bişey yoktur sonaycım sende hemen bozma moralini ne dedi dr başka neden olurmuş bu sormadınmı yada nasıl geçermiş çok geçmiş olsun minik prensime umarım hemen atlatacak bunuda  :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute_00

geçen  çarşamba  günü  kendi doktorumuza  gitiik...hafif  öksürük  ve  burun tıkanıklığı  vardı...doktorumuz korulcak  bişiy  yok üşütmüş  biraz  dedii...dün akşama  kadar da  iyi  gibiydii  biraz  daha  ama  dün akşam  fenalaştı seslerii  kısıldı...öksürdükçe suratı kızardıı  nefes bile  alamıyodu yanii...bizde  hemen  acile  gitiik hastaneye...başka  bir  doktor  baktı...üşütmüş  dedii ama  boğmaca  başlangıcıda  oalbilir dedii....bir ilaç  verdi  10  gün bunu  kullan  sonraa  anlaşlır  dedii...kullanıyos  bizde  iştee...doktor  bebek  olduğu için  daha  sedece  bir  tane  ilaç verdii...bende  taraftar  değilim zaten  çok fazla  ilaca...ama  biyerde  insan  çaresiz  kalıyorr...yetrkii iyii  olsuun istioo  insan...
umarım  bende en  kısa  zamanda  iyii olur özgül...çok  tşkler...

sevda

Canım benim çok geçmiş olsun acil şifalar versin ve en kısa zamanda inşallah ilaçları en kısa zamanda yayarda iyleşir kuzum.... :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

sonaycım iyi olacaksa varsın ilaç kullansın canım üzülme ama kendi doktorunada bi göster bence  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute_00

inşallah  arkadaşlar  tşk ederiim...
bugün  çok    daha  iyii  bebeğim  çok  şükür...  :amin: kuru  bir  öksürüğü  var  o  kadar...cumartesi  günü  randavumuz  var gidicez  doktorumuza...ozamana  kadar  tamamen iyileşir  inşallah  kuzum  benim...

ANNESİNİN MELEĞİ SENİ  ÇOK  SEVİYORUM.. :love9:  :love9:
SEN HASTA  OLMA...SENİN  DEĞİL  BENİM CANIM  YANSIN... :love9:  :love9:

duru boncuk

çok sevindim sonaycım umarım iyice atlatacak o öksürükte kalmayacakk  :amin:
kendi dr sonra heber ver bize unutmaa tamammm minik prensi ve seni öpüyoruzzzzz :opucuk: :opucuk:

adalet

sanaycim hayırlı ,mutlu, sağlıklı bayramlarrrrrr  :opucuk:

sevda

semra

KURBAN BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN NICE BAYRAMLARA :flowers:

-Butterfly-

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

kurban bayraminiz mubarek olsun canim minigimi :opucuk: :flowers:

cute_00

hepinizi  .çok öpüyorum... :opucuk:  :opucuk: ve  tşk  ediyorum  kusura  bakmayın  fırsatım  olmadı  giremediim internete...bende  hepinzin  geçmiş  bayramını  kutluyorum... :flowers:
bebeğimde  öpüyo  ellerinizden...

-Butterfly-

bende umutcugumun guzel yanaklarindan opuyorumm  :opucuk:  canim nasil oldu umut  simdi daha iyidir insallah  allah  sifa versin yavrumaaa insallah atlatmistir  :amin: :amin: :amin:

sevda