buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

duru boncuk

bende yicem bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :hungry: :hungry: :hungry:çok tatlı allah korusun yaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sonaycım eşininde doğum günü kutlu olsun allah sizi birbirinizden ayırmasın inşallah canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute_00

tşk ederim  özgülcüm... :opucuk:
ama  biraz  üzgünüm  yaa... :'( eşimin  doğum günü  ama  evde değil  malesef...son anda bir  yemek  çıktıı  ve eve gelemedi...pasta falan almıştıım ne  güsell  süpriz  olucaktıı.. :'(  napalım bu senede  böle geçiversin...

yeliz&osman

eşinin doğum günü kutlu olsun tatlım üzülme canım ya önemli olmasa gitmezdi böle özel birgünde seni yanlız bırakmazdı olsun bi kaç saat gec kutlarsınız üzme kendini olurmu

duru boncuk

olsun canım sağlık olsun sende geldiğinde sürpriz yaparsın ona önemli olmasa oda seninle geçirmek isterdi eminim bu günün üzülme olurmu :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

bencede gelmesine yakin isiklari kapat mumlarida yak kapiyi acinca  iyiki dogdunn sarkisiyla karsila sende :)) eminim cok sevinir..

Esinin dogum gunu kutlu olsun guzelim insallah bir omur boyu  sizinle guzel yeni yaslarini kutlasin

:flowers:

cute_00

çokda fazla  üzülmüyoruum da geçen senede beniim  doğumgünümde  de yemek vardı  kutlayamadıkk...şans  işte yaa  gerçii  yeterkii  iş  olsundaa  hergüün bize doğum  günüü  beraber  olduktan sonraa dimi kızlarr... ;)zaten  yanlız  da  değilim oğluşum var... :k06:

cute_00

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 10 Ocak , 2008, 23:38:22
bencede gelmesine yakin isiklari kapat mumlarida yak kapiyi acinca  iyiki dogdunn sarkisiyla karsila sende :)) eminim cok sevinir..

Esinin dogum gunu kutlu olsun guzelim insallah bir omur boyu  sizinle guzel yeni yaslarini kutlasin

:flowers:
aslında  yapabiliriim böle  bişiii
güsell  fikiirr  tşk  ederiim buse... :opucuk:  :opucuk:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

naz kızımızla sayfanızı renklendırmeye geldikkkkk  umutçukkk izin varmıı bakalımm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute_00

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 11 Ocak , 2008, 12:51:46
naz kızımızla sayfanızı renklendırmeye geldikkkkk  umutçukkk izin varmıı bakalımm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
olmaz mı özgülcüm  ne  demek her  gün  gelin  renklensiin  sayfsamız... :opucuk: hele  naz gibi dünya tatlısı i  bebeği hergün bekleriz... :nazar:

cute_00

artıkk minik  bebeğim ellerini  tanımaya başladı... :hieyt:  sabahtan akşama  kaadar eller  havada  bir kapıyoo bi  açıyo  duruyoo ellerine bakıyoo  bişiler  söylüyo...bende  gel gel  olum yapıyoruum  aynısını oda  yapıyoo... :opucuk: çok  tatlı oluyor valla  eller havadayken... :opucuk:  :opucuk:

sevda

Ayyy canım benim ne komiktir şimdi onun ifadelerii ben bizden biliyorum çünkü yaa bunlar ne der gibi bakıyordu ellerine çok sevindim kuzumun yeniliğine annesi... :muzz: :opucuk:

cute_00

valla  öle  bakıyor  sevda  teyzesii.... :k06: bakalım  daha neler  keşfedicez... :opucuk:

sevda

Tahmin etmek zor değil biz yaşadığımız için sizlerinkini şimdi okuyunca acayip değişik oluyorum yaa bizlerde yaşadık ne güzel günlerdi diyorummm.... ;) :opucuk:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

onun ben ellrnı gözlernı yerimm ben yerimm yerimmm :hungry: :hungry: :hungry:
Allahmm ii gunlerde hepp boyle ilkleri yaşayınnn annesii dhaaa anne demeyı ogrenck baba demeyı ogrencekkk ooo hele buyudumu çenesi hıc durmucakkk...negusel ya evınn maskotu oluolr bıandaaa butn hersy onlrn uzerıne kurulmya baslıooo...
Allahımmmm olmayan herkese versınnn böle gusel gusel cocuklrdann :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: