yaptıgınız ılgınca tasarımlardan ekleyın

Başlatan *****----sarıseker---*******, 31 Ekim , 2009, 01:25:53

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 18 Kasım , 2009, 01:06:26
ablamın bana yaptıgı kot pantolondan çantalar ben baya bi degişiklik yapıcam bunlarda şuan pek hoşuma gitmiyo bu şekilleri incik boncuk ekliycem

evt guzellermis guzel ama zatwen incikli boncukluyaa  :k06: :k06:

βαlκιz

pul var üstünde ama ben saplarını falan degişirim belki daha kokoş yapcamm  :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

armi

kizlar benim aplamda cok güzel örgüler örer her cesit örgüyü bilir ben omuza atilan sallardan istedim ama birde kendim söylüyorum  ciceklerle ismimi yazarmisin gülerle süsle etrafini apla diye aplamda bana sen örgü bilme kös kös oturdiyor örgü örmeyi bilmiyorum soolsun apam istedimi örer türkiyeye gidince banada ögretecek tabi ögrenmek istersem  :k06: kizlar örgülerin resmini size gönderrim :icon_thumright:
d

βαlκιz

benim ablamda örgüden çanta güzel yapar dur eklim 2 çanta yapmıştı bana
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

armi

d

βαlκιz

beyaz çok küçük artan iplerle  yapmışş  omzuma asamıyorum elime alıyorum ancaa  :k06: :k06: dügmeside deniz kabugundan ben bunlara incik bncuk birsürü şey yapıcam daha güzelleştircem