27 Nisan , 2024, 15:11:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yaptıgınız ılgınca tasarımlardan ekleyın

Başlatan *****----sarıseker---*******, 31 Ekim , 2009, 01:25:53

« önceki - sonraki »

Balböceği

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

bende kendimce örgü öreeim bir ara ördüklerimi çekiyim eklerim  :) :occasion14:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

Demet_dk

мiŁenα.

BU BENIM YAPTIGIM LIF ILK LIF YAPISIM KAYINVALIDEM IN YARIMIYLA YAPTIM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ZAMANLA GUZEL YAPARMISIM :ehi: :ehi: :ehi: AMA SIMDILIK IDARE EDIYORMUS :ehi: :ehi:

INS DEVAMINI EKLERIM...PEMBE SARI YAPTIM IP O VARDI :ehi: :ehi: MAVIYI VERMEDI KAYNANAM OGLUSUMA O YAPIYORDU ZAYI EDERIM DIYE :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: Demet_dk - 11 Kasım , 2009, 10:58:19
bende atkı örerim eşime ördüm  :love3:
ben evlendik atkı örim dedim birinden örendim ama hala bitmedi atkı söke söke ipler inceldii  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Benimde bildigim tek sey lif ormak annem bursuru ip aldi 30 gecti lif yaptigim ordum
hediye verdimmm kendi ceyizime koydummm ama seviyorum lif ormeyiiivcv    :hello2: :hello2:

βαlκιz

eski kot pantolonlardan çanta yapmayı örendimm ablamdan 
ablam 2 tane yapmışş bana bende yapıcamm yapınca eklerimmm  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

eşime bu pantolonun eskimişş çanta yapcam diyom delirdinmi bırakk ben sana çanta almıyomuyum diyoo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: Oº°'¨ ¨'°ºO BaLkIz Oº°'¨ ¨'°ºO - 16 Kasım , 2009, 01:12:00
eşime bu pantolonun eskimişş çanta yapcam diyom delirdinmi bırakk ben sana çanta almıyomuyum diyoo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bende benimkilerden yaparım yeni pantolonlar alırım kendimee  :muzz: :muzz: :muzz: 

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: Oº°'¨ ¨'°ºO BaLkIz Oº°'¨ ¨'°ºO - 16 Kasım , 2009, 01:16:27
bende benimkilerden yaparım yeni pantolonlar alırım kendimee  :muzz: :muzz: :muzz: 

merak ettim hemde çok yapınca muhakak koy da bakalım canım benimde eski kotum çok atmaya kıyamıyorum :D

βαlκιz

ablamın yaptıklarını çekerdim şimdi bana yapmıştıı ama eşim yatıyo çantalar bazanın altındaa kaldıramki bazayıı  :ehi: :ehi: :ehi: ablamda deryalı gnler varya ordan görmüş yapmışş bi askı iplerii iyi degil onları söküp ben başka bişey takcammm