28 Nisan , 2024, 22:29:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^^^Neşeli Bebeklerin Köşesi^^^^^

Başlatan Balböceği, 30 Ekim , 2009, 21:38:58

« önceki - sonraki »

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: вαℓкız - 02 Kasım , 2009, 23:35:31
bende iki tane merak etmeyin tamam ikinizin kızlarınıda alırımmm darılmayın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

oyyy pembe pembe pamuk şeker olmuş yaaa yerimm vallaa :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Demet_dk

serra_emine

serra_emine

Alıntı yapılan: Demet_dk - 06 Kasım , 2009, 17:45:43
çok tatlı maşalaah  :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar:
silicem bi müddet sonra zaten aman maşallah deyın teyzeleri :nazar:

βαlκιz

senin sayfana koysaydın keşke canım ama maşaallahh diyorum merak etmee gelinime nzar deymesinn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Alıntı yapılan: serra_serra - 06 Kasım , 2009, 17:42:23

serranın hırka modeline bayıldımmmm yapmam lazımm örgüyüm çok seviyom ya neden bu kadar belli ediyom anlamıyom kız dominosda ne işi var parmak kadar bebegin hazır yiyecekler iyi degil diye biliyorum gelişme döneminde ??? çok güzel çıkmış foto maşallah  :nazar: :nazar:

βαlκιz

dominosa gidicek diye pizza yicek deyil yaa ora onun yaa babasını ziyarete gitmiş :ehi: :ehi: :ehi: hırkanın modeli güzel evet baş kısmı daha bi hoşş :nazar: :nazar: :nazar:

haa anladım desekız dominosunuz var diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ewet hırkanın baş kısmı çok hoşuma gitti serra hırkanın baş kısmının fotosunu çekip koyabilirmisn??

serra_emine

Alıntı yapılan: єƒѕυηℓυ - 06 Kasım , 2009, 17:50:04
Alıntı yapılan: serra_serra - 06 Kasım , 2009, 17:42:23

serranın hırka modeline bayıldımmmm yapmam lazımm örgüyüm çok seviyom ya neden bu kadar belli ediyom anlamıyom kız dominosda ne işi var parmak kadar bebegin hazır yiyecekler iyi degil diye biliyorum gelişme döneminde ??? çok güzel çıkmış foto maşallah  :nazar: :nazar:
örgü evet benımde hoşuma gıttı eşimin halasından dogum hedıyesıydı o..şapka bılhassa guzel.bıdaha ordurcem aynısından:)hee bu arada dominos a serra ya bişey yedırmeye gıtmedık kii :Deşim dominos pizza da müdür onun yanına gıtmiştık o gun..babası içeri götürdüydü bende orda yakaldım bı kaç poz..kasa başında falan :ehi:

βαlκιz

şapka ayrımı hırkayla birmi ayrı gibi duruyoo  ???

serra_emine

evet patronlarıda öyle diyor bunu dogdugundan berı zaman zaman göruyor orda denk gelıyor gelecegın domınos bayan müdürü dıyor baba meslegı yapcak ıyı ögren serra dıyor hep..çok sever serrayı..ordakı butun elemanlar tanıdı gerçi artık..bbır alıyolar gerı gelmıyo çocuk :k06: :k06: :nazar:
tamam şapkasını çeker koyarım yakından ama şimdi serra uyuyo gürültü yapmım en ufak sese uyanıyo bılgısayar bbıle sessız de şuan :'( :'(