yardim istiyorum !!!

Başlatan dilara10, 09 Kasım , 2007, 01:14:15

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

insallah canimm  ne kotu bir insanmis  hem sen ona hizmet et kiizn bir eli yagda digeri balda birde ayirlmanizi istesin evden  yuhh artikkk tabiki kendisi ciksinn..

sevda

Bak sennnn ay ben buna çok sinir oldum yaa bak elini sürersen karışmama sakın haaa... :caca:

duru boncuk

sende biraz dişini göster o zaman onu bezdir o çıksın madem yanlız kalmak istiyo sende bu kararın arkasında dur ama böyle söyleyip iki gün sonra yine iş yapmaya başlama yani
ay ben çok sinir oldum bu kadına yaaaaa :violent1: :violent1: :violent1:

bengü

hislerimde hayatta yanilmam demistim sizi gitsin diye yapiyo diye ama o evde ilk önce o oturuyomus buda bi gercek simdi benim evime eltim gelse kalsa yillarca bende istemem senin yapman gereken calisip en kisa zamanda o evden bir odalida olsa bi eve cikman.orada devlet sahip cikmiyomu kira yardimi felan olmuyomu.yani ben olsam biraz disimi sikarim harcama felan yapmam bian önce giderim yani anladigim kadariyla onun bi düzeni varmis esyalar felanda onun galiba e sizde üstüne gelince düzeni bozuldu.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

dilara10

merhaba arkadaslar
anliyamiyorum yaa iki hafta ev temizlenmiyo igrenc oldu hala kipirdiyan yok yaa
4 gundur yemekte pismiyo  :icon_scratch: anlamiyorum yani
bengucum biz baska eve cikamayiz cunku ev kayin babamin evi ve onun karariyla evde oturuyoruz , ve beraber oturmaya mecburuz onun karariyla hersey olup bitiyo (aile yapimiz biraz garip ama ...
esimin ailesiylen konustum olup biteni anlattim sabret dediler .... biz senin tarafini tutuyoruz ... hic bi sey yapma bakalim ne olucak dediler
ben nasil bu kadar sabretigimin sebebi : ben gecen sene her gun universiteye gitmiyordum yanliz  haftada iki gun 3 saatlik ders aliyordum ve eve geliyordum . eltimde her gun okula sabahtan aksama kadar gidiyordu
ama bu sene durum degisti ben hergun gidiyo oldum oysa o iki gun gidiyo
ve HIC BI SEY YAPMIYOOO  :cildir: :cildir: :cildir:

bengü

batarsa batsin bosver onun kocasida pislik icinde daha ne kadar oturabilirki sonunda pes edcektir.ama birazda suc büyüklerde onlari bi eve otutturmuslar iyi güzelde o nedemek öyle ayni evde yasicaksiniz diyeceklerine sizide ayklarinizin üzerine bastirsalardi ya ev ev üzerine kurulurmu hic cok sacma iki kardes bile yeri geliyo gecinemiyo ki elti eltiyi hic cekemez,yanliz kalmak her ikinizinde hakki nezamana kadar böyle beraber yasicaksinizki kocanla böyle ne paylasabilirsinizki sen ikinizde kendinize göre haklisiniz onada hak vermen lazim her insan istemez ayni evi paylasmak sonucta evlisiniz.sen oku ayaklarinin üzerine bas kendi emeginle ayri bi eve cikarsin.kac sene kaldi okulunun bitmesine.

dilara10

bengucum , biz aslinda buraya okumak icin geldik esimin 8 ayi kaldi benimse 1 senem kaldi
sonra biraz burada calismaya mecburuz , diplomamiz gecerli olsun diye ... yani bi sene daha kat
aslinda bizim turkyede evimiz var eltiminde var ve donmeyi planliyoruz turkiyeye , yani bu evde beraber gecici bi muddet oturacagiz . ama butun ev isleri alis veris yemek falan hepsini ben yapiyorum ve tek basima oysa o hic bi sey ....
onu iste anliyamiyorum ...
ay gecenlerde onlarin arabasi bozulmustu 1 ay garajda atili kaldi kimse tamir etmedi banada araba lazim bi ay ottum hic kimse bi sey yapmadi esimde dahil , kalktim ben tamirciyi cagirdim duzeltim yani o isi bende yaptim ....
kimildiyan yokki ....

bengü

ya canim simdi anladim meseleyi ben sandimki orada daimi oturuyosunuz.onlarin hepsi esinde dahil sana sirtlarini dayamislar oh ekmek elden su gölden biraz sanada acimalari lazim ya sana dedigimiz gibi sende karisma hic biseye  ev batsin gitsin eninde sonunda kimildatacaktir kicini merak etme.canim kusura bakma ben konuyu tam anlamadan yorum yaptim.

dilara10

yok allaha sukur burada daim oturmicaz , oturmasini isterim cunku burasini seviyorum ama baska evde otururum
evet herkez bana yuklendi evin en buyugu benmisim ...
bide bilirsin erkekleri hiiiiicc ev ve cocuk islerine karismazlar , hadi esimi fazla taktigim yok  ama oburlerini artik tahhamul edemiyorum ...

sevda

dilara10

tessekur ederim sevdacim
ben nerelerden gectigimi bilseniz sabrim niye bu kadar cok oldugunu anlarsiniz  :y25: :( :crybaby2: :sad1:
ama bos veriyorum iste hayata cocuklarimiz icin tutunmamiz lazim ...
birazda kendimize bakmaliyiz  :sunny:

sevda

Canım benim allah yardımcın olsun ...

bengü

aynen bende öyle valla ben coktan isyan bayragini cekmistim.insallah düzelir aman takma ya zaten gecici bi süreymis en iyisi kendini sende yorma canini yolda bulmadin ya.hem okul hem cocuk hem ev derslerine nasil vakit ayirabiliyosun hayran kaldim sana.

dilara10

merhaba arkadaslar birazda anlatiyim size
ben evlenmeden once ailemle tunusta yasiyordum ,ailemle turkiyeye tatile gitmistik ve esimle orada tanistik , sonra o kanadaya gitti bende tunusa dondum iki sene nisanli kaldik sonra evlendik turkiyede, bende onunla beraber kanaday gidecektim ama 11 eylulden sonra vize islerini yavaslatirdilar ve esimden 1,5 sene ayri kaldim , neyseki vize geldi bende kanadaya gittim ve orada esime kavusmustum , iki ay sonra hamile kaldim cok guzel vakit gecirmistim esimle kanadada 
birkac ay sonra esim universitesini bitirdi ve kayinbabam onu is icin cagirdi ve turkiyeye dondu , ben 6 aylik hamileyken tek basima kanadada kaldim cunku bende erken dogum tehlikesi vardi ve ucakta 12 saat kalamazdim ,
doguma tek basima gittim yanimda ne annem ne kardesim ne kaynanam ne esim tek basima ...
esim kizini anca 1 sene sonra gore bildi ben turkiyeye donunce ...
iki ay sonra yine kanadaya dondum , esim benden 3 ay sonra geldi , ama nasil geldi biliyormusunuz moral 0 bunalimda butun gun alkol sisesi elinde sigara paketleri , bunlar yetmiyormus gibi geceleri esrar iciyordu  :cildir: :cildir: :cildir:
sonra bu eve tasindik allaha sukur esimde kendine dondu universiteye bi daha girdi
iste gecirdiklerimin ozeti ....
allah sukur simdi eskisine nazaren cooook daha mutluyum ama ayni evde iki aile cok zoor

-Butterfly-

dilaracim,

cok zor zamanlar gecirmissin canim allah sana yardim etmiski bugunlere sapasaglim ayaklarinin uzerinde durarak gelebilmissin  aileni bir arada tutabilmissin  gercekten takdiri hakediyorsun... insanlarin hayatlarinda  illaki zaman zaman inis ve cikislar olabiliyor  sen uzunca bir sure inisleri yasamissin ama inan sabrinin mukafatini alacaksin.. zaten hayatinda sana mukafat olarak bir seyler vermeye baslamis ve bebegini vermis sana umarim bundan sonra  hayatin sana  getirileri hep bir bebek masumiyetinde olur.. esininde duzelmesine ayrica sevindim ona destek olmalisin belliki ic dunyasi cok karisik  umarim atlatmis yada atlatiyordur.. tekrar gecmis olsun canim.. iyi haberlerini dort gozle bekliyor olacagim..

SENI CANI GONULDEN TEBRIK EDIYORUM :flowers: