22 Mayıs , 2024, 20:30:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dost deyipteeee

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 30 Ekim , 2009, 16:42:25

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

geçmiş olsun dyim canım bu zamnda zor biraz dost edinmek en iyi dost gerçekten annedir bende buzamana kadar yaptıgım arkadaşlık dostluktan anca 1ri saglam çıktı. yediğimiz içtiğimz yattıgımız ayrı gitmeyen biri vardı ilk eşimle o yüzden tartışırdık. ama ben onu hiç bırakmadım altın para sigara  kıyafetim neyim varsa verdim ailesi sogaka attı gecenin 12sinde eve aldım dışarda kalmasın kötü yola düşmesin diye evlencek kişiği buldugu ğün beni unuttu ne düğününde pas verdi nede düğünden sonra hiç bi sorun olmadıgı halde benden aldıgı bir çok altın para borcu geri vermedi sadakam olsun dedim. sonradan duydum eşi kimsele görüşmiceksin demiş kabul etmiş ama ben onun yüzünden eşimle çok tartıştım iyi biri bana zararı yok niye bırakım diye olsun herkez yerinde sag olsun bu kişile tam 12yaşımdan beri tanıdıgım biri şimdi 27 yaşındayım 2senedir görüşmüyom. zor günlerinde hep benim yanımdadı iyi günleri şuan benden uzak annem benim herşeyimi bilir bana kızcanı bilsem bile sölerim hatamı yanlışımı bende herkez ğibi annemi çok seviyorum ve özlüyorum :love7:

..BahaR●●

yelizcim dediğin gibi bende annemin kızcanı bile bile söylerim
söylemezsemde içim rahat etmez zaten
günde 10 kere ararım sanırım ben fazla ana kuzusuyum  :k06: