kızlar bende hamileyimmmmmmmmmmmm

Başlatan ecee, 30 Ekim , 2009, 14:39:07

« önceki - sonraki »

ecee

kızlar kan sonucum belli oldu ve hamileymişim.ama daha çok yenioldugu için ultarasonda görünmemiş.doktor yeni yerleşmiş dedi haftaya perşembe tekrar gidecegiz..agustos ayının ilk haftasında boş kese yüzünden kürtaj olmuştum.tekrar böyle olucak diye çok korkuyorum rabbim inşallah bu acıları kimseye yaşatmaz..anne olmayı bekleyen arkadaşlarımada allah tez zamanda bebişlerini gönderir inşallah.. :hello2: :hello2: :hello2: :flowers:

Balböceği

cnm gozun aydin olsun tebrik ederimm :love8: :love8:

ecee

canım sagol.darısı sizlerin başına inşallah :amin:

Balböceği

swen

canım tebrikler allah sağ sağlim kucağına alamayı nasip etsin ne kadardır bekliyordun sorun falan varmıydı  :muzz: :muzz:yaşasın ne güzel bi haber inşallah allahım banada kısmet etsin
bebeğim geliyor

ecee

kızlar ben bu ayın 17sinde adet olmalıydım fakat olmadım.bu pazartesi doktora gittik ultrasonda bişey belli olmuyor var gibide yok gibide dedi doktorum.emin olmak için kan testi verdim sonucu salı günü aldım ve hamileymişim.fakat çok yeni oldugu için ultasonda görünmedi.doktor yeni yeleşiyo dedi.inşallah bi sorun çıkmaz perşembe tekrar gidicez..

ecee

Alıntı yapılan: swen - 30 Ekim , 2009, 14:42:36
canım tebrikler allah sağ sağlim kucağına alamayı nasip etsin ne kadardır bekliyordun sorun falan varmıydı  :muzz: :muzz:yaşasın ne güzel bi haber inşallah allahım banada kısmet etsin
amin.inşallah seninde hamile oldugun haberini alırız.

swen

hadi inşallah bi sorun çıkmaz sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bizleri duanda unutma hamilelrin duası kabul olurmuş canım tekrar tebrikler
bebeğim geliyor

..BahaR●●

canım gözün aydın..............

inş.bu sefer yavrunu sağ salim kucağına alırsın
Rabbim tamamına erdirsin......  :hello2: :hello2: :hello2:

ecee

amin canım..gerçekten çok mutluyumama yine öyle olursa diye içimde bir şüphe var

****SeRaP-27****

canım çok sevindim yaa hadi hayırlısı allah kucağına almayı nasip etsin içini ferah tut hep öyle olacak değil ya ağustota kürtaj oldum yazmışsın ilk adetinden sonra hemen mi denediniz bende kürtaj oldumda merak ediyorum şimdi
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

yasmin35

ECECİM İÇİNİ FERAH TUT BUSEFER OLCAK ALLAHIN İZNİYLE KUCAGINDA GÖRÜCEKSİN KAN DEGERİNİ YAZSANA KAÇ ÇIKTI
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gözun aydın olsun canım allah kucagına almayı nasop etsın :amin: :amin: darısı basımıza :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ecee

evet canım kürtajdan sonra kanamam bir ayı tamamladı.daha sonra ilk adetimiolduktan sonra doktorum çalışmalara başjayabilirsin dedi.benimde hemen tuttu.en son adetimi bayramın ilk günüolmuştum yani 20 eylül.....inşallah sizlerede rabbim nasip etsin :love3:

yasmin35

ECECİM NORMALDE KAÇ GÜNDE Bİ ADET OLUYOSUN CANIM
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM