Eşinizin daha çok iyi bir baba olması mı yoksa iyi bir koca mı?

Başlatan ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★, 30 Ekim , 2009, 13:58:33

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ๖ۣۜ♥♥baLboc£qi♥๖ۣۜ♥ - 30 Ekim , 2009, 16:04:28
yok karsiyimmmm es olupda cocukla ilgilenmedikten sonraa benim ne isime yarar k.bakmayin ama
boyle kocalar yatakda ise yararrr
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

kesinlikle ii bir eş olsun  :icon_thumright:
ii bir eş herzaman için iibir babadır  :icon_thumright:
eşimle ii olayım yeter ondan sonrası zaten bizim elimizde  :-*

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

iyi eş iiyi babadır zaten ama iyi eş olmasından çok iyi baba olmasını tercih ederim beni boşver çocuklara önem versin iyi baba olsun yeter  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

___kıymık___

bir erkek iyi bır evlatsa
süper bi eş olur
süper bir eş de
mükemmel bir baba olur
  bazen eşime imreniyorum yaaaa :love9:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bencede şahsi fikrim iyi bir eş iyide bir babadır

eşine değer verip saygı gösteren kişi ondan olan parçasınada daha fazla değer veriri diye düşünüyorum :D

DER!N

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 18 Kasım , 2009, 18:24:58
bencede şahsi fikrim iyi bir eş iyide bir babadır

eşine değer verip saygı gösteren kişi ondan olan parçasınada daha fazla değer veriri diye düşünüyorum :D

İyi bir eş mutlaka iyi bir baba olacaktır.

Ortak payda eğer çocuksa çocuğuna ilgi gösterir buda bir yere kadar aileyi ayakta tutar, sarsılır sonrası diye düşünüyorum.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet gülfercim aynen öymle katılıyorum sana iyi bir baba olsa iyi bir eş olmazsa nereye kadar biryerde patlak verebilir

iklima

Iyi bir eş iyi bir baba olur zaten ama öncekle iyi bir eş olmalı
Eşine iyi davranmayip onu horlayan eşiyle iyi bır iletişimi olmayan erkek nasıl iyi bir baba olabilir ki
Kısacası iyi baba olmak iyi eş olmakla başlar
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°•.ℓανιηуα.•°

eşiyle mutlu bi koca iyi de bi baba oluyor.

tabii istisnalar kaideyi bozmaz.

mutsuz bi erkek iyi bi baba da olamıyor. bu mutsuzluğun kökeninde maddi sıkıntılar da yatabilir.

benim eşim çok şükür iyi bi baba. iyi de bi eş. bizim kavgamız,tartışmamız da olur. ama genel anlamda kafa dengiyizdir.

mutlu baba+ mutlu anne = mutlu çocuk,başarılı çocuk

Emine

Ben evlenmek için hep çok iyi baba olabilecek biri olma özelliğini aradım Allah nasip etti çok şükür iyi niyetli, duyarlı bir insansa iyi bir babaysa zaten iyi bir koca da olur. Birini seçmem gerekse iyi bir baba olması çocuklarımın mutluluğu benden daha önemli ben baba sevgisiz büyüdüm üvey babayla çok zor.