12 Mayıs , 2024, 16:14:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşk mı? Para mı?

Başlatan мiŁenα., 29 Ekim , 2009, 16:46:57

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

her ikisi eş anlamlılar ayırmak mümkünmü aşk olduktan sonra para olmassa sorun çıkar aşk ölür zaten ::)

Balböceği

Ben ikisinide sectimmm oyle gerektiii ;D

Balböceği

Bide su var para olmassa ask olmazki yorgan sogur yilan olur yastik sogur yalan olur demislerrrrrr
acaba bir anneee mecbur kaldigi zaman cocuklarina ne pisrcem diye hergun hergunnn dusunmek haktanmi kuldanmii
calismiyan bi erkek nasil bi baba bi koca olcakkkkk kadinn her zman para kazanir cocuga bakarrrrr
erkekse cocuga bakmak yerine once kari isine girer bu devirde saadet paraylaaa birazzz ama suda var gonulun icini biri cekecekki koynuna alip yatasinnn allahim hayirlisi versin her zmann  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: mahsen link=topic=8653.msg300067#msg300067 date=1256827961  :icon_thumright:
Bide su var para olmassa ask olmazki yorgan sogur yilan olur yastik sogur yalan olur demislerrrrrr
acaba bir anneee mecbur kaldigi zaman cocuklarina ne pisrcem diye hergun hergunnn dusunmek haktanmi kuldanmii
calismiyan bi erkek nasil bi baba bi koca olcakkkkk kadinn her zman para kazanir cocuga bakarrrrr
erkekse cocuga bakmak yerine once kari isine girer bu devirde saadet paraylaaa birazzz ama suda var gonulun icini biri cekecekki koynuna alip yatasinnn allahim hayirlisi versin her zmann  :amin:
:amin:

♥ღвüşяαღ♥

elif35

ben de edaya katılıyorum çok haklı bence sevgi aşk olmadan afedersiniz o adamın koynuna girilmez ama para olmayınca da huzur olmaz çocuğun anne ben bunu istiyorum alsana dediğince alamamak bence çok kötü birşey olsa gerek bir anne için bencede para olmazsa aşk bir zaman sonra biter Rabbim ne kimseye muhtaç etsin ne de huzurumuzu bozsun  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ask + para
para + ask
bence ikiside cok önemli su devirde parasız olmuyo huzur olmuyo
allah cok verip azdırmasın az veripte bezdirmesin inşallah  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

asksız para olmuyor parasızda aşk olmuyor  benim fikrim  :icon_thumright:

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

ikiside helede çocuk varsaa para para paraa  :k06: :k06: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 11 Nisan , 2010, 03:03:18
ikiside helede çocuk varsaa para para paraa  :k06: :k06: :ehi:
AYNENEN O DEDİĞİNDEN d::dd: :k06: :k06: :k06: :icon_thumright:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

çağınım

bence her ikiside çok önemli parasız aşk olmuyo ne yazıkki bu böyle ama aşksızda paranın anlamı yok sevdiğinle insanla bişeyler yapamadıktan sonra ne anlamı var paranın ama sadece aşkta olmaz bi zaman sonra aşk bitip gerçeklerle yüzyüze kalıncada paranın önemi anlaşılıyor

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...