Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

31. haftamıza girdik yaşadığım şeylerden birtanesi gece uykusuzluk ve bel ağrısı bazen dayanılmaz oluyo erkek bebeklerde normalmiş olur diyolar..haftaya kontrolüm var bakalım kaç kilo olmuş oğluşum

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: afra024 - 08 Nisan , 2011, 19:56:37
31. haftamıza girdik yaşadığım şeylerden birtanesi gece uykusuzluk ve bel ağrısı bazen dayanılmaz oluyo erkek bebeklerde normalmiş olur diyolar..haftaya kontrolüm var bakalım kaç kilo olmuş oğluşum

Aynen bende öyle bel ağrılarım felaket  :sad1:  Gece uykusu denen bişey kalmadı  :cildir: :cildir:  Şöyle deliksiz rahat rahat , yayıla yayıla uyumayı özledim  :y25: :y25:   Bide karnım acayip gergin bu aralar.. Haftalar geçtikçe zorlaşıyomu ne  :sad1: 

°•.ℓανιηуα.•°

canım.. bizim seninle haftamız aynı... beraber gidiyoz bakalım... bende de müthiş bi bel ağzrısı uykusuzluk oldu bu hafta.. hatta 2 gün okula dahi gidemedim. ama normal sanırım. bi de oğlumun hareketlerinin sıklığı daha da arttı ve sıklaştı. sanki taklalar atıyo gibi..

serife26

LAVİ doğum iznine ayrılmayacak mısın sen:)malum zor oluoo son zamanlar.

°•.ℓανιηуα.•°

ayrılıp ayrılmama konusunda tereddütlüyüm canım ya...  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayrılırsam erkenden ek dersim kesilecek ve aylık 600 lira gibi bi kaybım olucak. bu da bizi epey sarsar   :icon_scratch: napayım bilemedim  :crybaby2:

serife26

erken doğum riskin yoksa devam et o halde ya da çok aktif değilsen okulda,koşuşturup durmuosan ok ama ben ayakta ders anlatmak zorunda fln olduğumdan 32. de hemen ayrılcam izne,o zamana bi geleyim de Allahın izniyle.

ygs

ŞAFAK 25 KIZLAR GÜNDEN GÜNE AĞIRLAŞIYORUM....AYAKLARIM ŞİŞTİ 2 GÜNDÜR YATAMIYOM RAHAT OTURAMIYOM...RABBİM HEPİMİZE YARDIM ETSİN İŞALLAH :amin: :amin: :amin:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

shekersheyler

Alıntı yapılan: ygs - 12 Nisan , 2011, 00:29:33
ŞAFAK 25 KIZLAR GÜNDEN GÜNE AĞIRLAŞIYORUM....AYAKLARIM ŞİŞTİ 2 GÜNDÜR YATAMIYOM RAHAT OTURAMIYOM...RABBİM HEPİMİZE YARDIM ETSİN İŞALLAH :amin: :amin: :amin:
AMİN Yeşimcim, çok az kaldı son zamanlar daha da yavaş geçiyor, ben halen çalışıyorum çok sıkılmaya başladım, geceleri uyku yok sabah kalkmak çok zor, çantamı da daha hazırlamadım bakalım cumartesi kontrolümüz var doktorumuz ne diyecek,bizim de 36 gün kaldı  :muzz:

Esra3444

dogum yapmis olan arkadaslar su dogum sancisiniz biraz anlatabilirmisiniz acaba?
benim cok az kaldi hatta heran olabilir sanki adet olucakmisim gibi sancilarim var ama cok düzensiz sancilar acaba bunlarmi? bacaklarim filan uyusuyor ne uzun süre oturabiliyorum ne ayakta durabiliyorum  :sad1: acaba vakit geldimi? cok heyecanliyim...

AyNi

Alıntı yapılan: Esra3444 - 12 Nisan , 2011, 19:45:05
dogum yapmis olan arkadaslar su dogum sancisiniz biraz anlatabilirmisiniz acaba?
benim cok az kaldi hatta heran olabilir sanki adet olucakmisim gibi sancilarim var ama cok düzensiz sancilar acaba bunlarmi? bacaklarim filan uyusuyor ne uzun süre oturabiliyorum ne ayakta durabiliyorum  :sad1: acaba vakit geldimi? cok heyecanliyim...

doğumun çok yaklaşmış canım, benim doğum sancılarım aynen anlattığın gibiydi  :k06: :k06:

Esra3444

tugba)

aynı saatte kalkıp eşimi gönderiyorum tekrar yattıp uyuyorum gece uykumda hiç sorunum yok sadece sol tarafa yatmaktan sol yanım cok uyuşuyo o kadar şimdilik böyle son günlerde ne olur bilmiyorum 48 günüm var

°•.ℓανιηуα.•°

benim de göğüs altım o kadar acıyor ki... belim de ağrıyor. midem de yanıyor... tipik bi hamileyim işte  :laughing7:

Allahtan şafak 61  :muzz: :muzz: :muzz:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 09 Nisan , 2011, 12:30:41

canım.. bizim seninle haftamız aynı... beraber gidiyoz bakalım... bende de müthiş bi bel ağzrısı uykusuzluk oldu bu hafta.. hatta 2 gün okula dahi gidemedim. ama normal sanırım. bi de oğlumun hareketlerinin sıklığı daha da arttı ve sıklaştı. sanki taklalar atıyo gibi..

evet canım aynıyız seninle benimkide iyice hareketlendi 1 buçuk kilo olmuş gece resmen oturarak uyuyorum bazen

zubeyde22

OF OF OF HERKEZ ARIYOR NE YAPTIN DOGURDUNMU DİYE AMA NERDEEEEEEEE BİZİM KIZIN KEYFİ YERİNDE SANCIM BİLE YOK YANİ  DÜŞÜNÜN 38+2 OLDUK AMA TIK YOK :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: