Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Pınar86

ya hiç deme bendede kasık ağrısı oluyor arada bir vuruyur, bazen karnım geriliyor hele birde bir kalça kasılması vardı sorma gitsin yürüyemez oluyordum yatağa ağlayarak zor giriyordum 1 haftadır varis çorabına başladım sanki iyi geldi. hım çatlaklara gelince benim karnım bu ay çatladı kasıklarıma doğru kırmızı damarlar çıktı ilk aylar hemen gögsümde çıktı. doktorum bana shea yağı verdi onu kullanıyorum sabahlarıda bebe losyonu kullanıyorum olacağı varmış demek ben biraz daha erteledim sadece ama sonuçta çıktı yinedee diyorum kiii paşama değer takmıyorum artık ilk aylar göğsüm çatladığında nerdeyse ağlayacak duruma gelmiştim şimdi iyiyim sadece oğlumu kucağıma sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağıma almayı düşünüyorum :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

amin canım benim artık cok az kaldııııı :) bir de bünyeden bunyeye göre degısıyor dedıgın gıbı olacagı varsa oluyor olsun gelen catlak bebeklerımızden gelsın :)
nerde yasıyorsun pınar??? gözde ben bu arada tanısamadık mevzu hamılelık olunca gözum dönüyor : :laughing7: 22 yaşındayım istanbuldayım..

Pınar86

canım artık gelince okursun :) Ben Pınar 24 yaşındayım, bende İstanbul'da yaşıyorum :-*

DEFNE---ADA

merhaba bayanlar. ben de 37 haftalık hamileyim bende çok heyecanlıyım , artık gelse de bende rahatlasam hiççççççç uyuyamıyrm, oturamıyorum ve kızımı çokkk özledim gelmesini istiyorum.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: DEFNE---ADA - 12 Mayıs , 2010, 15:38:49
merhaba bayanlar. ben de 37 haftalık hamileyim bende çok heyecanlıyım , artık gelse de bende rahatlasam hiççççççç uyuyamıyrm, oturamıyorum ve kızımı çokkk özledim gelmesini istiyorum.

selam defne - ada :)
bende artık evden cıkasım bile gelmiyor sen yine iyisin benden de once alıcaksın kızını kucagına :)  :love9: yarın dr kontorolum var doktorumu degıstım..karsı komsum jınekolog tu ama gitme fırsatım olmamıştı dogumu ıst da dusunmuyordum snr burda olmasına karar verınce opr.dr.ilknur aköz dogumumu sezeryanla o gercekleştirecek medical park göztepe de ..muhtesem tatlı bir bayannnn..bu kadar rahatlatıcı bir bayan dr daha olamazzzzz.. :k06:

Sheida

sormayın aynı dert bendeede :)) esime diorum bu hafta kontrole gittiğimizde doktora söleyelim alsın :P esimde zaten dünden razı çok özledim artık gelsin dio :))))) insan zaman daraldıkça sabırsızlanıyo hakikaten   :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlarrr dogum yaptımm..35.haftanın sonunda 15 mayıs saat 21:40 ta ruzgar dogdu..sezeryana alındım acıl suyum bıtmıs oldugu ıcın bendekı enfeksıyon bebege gecmesın dıye 1hafta yogun bakımda antıbıyotık tedavısı gorucek oglum ama saglıgında prob yok cok sukur..rabbım haftasonu oglumu kucagıma almayı nasip etsın..

ertl

gözün aydın canım hayırlı olsun
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bebeğinin resimlerini de bekleriz

Lă_Tăhzen!

Pınar86

Canım başka sayfayada yazmıştım buraya yazim :) gözün aydın canım benim Allah saglıklı hayırlısıyla büyütm :amin: :nazar: :nazar:eyi nasip etsin. Hep yüzünüz gülsün inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Emir@Havin

EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

gülfer

Alıntı yapılan: gozde0034 - 17 Mayıs , 2010, 06:30:05
kızlarrr dogum yaptımm..35.haftanın sonunda 15 mayıs saat 21:40 ta ruzgar dogdu..sezeryana alındım acıl suyum bıtmıs oldugu ıcın bendekı enfeksıyon bebege gecmesın dıye 1hafta yogun bakımda antıbıyotık tedavısı gorucek oglum ama saglıgında prob yok cok sukur..rabbım haftasonu oglumu kucagıma almayı nasip etsın..

tebrikler canım allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah alırsın  :amin:

betüs26

hayırlı evlat olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:canım gözünüz aydın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gozde0034 - 17 Mayıs , 2010, 06:30:05
:nazar: :nazar:
gozun aydın olsun canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allah uzun saglıklı basarılı omur nasıp etsın yavruna  :amin: :amin:

DEFNE---ADA

merhaba gözde

bende medical park ta doğum yapıcam, benim doktorum Gökmen İyigün. Bugün kontrolüm vardı, 3250 gr olmuş, bebek baskı yapıyor ama açılma henüz yok. Moralim bozuk doktorum seminere gidicek salı günü hafta sonu dönücek. Pazartesi sabah kontrole bekliyor. Biraz çatımda dar, ben kendi doktorumun doğuma girmesini istiyorum, kafammm çok karışık. Doktorum sezeryan da olabilirsin istersen dedi, ne yapıcam bilmiyorum. Hiç sezeryan olan varmııııııııııı????????? :crybaby2: