Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

kımse  kımsenın halınden anlamaz hele bencılse hıc anlamaz ozaman oglumla bende oynarızzz :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:

takmazyız hıc bırseyı :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

yandannnnnnn benimde pek oynayasım var  :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:

göbeme bakmayın ama  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

neden asıl ora ya bakarım kıznda oynuyormu dıye :k06: :k06: :k06:

:occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: daha takmıcam kımseyı  :hello2: :hello2: :hello2:

ben ıstedıgıme kavustum ya ogluma gerısı bos :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:

ama esım gıttı ben oynuyorum :y25:

< ESLAL >

olsun tatlım sağlığınız yerinde olsun gelicek nasılsa Allah başka keder vermesin  :amin:

hem oğluşun ve senin için çok para kazansın baba dimi ama  :k06:

sunga25 ((( Serpil )))

dimi ama ezgicim aynı seyi bende söledim ayseye iş olsunda calıssınlarrr...

AککORTįє

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ole demeyın sımdı gece nasıl uyucam dıye dusunuyorum ...ewe cıkıyorum bos asagı ınıyorum burasıda kalabalık rahat yatamıyom :ehi: :ehi: malum gaz fılan oluyor :ehi: :ehi:

< ESLAL >

evt kızlar yaa para olmadan olmuyo valla heleki bu devirde her gördümde içim kalıyo kızım için alıyorum babiş azcık kızıyo yeter artık die ama o ne anlar

süsten toka kutumuz bile hazır sanki bizde azcık abarttık ama napalım canımmmm  :tongue3: :tongue3:

мiŁenα.

valla ezgı sen supersın bende olsam aynısını yapardım :ehi:

мiŁenα.

gülfer doğum yapmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

allahım uzun ömürler versin :amin: :amin:

ay içim fena oldu......ecrin selen inadı bırakmış gelmiş teyzeleri...

burçak hastaneye gitcekti....hangisi önce gelirse haberini alırız ::) ::)

defne8383

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH SAĞLIKLA..  :amin: :amin: :amin:

ferda

sağlıkla büyütsün inşlh analı babalı büyür selen hanım

AککORTįє

iyi akşamlar herkese ,

ECRİN SELEN i gördük geldikkkkk   :sunny: . burçakcığımla beraber ziyaret ettik ecrin hanımı  :D gülferle ve burçakla bu vasıtayla ilk defa görüşmüş olduk  :hello2:

maşallah çok şeker teyzeleri, simsiyah saçları var  :nazar:

doğum baya bi zor geçmiş okadar ki anlatmak dahi istemedi gelince detaylı olarak bilgi verecek inşallah  :D

atlattı çok şükür hayırlısıyla, hayırlı evlat olsun inş,

Rabbim yüzünün güzelliğini ömrünede versin.

sağlıkla büyüsün inş   :amin:

βαlκιz

ayy ne güzel bi haberr hayırlı olsun gelincede tebrik ederimm gözünüz aydın olsunn  :D  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

allahım analı babalı buyutsun uzun omurler versın...

gulferı dort gozle beklıyorum :k06: