Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

menekşee

32+3 günlük hamileyim 4 gün önce tuvalette sağ göbeğimin sol taraftan daha şişkin olduğunu çömelirken farkettim.4 Gündür göbeğim aynı şekilde duruyor.Bu durum bebeğimin duruş yönüylemi alakalı bu konuda anlam veremedim.Bu durum sizce normal mi?
TATLI CADIM _GİZEMİM

Lă_Tăhzen!

bebegın durussundan kaynaklanıyo canım bebegın kafasının bulundugu tarafa daha şiş gorunur

menekşee

teşekkür canım insan ufacık bişeyde endişe yapıyor.ilk olunca tecrübesiz oluyorsun. :opucuk:
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Ne güzel senin bebişde 2 aylık olmuş.Bende doğacağı günü sabırsızlıkla çekiyorum.
TATLI CADIM _GİZEMİM

Lă_Tăhzen!

insallah canım zaman cok cabuk gecıyo dıyorum 9 ay gectı dogdu şimdi 2.ayımıza gırcez evet gercekten oyle oluyor ilk olunca bende oyleydım en ufak seyde panıge kapılırdım  ;D

menekşee

Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin canım.inşallah bende tez zamanda kucağıma alırım bebişimi.Anlaşılan benim gibi kuruntulu olanlarda varmış :laughing7:
TATLI CADIM _GİZEMİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

36+1 oldukk cok heycanlıyım  :love3: :love3: :love3: :love3:
oglumu kucagıma almama cok az kaldı heycanla bekliyorum
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

can dediklerim....

Lă_Tăhzen!

can yine cannnn

can dediklerim....

**fatoş**

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 13 Temmuz , 2010, 14:34:18
13 günde benim doğumuma var bendede sabır bitti :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yarın doğurunca dersin keşke az daha dursaydı içimde diye amaa geçer artık  :k06: :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: **fatoş** - 13 Temmuz , 2010, 14:39:37
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 13 Temmuz , 2010, 14:34:18
13 günde benim doğumuma var bendede sabır bitti :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yarın doğurunca dersin keşke az daha dursaydı içimde diye amaa geçer artık  :k06: :k06:
demem canım ben idmanlıyım 6 yaşını ağustosta dolduracak olan bir oğlum var benim
;D ;D ;D ;D ;D
can dediklerim....

**fatoş**

gördük kuzucunu tatlım allah bağışlasın sen benden erken davranmışsın bir yıl oğluşundan kuzumdan bi yaş büyük bekleyemdinmi  ;D :k06: :k06: :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: **fatoş** - 13 Temmuz , 2010, 14:43:04
gördük kuzucunu tatlım allah bağışlasın sen benden erken davranmışsın bir yıl oğluşundan kuzumdan bi yaş büyük bekleyemdinmi  ;D :k06: :k06: :k06:
sağol cnm amin
azmışım demekki bekleyememişim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....