Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

elif35

bende temmuzun 5 inde hem kontrole hemde çatı muayenesine gidicem korkum yok içim rahat kanamada kısa sürüyorsa iyi bende kanama diyince çok sandım azsa iyi  o zaman

elif35

Alıntı yapılan: Pınar86 - 28 Haziran , 2010, 14:25:00
Bende bunu hep merak eder dururdum, ama hala almadım hastane çantama sadece orkid gece koydum bende hasteneye gidince eşime aldırırım diye düşündüm tabi gerekirse nasılsa eşim yanımda olacak.

kızlar bide pijama tarzı yerine gecelik yani elbise tarzı birşey götürseniz daha iyiymiş çünkü sancı başladığında ve doğumdan sonrada hemşire ve doktorlar sürekli rahimi kontrole geliyormuş ben o yüzden gecelik tarzı aldım bir tanede normal koydum

ben aldım işte dün hem gecelik tarzı aldım hemde pijama aldım 1 takımda halam almış yollamış pijama takımı 3 ünü de koyucam çantaya normal doğum yaparken hemşieler hemen diyorlarmış zaten geceliği giy iç çamaşırını çıkar diye bana al dediler bende aldım pijama takımını da 2 tane koyucam kan olur falan değiştiririm diye Rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah  :amin:

Lă_Tăhzen!

bende şarıl şarıl kan gelır dıye dusunuyodum  :k06: hep hasta bezi alalım demistim gerek yok dıyenlere inanmıyodum aynı adet kanaması gıbı geldi benımkı ped yeterlı oldu gormeyınce inanılmıyor  :laughing7:

DER!N

Gecelik-pijama olayını da boş yere dert etmişim. Gecelikleri götürdüğüm gibi getirmeyeyim diye giydim.  :k06:

Suni sancı ile doğum yaptım ben hastaneye yatışım yapıldı bir şey giydirdiler gecelik gibi püfür püfür kullanımı kolay oldu.
Sonra da doğumhaneye pijamalarımı istedim derli toplu olayım diye onları giydim.
Birer tane götürmek yeterli abartmaya gerek yokmuş.

CeRoXiMo

Bende bunu hep merak eder dururdum, ama hala almadım hastane çantama sadece orkid gece koydum bende hasteneye gidince eşime aldırırım diye düşündüm tabi gerekirse nasılsa eşim yanımda olacak.

kızlar bide pijama tarzı yerine gecelik yani elbise tarzı birşey götürseniz daha iyiymiş çünkü sancı başladığında ve doğumdan sonrada hemşire ve doktorlar sürekli rahimi kontrole geliyormuş ben o yüzden gecelik tarzı aldım bir tanede normal koydum

Hastaneye de sorun, sancılar, açılma başladımı zaten senin kıyafetleri çıkartıp heryerinden cırt cırtlı hastane geceliğini giydiriyorlar. Bu gecelik ve pijamalar doğum sonrası için genellikle. Doğumda zaten kendi kıyafetinle olmaz, ben hiç görmedim kendi geceliği ile doğuma giren. Giydirdikleri şeyi ben de aşağıdan bir operasyon geçirdiğimde giymiştim, kısa püfür püfür birşey ,hemşire gelip gidip elini kolay atsın diye :):)

Pınar86

30 Haziran , 2010, 17:03:49 #2210 Son düzenlenme: 30 Haziran , 2010, 17:10:24 Pınar86
Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 29 Haziran , 2010, 20:55:14

Hastaneye de sorun, sancılar, açılma başladımı zaten senin kıyafetleri çıkartıp heryerinden cırt cırtlı hastane geceliğini giydiriyorlar. Bu gecelik ve pijamalar doğum sonrası için genellikle. Doğumda zaten kendi kıyafetinle olmaz, ben hiç görmedim kendi geceliği ile doğuma giren. Giydirdikleri şeyi ben de aşağıdan bir operasyon geçirdiğimde giymiştim, kısa püfür püfür birşey ,hemşire gelip gidip elini kolay atsın diye :):)

Evet canım yarın sormayı düşünüyorum ona göre ne gerekiyorsa herşeyi düzenlerim,
Allahım hayırlısı ile oğlumu kucağıma almayı nasip etsin :) :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

haydibebeğim

benim de kaldı doğumuma 7 hafta.az kaldı dün doğum için alışveriş yaptım kızıma bisürü cici aldım,kendime de üçlü loğusa pijama takımı aldım 65 tl ye.bir de gecelik takımı alacağım aynı yerden.beğendiğim geceliğin bedeni yoktu  :-\
kızlar 2 takım pijama alsam,gecelikler çok fantezi tarzıydı yaa,pijama takımları daha şıktı.

CeRoXiMo

Ya cidden ne o lohusa gecelikleri öyle, dantelli boncuklu bilmemne...Gecelik 1 tane aldım pijama daha çok, evde de rahat, emzirme kolay olur, normal kıyafettense. Burada iç giyim mağazalarında çeşir olmadığından internetten aldım 3 tane pijamayı da.
hepsi de önden düğmeli ya da katları açılıyor.

Pınar86

Temmuzun 8 inde yatış yapıyorum kızlar dua edin bana  :)

elif35

1 gün önce yani temmzuun 7sinde doğurursan eğer evlilik yıldönümümde doğurmuş olucaksın  :k06:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Pınar86 - 01 Temmuz , 2010, 12:58:24
Temmuzun 8 inde yatış yapıyorum kızlar dua edin bana  :)

rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip eylesin bebişini  :amin: canımm ay ne heycanlısındırr
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

CeRoXiMo

Maşallah , anne adayı 6 gün sonra anne olacak inşallah.

мiŁenα.

pınar benim evlilik yıl dönümümde senin oğlan geliyor :nazar: :k06:

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

✿sweet_sweet✿

:muzz: :muzz: :muzz: TEBRIK EDERIM PINARDIM BEBEGIM DOGDU SAYFASINDAA SANA YER ACTIMM RABBIM SAGLICAKLA BUYUTMEYI NASIP ETSIN :amin: :amin: :amin: