Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

**fatoş**

allah hepimizin yardımcısı olsun benim 2. bebeğim oğlumda rahat bi hamilelik geçirdim ben çok şükür her ihtiyacımı kendim karşıladım karnım fazla büyümedi hamile olduğum 6. aydan sonra filan anlaşılıyordu doğum yaklaştıkça insan bişey hissedemiyor çünki hiç bir fikre sahip değilsiniz doğum hakkında evet etraftan duyuyorsunuz ama o anı yaşamadan bilemezsiniz bence rahat olun ve bebeğinizin size gelmesini bekleyin rabbim kolaylık versin herkese ne derler bir avaz da kurtarsın inş :amin: kendinizi kasmayın bebeğiniz bi şekilde gelicektir size vakti geldiğinde...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

sadece ev işi yapmak cok agır geliyo agır işler yapmıyorum onun iiçin gündelikci geliyo ortalık toplamaktaa annemle eşime kalıyoo :-\ :-\
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

**fatoş**

biz daha yolun başındayız benim bile zoruma gidiyor valla ev işleri öyle bi toparlıyorum evii nasılsa temizlik yapılıcak dyekim yapıcaksa sanki temizliği sonra :ehi:

Pınar86

Kızlar merhaba yine ben, problemli bir gebe olarak yine size bir sorum olacak :D

Ya çatı muayenemden sonra kanamam oldu ama bunu doktorum söylemişti zaten onu takmıyorumda, acayip akıntılarım başladı koyu bir şekilde ve yoğun sizce normalmi bu? her geldikçe sanki adet olacakmışım gibi kasık ağrım oluyor?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

DER!N

Kolay doğumlar dilerim.

Çatı muayenesinden sonra kanama ve yoğun akıntı bende de olmuştu fakat ekstra kasık ağrım olmuş muydu hatırlamıyorum.

elif35

elif35

arkadaşlar bana kimi diyor kalın ped iyi kimi diyor hasta bezi iyi hangisi daha kullanışlı hangisini alayım ne dersiniz  ???

AŞKIMCIM SCS

**fatoş**

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Haziran , 2010, 12:17:11
arkadaşlar bana kimi diyor kalın ped iyi kimi diyor hasta bezi iyi hangisi daha kullanışlı hangisini alayım ne dersiniz  ???

valla ben hasta bezi kullandım kanamam çok fazlaydı ilk günlerinde yalnız ama sonradan pede geçtim

Demet_dk

ilk 2 gün hasta bezi kullanmak daha iyi
sonraki günlerde kanama normale dönünce ped kullanırsın

DER!N

Kanama miktarı kişiden kişiye değişiklik arz ediyor.
Ben normal doğum yaptım, hasta bezi de götürmüştüm kalın ped dahi kullanmadım giysilerime geçecek kadar bile kanamam olmadı.

мiŁenα.

Bence hastaneye gitmeden alma..ben hiç birini almadım yanıma orkid aldım ama hastanede hasta bezi verdiler onu koydum ..sürekli hemşire getirip değişiyor zaten gerek kalmadı..zaten eve geldiğimde orkid kullandım.Bence hastaneye gitmeden alma hastanede verirlerse aldıgına yazık olur :-\

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

Bende bunu hep merak eder dururdum, ama hala almadım hastane çantama sadece orkid gece koydum bende hasteneye gidince eşime aldırırım diye düşündüm tabi gerekirse nasılsa eşim yanımda olacak.

kızlar bide pijama tarzı yerine gecelik yani elbise tarzı birşey götürseniz daha iyiymiş çünkü sancı başladığında ve doğumdan sonrada hemşire ve doktorlar sürekli rahimi kontrole geliyormuş ben o yüzden gecelik tarzı aldım bir tanede normal koydum

Pınar86

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Haziran , 2010, 12:05:42
çatı muayenesinden sonra kanama oluyor mu  :-ooo

Evet elif ama yoğun değil lekelenme gibi kahverengi ve pis olmuştu benimki ve ara ara oldu sonra peynir kesiği gibi akıntım olmuştu da şükür artık iyi oldu gelmiyor:) zaten doktor söylüyor kanaman olur korkma diye:)

мiŁenα.

evt mantıklı  :icon_thumright: ben sezeryan oldum bana gerekmedi ::)

:love9: :love7: :love9: