Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

elif35

dur dur hemen doğcak değil ya bizim burda bi geline de neler dediler neler işte bebek aşşağıda,eşi bebeğin önünde kordon dolanmış boynuna kız öldü öldü dirildi ama tam gününde doğdu hem de normal doğum yaptı sen dinlen kendini yorma o kadar kolay mı kız hemen erken doğcak diyip de doğurmak

DER!N

Rabbim her birinize hayırlı doğumlar nasib etsin.  :amin:

Vadicim inş. bekler zamanını Melis, Ecrin gibi aceleci gibi görünüp gününü de geçebilir. :)

5. ayda rahim duvarını inceltmişti hanımefendi ha geldi ha gelecek derken yattım durdum.

6 aydan sonra erken doğum olacak diye tetikte bekledim ben 40+4te suni sancıyla doğdu kandırıkçı olabiliyor ilk bebekler :))

vadi= muge & melis

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay derincim ecrin 40+4 mi dogdu  ???
ben suan tam 39 haftalik oldum bakalim benim ecrinim ne zaman dogacak beklyioruzz ama bizimkinin yeri cok rahat galiba  :laughing7: :laughing7:

vadi= muge & melis

DER!N

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 05 Mayıs , 2010, 13:24:50
ben suan tam 39 haftalik oldum bakalim benim ecrinim ne zaman dogacak beklyioruzz ama bizimkinin yeri cok rahat galiba  :laughing7: :laughing7:

evet kuzucum :) 40+4  :k06: ultrasona göre böyle düzensizliğim olduğu için. Bana kalırsa 40+4ten 2 hafta daha fazla  :ehi:

yeri rahatsa bırak beklesin annesi zor geçiyor son günler biliyorum ama doğum olduğu anda hiçbir sıkıntı kalmıyor

Rabbim hayırla sağlıkla koklamanızı nasib etsin. :amin:
İsteyen dileyen herkese hayırlı zamanda hayırlı nesiller nasib etsin.  :amin:

Diğer sayfalara gelmenize az kaldı gazıydı tişiydi  :k06: bekleriz  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: VADİ - 05 Mayıs , 2010, 18:37:37
KIZLAR YAAAAAAAA BUGUN KARNIM VE KASIKLARIM AGRIYOR :(

Hayırdır inş. hamile misin acaba?   :k06:

Rabbim kolaylık versin canım, beterinden sakınsın geçmiş olsun.  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: DER!N - 07 Mayıs , 2010, 11:37:16
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 05 Mayıs , 2010, 13:24:50

evet kuzucum :) 40+4  :k06: ultrasona göre böyle düzensizliğim olduğu için. Bana kalırsa 40+4ten 2 hafta daha fazla  :ehi:

yeri rahatsa bırak beklesin annesi zor geçiyor son günler biliyorum ama doğum olduğu anda hiçbir sıkıntı kalmıyor

Rabbim hayırla sağlıkla koklamanızı nasib etsin. :amin:
İsteyen dileyen herkese hayırlı zamanda hayırlı nesiller nasib etsin.  :amin:

Diğer sayfalara gelmenize az kaldı gazıydı tişiydi  :k06: bekleriz  :k06:

olsunlarda gazli olsunlar cnm benim artik beklemesi cok zor gelyior insana yaaaa  :BangHead:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

KIZLAR ARTIK DAYANAMIYORUM RESMEN HEYECANIM IYICE TAVAN YAPMIŞ DURUMDA..SİZLERLE KONUŞUNCA BİR NEBZE RAHATLIYORUM KENDİMİ DİNDİRİYORUM  :dontknow: HAMILELIGIMIN BASINDAN BERI ZOR BİR DONEM GECIRMEDIM COK SUKUR.. :hello2: AMA SIMDILERDE SABIRSIZLIK YUZUNDEN MİDİR BİLMİYORUM KASIKLARIM VE KARNIMDA AGRILARIM VAR.GECELERİ OLAN UYKUSUZLUĞU SOYLEMIYORUM BILE.BİLİYORUM HERSEYE DEGER OGLUM ICIN AMA İLK DEFA ZORLANDIGIMI HISSEDIYORUM.. :icon_pale: ALISVERISLEREDE CIKAMIYORUM OYLE SAATLERCE 5-6 AYLIKKEN GUNDE 4 SAAT GEZEN BEN DEGILDIM SANKİ :) HAYIR CIKSAM DISARIYA ALACAK BIRSEYDE KALMADI Kİ  :ehi: AYAKLANDIGINDA GIYECEGI ILK SPOR AYAKKABISINI BILE ALDIM :) INRIMLI YERLERI GORUNCE ATLADIGIM KIŞLIK MONTLARI VE MİNNACIK KOT PANTOLONU BILE VAR OGLUMUN  :laughing7: ASLINDA O KDR MUTLUYUM Kİ COK AKILLI OLACAK HISSEDIYORUM VE ANNESINE BUYUDUGUNDE HAK VERECEK VE GURUR DUYACAK NASIL MI BILIYORUM ? ONUNLA HER KONUSMAYA BASLADIGIMDA KAFASINI ELİMİN ALTINA SOKUP DERDİME DERMAN OLUYOR..EN BUYUK DESTEGI VE KUVVETIMI OGLUMDAN ALIYORUM COK SUKUR RABBIME.. :nazar:  :nazar:   :nazar:

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM OĞLUMMMMMM...  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Pınar86

ayhh aynı ben inan ölüyorum heyecandan akşam üzeri eşime diyorum. ya aşkım ben oğlumu cok özledim sanki onu doğurdumda uzun süredir görmüyorum  :) onu koklamak öpmek istiyorum cok istiyorum onu ama daha 32.haftadayım dhaa cok var oğluma kavuşmama :) rabbim herkese hayırlı doğumlar nasıp etsin. hayırlısı ile kucağımıza alalım :) :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :nazar:  :amin:

HERGUN ULTRASONA GİDEBİLİRİM GORMEDIGIM HERGUN O KDR COK OZLUYORUM Kİ OGLUMU..2 GUN ONCE DR DAYDIM OYLE BİR RESİM VERMISKI INANAMAZSIN  :toothy10: GÖZLERİNİ TAM KIRPARKEN CEKMİŞ DR CUM SAGOLSUN GÖZLERİ RESMEN GORUNUYOR BAKIYORDU BANA BİR AGLADIM Kİ SORMA GITSIN..ALLAHIM SABIRLAR VERSİN BİZE..
BİŞİLER ATIŞTIRASIM GELDİ SİMDİ NE YESEM NE ATSAM AGZIMA ACABA :)

Pınar86

bende 2 gün önce doktoruma gittim benim paşada yüzünü bana doğru dönmüş sanki yerim onu ben :) hemen albümüne koydum :) aaa bide sakin bu saatte bişey yeme sonra o kaloriyi veremezsin :)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:toothy10:

NELER YEDIM BUGUNLERE KADAR BİR BİLSEN :D :D  BAK BEN Kİ HIC AŞERMEYEN İNSAN HAŞLANMIŞ MISIR İSTEDİM TABI ANCA ERTESI GUN YIYEBILDIM O AYRI :)..BİR MEYVELİ DONDURMA YİYEBİLİRİM EN HAFİFİNDEN :)  :basardim:

Pınar86

allaha şükür bende hiç aşerme falan çıkmadı hiç aşermedim yani :) eşimde bu konudan cok memnun onada hiç zorluk çektirmedim şımarıklık bile yapmak gelmiyor içimden :) bazen diyorum hani uyuzluk olsun kızdırım onu canım bişeyler istiyor gibi yapim aldırım inan hiç canım çekmiyor aklıma gelmiyor :) bütün gebeliğim boyunca tek kişilik yedim pis boğaz olmadım yinede 12 kilo aldım :D eger bazen cok ağır bişey yemiş olsamda ya dışarı çıkıp yarım saat yürüyorum yada apartman merdivenleri inip çıkıyorum :D cok yiyince rahatsız oluyorum :D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Pınar86 - 09 Mayıs , 2010, 00:39:30
allaha şükür bende hiç aşerme falan çıkmadı hiç aşermedim yani :) eşimde bu konudan cok memnun onada hiç zorluk çektirmedim şımarıklık bile yapmak gelmiyor içimden :) bazen diyorum hani uyuzluk olsun kızdırım onu canım bişeyler istiyor gibi yapim aldırım inan hiç canım çekmiyor aklıma gelmiyor :) bütün gebeliğim boyunca tek kişilik yedim pis boğaz olmadım yinede 12 kilo aldım :D eger bazen cok ağır bişey yemiş olsamda ya dışarı çıkıp yarım saat yürüyorum yada apartman merdivenleri inip çıkıyorum :D cok yiyince rahatsız oluyorum :D

ah sormaaa bende cok rahatsız oluyorum normalde cok yemeyen biriyimdir ben ama ıstahım duzeldı hamılelıkte :) sımdılerde yıne duruldum 1-2 haftadır..yürüyüslere cıkıyordum bende ama kasıklarımdaki agrılarım artınca dr dınlenıceksın gözde diye bagırdı resmen :) karnımda cok gerılıyo catlagım hıc olmadı ama kasılıyor rahım kasılmaları karnıda kasıyor doguma hazırlık ıcın bende nıvea nın bebek yagını suruyordum sırf badem yagı oldugu ıcın ıyı gelıyo onerırım.. :opucuk: