Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

{safişim}

kızlar çok kötü bişeymiş bu ya nasıl geçer yardım edin dün akşam farkettim uyuyamadım kendimi ok kötü hissediyorum geçer inş ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

35+4 oldum cok sukur az kaldı benimde karnımda acılar var cocougun gezindigi yerler acıyor özellikle geceleri sag tarafımda surekli yatsam tutulup kalıyor sizlerde yasıyormusunuz sıgmıyor sanırımm artık :)) rahat olmak istiyor geriliyor gerildigi kadar :))

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aynen bende öyleyim bir saga dönüyorum o tarafim uyusuyor tutulyuor yani snra sola dönüyorum sabaha kadar sag sol dönüp duruyorum vallah...tekmeleri oynamasi acitiyor artik benide cnm..

Lă_Tăhzen!

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

evt cnm normal bu agrilar kasilmalar tutulmalar az kaldi ama cok sükür   :basardim: :basardim: :basardim:

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 27 Nisan , 2010, 16:31:00
kızlar çok kötü bişeymiş bu ya nasıl geçer yardım edin dün akşam farkettim uyuyamadım kendimi ok kötü hissediyorum geçer inş ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok  mu kabız oldun hamileyken canım genelde kabız olunduğu zaman çıkar zorlayınca...şükür bende olmadı basur çünkü ben hiç kabız olmadım şimdiye kadar korkutmak gibi olmasın ama bizim komşunun gelininde oldu doğumdan sonra küçük bir operasyon geçirdi ama şimdi düzeldi inşallah sana gerek kalamdan kendiliğinden geçer zeytinyağı sür biraz rahatlatır o ççookkk geçmiş olsun.........

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Pınar86

Kızlar bu aylarda bütün herşeyi yaşadım sagolsun paşam çektiriyor bana :) Ama onun için değer yeterki gelsin hamileliğimin ilk ayları gibi hafif hafif bulantılar başladı, kasık agrısı,kalça batması, varis ne ararsan var yani  :basardim: ama ben yinede cok mutluyum ve paşamı kucağıma alacağım günü bekliyorum artık 31+1 olduk  :nazar: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

vadi= muge & melis

KIZLAR MORALİM COK BOZUK
BUGUN DR GİTTİM32. HAFTADA OLDUGUMDAN DOGUM ONCESİ İZNIMIN 5 HAFTASINI D. SONRASINA ALMAK İÇİN. DR UYGUN BULMUYORUM DEDİ ÇÜNKÜ BEBEĞİN KAFASI BASKI YAPIYORMUŞ YANİ ERKEN DOGUM OLACAK BENIMKISI  :sad1: BOL BOL YAT DEDİ YÜRÜYÜŞ BİLE YOK  :crybaby2:

Pınar86

canım Rabbim yardım etsin. Sağlıklı olsunda cok sorun yapma erken kavuşsanda :) mümkünse yat dinlen sende
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah yardımcın olsunnn   :amin: bunuu bana 21 haftadan beri asagıda benim bebekte igneyle yukarı cıkarmaya calıstılar erken dogum olabilir dedi bende cok korkuyorum bol bol uzanıp dinleniceksin demişti
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 30 Nisan , 2010, 13:33:37
KIZLAR MORALİM COK BOZUK
BUGUN DR GİTTİM32. HAFTADA OLDUGUMDAN DOGUM ONCESİ İZNIMIN 5 HAFTASINI D. SONRASINA ALMAK İÇİN. DR UYGUN BULMUYORUM DEDİ ÇÜNKÜ BEBEĞİN KAFASI BASKI YAPIYORMUŞ YANİ ERKEN DOGUM OLACAK BENIMKISI  :sad1: BOL BOL YAT DEDİ YÜRÜYÜŞ BİLE YOK  :crybaby2:

canım dikkat et dinlen bol bol uzan hiç bir iş yapma sık içinde çocuğu bari babası gelene kadar dursun zilli  :ehi: :ehi: şaka bir yana dikkat et oldumu elinden geldiği kadar bebeği ve kendini zorlayacak şeylrden kaçın yürüme dediyse yürüme idare et artık

{safişim}

3 hafta sonra bende buraya yazabilirim 25 haftadayım şuan ama ne  uzun muş ya hamilelik koyunlar ne güzel 3 ayda doğuruyorlar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: elif35 - 30 Nisan , 2010, 14:57:49
Alıntı yapılan: VADİ - 30 Nisan , 2010, 13:33:37
KIZLAR MORALİM COK BOZUK

canım dikkat et dinlen bol bol uzan hiç bir iş yapma sık içinde çocuğu bari babası gelene kadar dursun zilli  :ehi: :ehi: şaka bir yana dikkat et oldumu elinden geldiği kadar bebeği ve kendini zorlayacak şeylrden kaçın yürüme dediyse yürüme idare et artık

:toothy10: :toothy10: :toothy10: BABASINA SOYLEMEDİM  :k06: KIZININ ACELESİ VARMIŞ DEMEDİM  :k06: YAAA DURDU DURDU BABASINA 2 HAFTA KALDI CADININ YAPTIGINA BAK SEN
ZATEN 1 HAFTADIR RAHMIMDE AĞRI VARDI BİR DE BİRAZ KARNIM AGRIYORDU DEMEK BU YUZDNMİŞ HAYIRDIR İNŞALLAH HAYIRDIR İNŞALLAH  :k06: