Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

AY HEP ASIL HAMİLELİK 36 DAN SONRA BAŞLIYOR DİYORLAR 4 HAFTAM KALDI

yasmin35

NEDEN 36 DAN SONRA BAŞLIYO ANLAMADIM ŞİMDİYE KADAR NEYDİ
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

vadi= muge & melis

YA BEL AĞRILARI MİDE PROBLEMLERİ UYKUSUZLUK FALAN ÖYLEDİYORLAR 36 DAN SONRA ZORLANIYORMUŞ İNSAN AMA NAPALIM BUNLAR GÜZEL ZORLUKLAR   SENIN HEYECAN DURUMUN NASIL OZNUR

yasmin35

CANIM O SORUNLAR BENDE BAŞLADI BİLE YEMEK YEMEK İSTEMİYOM YEDİKTEN SONRA Bİ YANMA SORMA GİTSİN BEL SIRT AYAK BİLEGİ AYAK TABANI AĞRILARI ÇOK OLUYO YÜRÜYEYİM DİYOM Bİ SÜRE SONRA AĞRISINDAN KALIYOM ÖLE
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

vadi= muge & melis

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

34 haftadan snra acayip agirlasdim ben ve agrilarimda cogaldi simdi ise patlamak üzereyim ama az kaldi rabbime cok sükpr  safak 15 :muzz: :muzz:

cumbba

ay sevilcim 15 mi :cildir:, ne kadar az kaldı yaaaa. Daha dün gibi duymuştum hamile haberini. İçim bir garip oldu. Zaman aslında çabuk geçiyooo, ama sonları zor. Benimde bacağıma gece bir kramp girdi ki çığlıklarım yankılandı resmen.

Hayırlısı bakalım her doğumu yaklaşan arkadaşlarında heyecanı sarıyo beni. Allah sağlıkla kurtarsın inş.  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

EVT CNM 15 günpn kaldi hayirlisiynan sabirsizlikdan catlyiorum bende artik zaman gecmek bilmiyor ya 9 ay ne uzun bir zamanmis  :sad1: :sad1:

bendede oluyor bazen krampler aglicak gibi oluyorum bacagima giriyor aniden yürüyemiyorum ama az kaldi dayan bacim sonu güzel olcak insallah....

kac haftaliksin sne simdi ???

cumbba

32 + 2 deyim canım. Erken doğum olmazsa daha var yani. 1 ay falan var aramızda seninle.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende yarin 38 olcam  :muzz: :muzz:

hmm dikkatli ol 36 haftadan snra gelebilir saten cigerleri falan gelismis oluyor o zaman hayirlisi insallah cnm...senin neyin olcakdi ???

cumbba

evet benim muhtemel tarihim 20 haziran. dr.um 5 haziran a kadar beklersen iyi olur dedi. Benim oğlum olacak sevilcim hayırlısıyla. Sizin hazırlıklar bitti mi
ben daha tamamlamadım ya.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

oy oglusun olcak demek ki benimde kizim olcak teyzesi  :love9: :love9:

hazirliklar tamam bi bebis eksik .. :nazar:

{safişim}

kızlar merhaba aranızda basur sorunu yaşaya varmı ben kendimi çok kötü hissediyorum gebelik ilerleyincemi oluyo bi de kendiliğinden geçer mi hiç

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

safisim bendede yeni cikti basur ama rahatsiz etmiyor suan beni bi zarari yok yani
gider mi bilmyiorum güzel soru bende merak etdim bilgisi olan cevap yazsinnnn

cumbba

hamilelikte basur geçici diye biliyorum kızlar, ama emin de değilim.