Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 11 Nisan , 2010, 05:44:38
gulsahcim canim uyudum biraz ama dedigin gibi uykuda kalmadii belimden saplaniyo ara ara agri wc ye giremez oldum doktorumun dedigi dakka tut cok siklasirsa agrin gell.. iste kanli akintin vs birsuru sey saydi bunlar gorulurse gelmemi soyledi.. simdilik bunlar yok ama sanki doguma hazirlaniyormusum gibi ara ara geliyor sanci ve cokk uzun surmuyorr.. bu haftayida atlatirsam cokk iyi ama bidaki hafta heran dogum olabilir gibime geliyorr hayirlisi artikk.. cokk ne zormus anne olmakk gulsahcimm.. annelerin hakki odenmez dedikleri dogru gercektende..
öyle valla annelerimizin hakkını ödeyemeyizz
az kaldı bebegin seni yokluyoo anne hazır ol bak heran gelirimm hee  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

vadi= muge & melis

her geçen gün biraz daha zorlaşıyor uyku-wc-yorgunluk-şişme-kilo

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aynen vadicim bende öyleyim uyku yok ne dogru düzgün egilebilyiorum corabimi zor giyiniyorum artik ya ... :k06:

vadi= muge & melis

ben de tam ters cok acayip uyuyorum ama 6 da kalkıyorum  :aferin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selmay

bu son 9. ay cok zor gecio derlerdide inanmazdim uykusuzluk göözlerimden akio artik geceleri uuyuyamiorum ya tuvalet

ihtiyaci  yada mide yanmasi yada ikisi birden mutlaka uyutmayan bisi cickio her gece bide benim kkiz masllah hareketli cok

oda uyutmuyo beni.....az kaldi  azzzzz,sabir  sabir ya sabir ......

✿sweet_sweet✿

bu wc sorunu bendede varr gece hep uykum bolunuyoo :sad1: :sad1: sabaha kadar odalari gezip her birinde uyuyup kaliyorumm :-\ :-\ :-\

son zamanlarr dahada zorr.. asil hamilelik 8. aydan sonra basliyoirr oncesi altin donemmis valla

vadi= muge & melis

yaaaaa 32. haftadan itibaren zor mu oluyor kızlar  :dontknow:

✿sweet_sweet✿

mugecim kisiden kisiye degisiyor ama ben kendi adima 32. haftada cok rahattimm ama 36. haftadan sonra isler degistii birazda dinlenmeye bagli.. kendini cok yormazsan rahat gecirirsin sen izne ayrildinmi

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vallah kizlar benim ilk 4.ayima kadar berbatdi ve suan 9 ay berbat geciyor ilk aylar bulantilar son ayda agrilar ....hamilelik gercekten zor bir dönemmis ve cok uzun yaaa  :BangHead:

ama az kaldi kizlarr  :muzz: :muzz:

✿sweet_sweet✿

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

betüs26

ya 32. haftayım  şu an da çok zor dahada mı zorlaşıcak offf zaman geçmiyo sanki

✿sweet_sweet✿

canim kisiden kisiye degisiyorr ben 32. haftamda cokk rahattimm 36 dan sonra iyice agirlasinca ondan insan herzaman iyi hissetmeyebiliyor kendisini.. ama kendini yormazsann belirli bir duzende gidersen hic zorluk cekmezsin.. ben bol bol dinleniyorum ve ara ara yuruyorumm.. dogum sancilari ara ara geliyorr ama yalanci sancilar geri gidiyorr :D :D

stres yapmamaya calisiyorumm gerci bu aralar elimde olmadan cokk gerginim ama olacak artik o kadarr dogum yaklastigi icin iyice aklim dagildii.. :-\