Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 07 Nisan , 2010, 21:56:21
sweet sweet nerelerdesin..epeydir yoksun.doğurdunmu yoksa... :icon_scratch: ???

sarisin arkadasim saoll canimm..  :opucuk: :opucuk:bugun buralardayimm doktordan yeni geldim canimm.. artik pek ugruyamiyorum annem geldi dogum icin onunla vakit geciriyoruzz :D :D canim haftalik kontrollere gidiyorum artikk seninde oyledir sanirimm.. yaklastik bayaa artikk hayirlisi.. sen neler yapmaktasin bana yazarsin arkadasimm..

ESINCIK sende endiselenme bosuna doktorun normal dediyse hersey yolundadirr bazi bebeklerin tutunmasi asagida olabilirr.. sen dinlen kendini cokk yormaa.. agir kaldirma soguk alginligi olmamasi icin dikat ett.. ilk haftalar cokk onemlii.. hakkinda hayirlisi olsunn kendini strese sokma bosunaa. :flowers:

ESİNCİK

selmay

slm esincik, kac aliksin canim herhalde dedigine bakilirsa dogumun yaklasio bizde  öle derler göbegin rahime yerlesiro derler yani bebek artik gelmeye baslior benimde gögüslerimin altinaelimi koyarsam 5 parmak inmis göbisim ben de bugün itibariyla 36 haftalik oldum, bebisler gelio takma kafana daha da sevin bebegin geli kiz erkek mi bilmiorum ama allah hayirli evlat versin canim...

ESİNCİK

yok cnm sen yanlış anladın, ben daha yeni hamişim. Bebeğim rahimin üst kısmına değil de ortaya yerleşmiş, dr biraz daha yukarıya yerleşmesi lazımdı ama zamanla çıkar dedi. Bnm gibi ilk dönemlerde böyle olan var mı diye sormuştm. İnş sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi :amin: :flowers: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizlar ben suan tam 35+3 haftalik hamileyim ve dünden beri sanki bebisimin kafasi daha cok asagiya inmis gibi hissediyorum seyimin üstünde hareket ediyormus gibi sizdede öyle oluyor mu merak etdim acaba dogum mu yaklasti anlamadim yaaa ???? ve cok hareketli benim internetde okuduguma göre son haftalar hareketleri kisitlaniyor diye yaziyor hep icerisi daraldigi icin ama benim kizim masallah cok hareketli ....

lütfen yardimci olun cok merak ediyorum

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° SiVaSLiM°ღ♥ღ° - 10 Nisan , 2010, 15:06:39
kizlar ben suan tam 35+3 haftalik hamileyim ve dünden beri sanki bebisimin kafasi daha cok asagiya inmis gibi hissediyorum seyimin üstünde hareket ediyormus gibi sizdede öyle oluyor mu merak etdim acaba dogum mu yaklasti anlamadim yaaa ???? ve cok hareketli benim internetde okuduguma göre son haftalar hareketleri kisitlaniyor diye yaziyor hep icerisi daraldigi icin ama benim kizim masallah cok hareketli ....

lütfen yardimci olun cok merak ediyorum

canim yazdiklarini okudum bebegin dogum kanalina giriyordur yavas yavas ondan hareketlerini fazla hissediyorsundurr.. yani egerkii basinc hissi cokk kuvetli degil ise yahut belinden siddetli agrilarin olmuyorsa akintin su gibi degil isee yada kanli akintin yoksa bunlarr normal seylerr.. ancakk agrilarin varsa ara ara gelip gidiyorsa dedigim gibi bi doktorunu ara sor en azindan icin rahat olsunn.. bendede bazen oluyorr sanki bebek asagilari kurcaliyormus gibime geliyor boylee damarlarimi tek tek cekiyormus gibi oluyorr  :k06: :k06:

benim bildiklerim bunlar tabi dogum yapmis anneler daha iyi bilgi verecektirr endiselenmee sevilcimm..

✿sweet_sweet✿

cok agrimm var karnim tas gibi sert.. korkuyorummm  kizlar yaa :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 11 Nisan , 2010, 02:22:42
cok agrimm var karnim tas gibi sert.. korkuyorummm  kizlar yaa :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

canım doktoru arasaydın keşke
son günlerde benimde öyle olurduu yatamazdım saga sola dönemezdim taş gibi olurduu  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

gulsahcim canim uyudum biraz ama dedigin gibi uykuda kalmadii belimden saplaniyo ara ara agri wc ye giremez oldum doktorumun dedigi dakka tut cok siklasirsa agrin gell.. iste kanli akintin vs birsuru sey saydi bunlar gorulurse gelmemi soyledi.. simdilik bunlar yok ama sanki doguma hazirlaniyormusum gibi ara ara geliyor sanci ve cokk uzun surmuyorr.. bu haftayida atlatirsam cokk iyi ama bidaki hafta heran dogum olabilir gibime geliyorr hayirlisi artikk.. cokk ne zormus anne olmakk gulsahcimm.. annelerin hakki odenmez dedikleri dogru gercektende..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

duygucum senin günün geldi sayilir her an dogum yapabilirsin herseyin hayirlisi allahim yardimcin olsun insallah bir nefesde kurtulursun darisi tüm hamislere  :amin: :amin:

bende bu aralar cok kötüyüm agrilarim cogaldi belim kopuyor bende 1-2haftaya kad :amin:r dogururum gibi gelyior bakalim hayirlisi :amin:

✿sweet_sweet✿

ewtt sevilcimm belirtilerr basladii. :sad1: :sad1: seninde yakin sayilirr aramizda pekk gun farki yokk..  :y25: :y25: bel agrisi offf fena oluyorr artikk gecicekk yakinda :amin: :amin:

dedigin gibi artik herseyin hayirlisi. vakti zamani geldiginde dogacaklardirr.. :amin: :amin: :amin:

betüs26

ayy kızlar korktum valla feleket gribim boğazlarım da kötü hem hastalık hem hamilelik sıkıntılarının hızlanması piskolojim bozuld dün gece yarısı saat 3 falandı zaten ate basıyı bide benim ufaklık durmada acayip hareketler yapmaya başladı ama hıçkırıkmı öksürük mü anlamadım çok uzun süre içim gıcıklandı nasıl ağladım bunaldım yaa artık gecelerden nefret ediyorum ben sizlerde de oluyo mu böyle uzun süren hareketler durmadan

elif35

benim  daha 23 haftalık ama şimdiden durmuyo bugün sabah 6:10 da bir başladı saat 7'ye kadar aralıksız kıpırddı tekme attı napıyo küçücük yerde anlamıyom ki taklamı atıyo cirit mi atıyo  :k06: :k06: tabi bende uyuyamadım benim huyum da bir uykum kaçtımı hayatta uyuyamam sabahın köründe döndür durdum yatakta dedim sen bir doğ poponu ısırcam  :k06: tırstı heralde sonra durdu ama tabi ben uyuyamadım

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: betüs26 - 11 Nisan , 2010, 17:59:45
ayy kızlar korktum valla feleket gribim boğazlarım da kötü hem hastalık hem hamilelik sıkıntılarının hızlanması piskolojim bozuld dün gece yarısı saat 3 falandı zaten ate basıyı bide benim ufaklık durmada acayip hareketler yapmaya başladı ama hıçkırıkmı öksürük mü anlamadım çok uzun süre içim gıcıklandı nasıl ağladım bunaldım yaa artık gecelerden nefret ediyorum ben sizlerde de oluyo mu böyle uzun süren hareketler durmadan

cnm bendede öyle benimde uyku denen bisey kalmadi bu gece sabah 4den 7ye kadar uyuyamadim beni acayip tekmeliyor bide basi daha cok asagiya indi hareketleri tam seyimin üstünde o da acayip oluyor ya aciyor resmen ....tekmeleri öyle güclü ki canim aciyor artik...

saide_melek

SIVASLIM ,SWEET SAIZIN YERINIZE BEN COK HEYECANLANDIM INSALLAH BEBISINIZI SAG SALIM KUCAGINIZA ALIRSINIZ SIZIN YERINIZE BEN BIR TUHAF OLDUM ELIF BIZIDE BEKLIYOR BU DURUMLAR 21 HAFTALIK OLDUM DUN GECE TEKMELERE ALDIRMADAN UYUDUM ;)