Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Arkadaşlar son 2 haftadır düzenli olmamakla birlikte göğüs uçlarımda sızlama oluyor.

Bunu deneyimlemiş arkadaşlarım varsa neden olduğunu merak ediyorum acaba kullanılan çamaşırın etkisi vs. olabilir mi yada süt bezleri bu dönemlerde daha mı yoğun çalışır?

< ESLAL >

derincim o bendede var hatta bi kaç gündür süt yada sıvı geliyor göğüslerimden sıkmıyorum kesinlikle ama çamaşırımda bi ıslaklık ve izi oluyor

DER!N

sıvı 4.aydan beri geliyor da tatlım ilk 3 aylık dönemdeki gibi sızlamalar var anlam veremedim sendede oluyorsa normal süreçtir belki

gelen sıvıyı hiç görmedim; giysimde ıslak bir görünüm oluyor şekerli bir şey olduğu belli giysi sertleşmiş :) senin de böyle mi

< ESLAL >

evt canım benimde öyle ama ben daha önce farketmemiştim hiç bi kaç gündür dikkatimi çekti belkide öncedende geliyomuşdur ben görmemişimdir ayy sütleniyorum die heycanlandım çok  :D
o sızlama herzaman değil ama zaman zaman oluyor bendede canım benim kuzen ebe en ufak bişeyde hemen onu arıyorum ( eminim doğurmamı benden çok istiyor artık:) oda bu sızlamaların normal olduğunu söylemişti bana ama sende dr. bir sor gittiğinde biz yarın gidiyoruz kontrole öncelikle d. gribi aşısını konuşucam sağlık ocaklarına dağıtımı başlamış

DER!N

sor bakalım tatlım bize de anlatırsın ne var ne yok

hamileler için olan türü Aralık ayında gelmeyecek miydi sanki öyle kalmış aklımda ???

мiŁenα.

benimde gögüs uclarım kasınıyor sureklı...ay hulanıyorum kasıyamıyorumda :-\

:love9: :love7: :love9:

DER!N

canım benim hassas noktalar olduğu için çok yumuşak hareketlerle yağ falan sürebilirsin rahatlatır

мiŁenα.

hım anladım bakalım yapım yarın dr gıtcem solıcem onada :k06:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Yeni bir şey daha türedi, kasıklarımda yanma var bu ne olaki???

DER!N

Başlığı değiştirdim, son zamanlar neler yaşıyoruz birbirimize önerilerimiz vs.  ;)    :love9:

AککORTįє

benim 1 saat sonra 27+2 olacak. ben bu aralar korkunç derecede gerginim! benim hormonlar tavan yapmış durumda, belim ve kuyruk sokumum felaket derecede ağrıyor. bırakın yürümeyi, evin içinde hareket zar zor hareket ediyorum. ve bu ağrılar beni daha da sinirli bir hale getirdi.eşim sağolsun akşam geldiğinde sakinleştiriyo beni baya  :love9: :love7:
aklıma sürekli beni daha da sinir edecek şeyler geliyor. belki bunlar nomrlade sinirlendirmiuyordu beni ama şuan herşey her detay sinirlendiriyor.ama birine böyle çemkirsem böle bi rahatlıcam sanki ama bu halimlede kimse bana sataşmaz.oğluşum tekmeliyor arada  :D sakinleşiyorum! sonra :cussing: yine geriliyorum herşeye   

< ESLAL >

bende bikaç gün önce kızımın harekleri çok yavaşladı die üzülürken 2 gündür öyle bir hareketliki hele bu gece inanılmaz harketli acayip tekme atıyo resmen babasıyla kavga etti bu gece kociş karnıma bastırıp çekiyo elini ne kadar sert bastırırsa o derceyle vurarak karşılık veriyo zilli :k06: kasıklarımda ağrıyo sanki adet olcakmışım gibi off hiç keyfim yok bugece karnım yamuluyo büzülüyo bişeyler oluyo anlamadım gitti ne bu fareketlilik Allah'ım
birde kızlar benim sırtım uyuşuyo bi kaçgündür 3. aydan sonra sırt ağrım çok olmuştu benim şimdi ağrı yok ama karıncalanıyo sanki sizinde oluyormu böyle ???

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 29 Ekim , 2009, 23:29:54
benim 1 saat sonra 27+2 olacak. ben bu aralar korkunç derecede gerginim! benim hormonlar tavan yapmış durumda, belim ve kuyruk sokumum felaket derecede ağrıyor. bırakın yürümeyi, evin içinde hareket zar zor hareket ediyorum. ve bu ağrılar beni daha da sinirli bir hale getirdi.eşim sağolsun akşam geldiğinde sakinleştiriyo beni baya  :love9: :love7:
aklıma sürekli beni daha da sinir edecek şeyler geliyor. belki bunlar nomrlade sinirlendirmiuyordu beni ama şuan herşey her detay sinirlendiriyor.ama birine böyle çemkirsem böle bi rahatlıcam sanki ama bu halimlede kimse bana sataşmaz.oğluşum tekmeliyor arada  :D sakinleşiyorum! sonra :cussing: yine geriliyorum herşeye   

Rabbim kolaylık versin önce sana sonra eşine  ;)  :) hormonlar yine çalkantıda hadi hayırlısı  :flowers: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 30 Ekim , 2009, 03:41:20
bende bikaç gün önce kızımın harekleri çok yavaşladı die üzülürken 2 gündür öyle bir hareketliki hele bu gece inanılmaz harketli acayip tekme atıyo resmen babasıyla kavga etti bu gece kociş karnıma bastırıp çekiyo elini ne kadar sert bastırırsa o derceyle vurarak karşılık veriyo zilli :k06: kasıklarımda ağrıyo sanki adet olcakmışım gibi off hiç keyfim yok bugece karnım yamuluyo büzülüyo bişeyler oluyo anlamadım gitti ne bu fareketlilik Allah'ım
birde kızlar benim sırtım uyuşuyo bi kaçgündür 3. aydan sonra sırt ağrım çok olmuştu benim şimdi ağrı yok ama karıncalanıyo sanki sizinde oluyormu böyle ???

:nazar: :nazar: hareketli olsun kuzucun inş.

ben de sırt ve bel ağrısı çoktandır var ama uyuşma gibi bir şey olmadı hiç saf zeytinyağ ile masaj yaptır tatlım, iyi geliyormuş.  :aferin:

DER!N

Benim gün geçtikçe tuhaflaşıyor yaşadıklarım, ne olduğunu da anlamıyorum  :y25:

Gece yine sık sık uyandım, malum yerim sızlıyor ama içten içten sanki yırtılıyor gibi  :( sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyorum neyin nesidir bunlar ya doğum mu yaklaşıyor.  ???