bebegim allerji mi olmuş

Başlatan GAMZELİM, 29 Ekim , 2009, 12:45:56

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: g10ca - 23 Ocak , 2010, 20:40:40
Angel teşekkürler  :opucuk: doktora  gittik bugun ve bahsettiğimiz durum senede sadece 1 kez oldugu için ve 10 günden fazla sürmediği için çok fazla üzerinde durmayın dedi , eğer ki çocuga çok rahatsızlık verirse, aşırı kaşıntı, nefes darlığı vs..şikayetleri olursa 4 yaşından sonra bağışıklık sistemi tam oluştugu için anca o zaman test yapılabilir dedi. Bu arada gittiğimiz doktor Acun ılıcalının kardeşiymiş  ;D
:sunny: bizim yerimize de güneşlenin, zira şuan heryer bembeyaz ...

cok iyi sevindim canim .madem 10 gunden fazla surmuyorsa korkulacak birseyi  yoktur kuzucugun   :flowers:

miray

Alıntı yapılan: g10ca - 22 Ocak , 2010, 11:19:25
Arkadaşlar benim kızım uyandığı zaman yanağının bir kısmı, koltuk altı, kasık ve bacak arkasında kırmızı kocaman kabarıklıklar oluşuyor bir kaç gündür, özellikle öğle uykusundan kalkınca oluyor, hatta dün öğretmeni aradı , acaba su çiçeğimi oldu diye  :-\
işin enteresan kısmı her zaman yediğinden farklı birşey yemiyor , bir anda oluyor ve yine ilginçtir ki geçen yıl yine ocak yaında böyle bir sorunla karşılaşmıştık , doktor bu yaşta aelrji testi yapılmaz demişti
bu gün yine öğretmenine tembih ettim, sorun olursa arayacak , hemen işten izin alıp dr.a götüreceğim, çünkü bu belirtiler 2 saat içinde kayboluyor

böyle bir durum yaşayan var mı aranızda

canım pire ısırmısta olabilir  :-\
benimde bi kere öyle olmustu annaannemin kedileri vardı bahcesinde
arasıra evede giriyolardı
orda kaldıgım zamanlarda sabah uyandıgımda vücudumda kabarcıklarla uyanıyodum acayip kasınıyodu  :cildir:
cok gecmiş olsun  :opucuk: