CİMCİME KUZUM TUANA

Başlatan sibell&gökhan, 06 Kasım , 2007, 14:02:26

« önceki - sonraki »

duru boncuk

yaaaaaa benim kızımın sırma saçları dökülmeye başladı  :y25:

sevda

Canım cansız saçları dökülüyordur endişelenme bizimde öyle oldu sonra tekrardan çıkan saçları hem daha parlak hem dah gürdü.... ;)

-Butterfly-

bizimki ilk ay dokuldu ama simdi yeniden uzuyor...uzulme  ozgulcum cabuk uzuyorlar...

burcu-emir

tuanaya bittim.hoşgeldin aramıza minik tuanacık  :love7:
sibel sana da ayrıca teşekkür ederiz,bu kadar tatlı bi güzelliği bize gösterdiğin için  :opucuk:

sibell&gökhan

EVET BURCU ÇOK TATLI DİMİ BENDE BİTİYORUM BU GÜZELLİĞE NE DEMEK CANIM GÖREVİMİZ BÖYLE GÜZEL MELEKLERİ SAKLAMAK OLURMU HEPSİDE BİRBİRİNDEN GÜZEL BU YUMURCAKLAR  :hungry:

semra

sayfaniz hayirli olsun canim sibelcim seninde ellerine saglik ha dedigin gibi bu kiz cok cirkin ya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

duru boncuk

sevda ve buse umarım dediğiniz gib bir an önce uzar ya kafa türkiye haritasına döndü valla :toothy10:ağzından bile kıl çıkıyo beee :igrenc:

sevda

adalet

sayfaniz hayirli olsun cok guzel bir cimcime sibel sayfa sahibi kim  :dontknow: :k06:
onuda taniyalim

Tebessüm :)

sayfanız hayırlı olsuun :hello2: güzel ilklerle dolsun. çok güzel bir bebek tuana maşaAllah :nazar: ben sayfanın sahibini göremedim :icon_scratch: serpil arkadaşımızın nicki nedir?

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

merhabalar :flowers: tuana bebegin sayfasi hayirli olsun hep guzel ilk leriyle dolsun :amin:.yaaaa ne sorucam bu ismi cok aradinmi ben cok aradimda :k06:.allah nazarlardan saklasin tuana yi massallah cok tatli.bunlarda bizden size bebisimle beraber :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

pelinim

Hoşgeldiniz.Sayfanız hayırlı olsun hep mutlu ilklerle dolsun.Tuana'ya kocamaaann maşallah..çok tatlı.Allah bağışlasın.

şerife Berat

tubiş merhaba canım geçen gün kızınız tuanayı oglumuz ali berata istemeye gelecektik ama malum çalışıyorum ya işlerden fırsat bulamadım ne dersin kızını yavuklamadıysan dünür olalım mı?????????????????? :director:

sibell&gökhan

şerife berata yanlış yerden kız istiyorsun güzelim bu sayfa serpilin kızı tuana kuzusuna ait

sen tubişin meleği tuanayı isteyeceksin allah seni varya güldüm kız burda resmen koptum hee  :toothy10: :ehi: :k06:

jbdun

serpil ve tuana sayfanız hayırlı olsun :flowers:
tuana da maaşallah çokçoktatlı bir bebekkk :nazar: :nazar: