KIZLAR YARDIM LÜTFEN DÜŞÜK OLABİLİRMİ

Başlatan can yine cannnn, 27 Ekim , 2009, 18:37:12

« önceki - sonraki »

βαlκιz

nermin abla acile git baksınlar  benimde  önceden bikere  aşırı kanamam olmuştuu çok ta agrım vardı acile gittim gece tahlil yaptılar düşükmü diye düşük degildi hemen igne yaptılar kanamam azaldı ve agrım geçtii sende bi gitsen keşkee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

canım benim bu eve yeni taşındım kimseyi tanımıyom eşim yok işte mesayisi var
merti kime bırakayım kaynanam görümcesi ameliyat oldu onun yanında kalıyo benim ailem istanbulda sana yollayayımmı merti :toothy10: :toothy10: :toothy10:ha ne dersin
ağrım hafifledi ama yaklarım buz gibi
can dediklerim....

Demet_dk

bence merti de al git en iyisi
çünkü önemli bi durum

ırmak184

canım gecmiş olsun inşallah önemli bişey degildir,düşük olunca önce kahverengi sonra normal kanama oluyorsun anlattıgına göre seninkide böyle gibi bence hiç ihmal etme hemen doktora git...bizede haber ver canım merakta bırakma  :opucuk:  :opucuk:

****EMOŞİNN****

nermincim canım çok geçmiş olsun inşallah korktuğun gibi bişey değildir kızlarında dediği gibi hemen doktora gitmelisin ihmal etme canım.

Balböceği

nerminim gecmis olsun kiz ne zman oldu bu ben niye duymam

krizantem84

cnm insallah kötü bir durum yokturdur :amin: :amin: :amin: :amin: cok gecmis olsun.bende düsük yaptim ama öyle birden kanamam olmadi sancim falanda olmadi bilmiyorum yani ancak kendi yasadigimi söyledim bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm insallah kötü bisey yoktur icini ferrah tutmaya calis bilyiorum demesi kolay ama bende ilk bebisimi düsürmüsdüm insallah seninki düsmeuz cnm benim...

benim simdiki hamileligimdede 8 haftalikken az kanamam gelmisdi ama doktora gitdim bisey yok dedi kesesnin etrafinda kan var demsidi yat dinlen dedi ondan snrada ara sira kahve rengi akintim gelmeye basladi dokt. aradim sordum neden acaba diye oda kesenin etrafiondaki kan böylee gidiyormus vücüdumdan insallah gercektende öyledir bu sali 3kasim dokt, gtcem ikili tarama icin insallah bir sorun cikmaz cnm bende hep korku icindeyim...

sende  bi haber alinca mutlaka yaz cnm merak etdim bende pek foruma giremiyorum bu aralar....

rabbimden herseyin hayirlisini dile cnm,....öpüyorum kocaman

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

nermincim yeni gördüm konunu daha kusura bakma çokkk geçmiş olsun canım şimdi iyisindir tahmin ediyorum
geçen yıl benimde bir düşüğüm olmuştu ağrım yoktu seninki gibi ama kanamam aynı böyleydi
tabi vücut değişik olur herkeste bağışıklık sistemine göre değişir
br dr yazısında okumuştum bazı yeni oluşan gebelikleri vücudumuz kabullenemdiğinden
hemen dıarı atabiliyormuş canım tabiki bunu dr gitmeden anlayamayız ama
dilerim öyle birşey olmamaıştır canım tekrar çok çok geçmiş olsun :opucuk:

can yine cannnn

sağolun canlar inşallah bişey yokjtur dr gitmrdim ama kasıklarımdaki ağrı hala gitmedi
yarın test yapcam merttede hamile kalınca böyle olmuştu ama bu kadar çok değildi kanama
azdı ve 3 gün lekelenmiştim yarın test yapimda yazarım size :opucuk:
can dediklerim....

yasmin35

nermincim çok geçmiş olsun durumundan bizi haberdar et canım merakta bırakma bizi ok
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

..BahaR●●

NERMİNCİM ŞİMDİ GÖRDÜM CNM
İNŞ.CİDDİ BİRŞEY YOKTUR YAAA
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
BİZİ HABERDAR ET......