28 Mart , 2024, 19:04:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ne Dinliyorsunuz

Başlatan ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ, 26 Ekim , 2009, 19:32:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

Sevgilim bitti bu ask hoscakal diyorsun olsun.. Dag gibi ceker giderim uzuntu yaratma

omrumu verdim yollarina serdim diye hic onemi yok RICA EDERIM  :love9: :love9: :love9:

meliss

ya günlerimi geri ver ya benle hayata devam ya kendin gibi oluver yada yüreksiz ve yalan kaderi yok unutamadı aşkın tadını kaderi yok yazısı kara üzülürüm seni acıtan ağlamam ise yüreğimin dokusu yaralı  :love9: :love9:

serdar ortaç iki paralık
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

meliss

bir daha bu yolları aynı hevesle yürürmüyüm kim bilir ne bekliyor kalırmıyım ölürmüyüm ne malum dünya gözüyle birdaha görürmüyüm

ebru gündeş kaçak
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

yukarıdakı komsunun seslerı  :ehi: :ehi: :ehi:

meliss

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: melis murat&ada deniz - 20 Haziran , 2010, 22:20:22
Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 20 Haziran , 2010, 22:12:32
yukarıdakı komsunun seslerı  :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy aman tıpa tak  kulağına  :k06:
guya çok medenıler bırı beyın cerahı doktor eşide unıvde ogretım gorevlısı  :k06: :k06: çocuklarına çok kızıyorlar  :-[ :-[

meliss

bunun üzerine bi laf söylemek istiyorum ne demişler  okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır   :k06:  :ehi:   :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: melis murat&ada deniz - 20 Haziran , 2010, 22:37:02
bunun üzerine bi laf söylemek istiyorum ne demişler  okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır   :k06:  :ehi:   :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

meliss

**yeliz**

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah iiliğini versin melis

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ahmet ozhan zeytın gozlum eskı bı şarkı

meliss

Alıntı yapılan: **yeliz** - 20 Haziran , 2010, 22:41:14
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah iiliğini versin melis

amin canım hepimizin  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Balböceği

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?