15 Mayıs , 2024, 09:23:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aldatılsanız Hangi Şarkı İlk Aklınıza Gelirdi...

Başlatan Balböceği, 23 Ekim , 2009, 22:06:01

« önceki - sonraki »

remoş

beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar yıkasınlar seni yıkamasınlar paklanmazsın seennnn

βαlκιz

benimkide yapamaz ama beniii benim gibii cadolozu aldatırsada helall be derimmm  :ehi: buraa ufak biyerr uçan kuştan haberimmm olurr vallaa sıkar birazzzzz  :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 23 Ekim , 2009, 22:45:11
benimkide yapamaz ama beniii benim gibii cadolozu aldatırsada helall be derimmm  :ehi: buraa ufak biyerr uçan kuştan haberimmm olurr vallaa sıkar birazzzzz  :caca: :caca: :caca:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla ben buyuk konısmım benı aldatırsa benda onu aldatırım  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 23 Ekim , 2009, 22:49:24
valla ben buyuk konısmım benı aldatırsa benda onu aldatırım  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06:
askmelegim o ayip kacar benden demesi :toothy10: :toothy10:

remoş

ben aldatmam.boşarım başka birisiyle evlenirim.

βαlκιz

valla eşime ilk evlendimiz zaman beni aldatmassın dime demiştim ve bana öyle bi cvp vermiştikiii beni aldatırsaa suratına tükürür bana dedin lafa noldu derdimm çok güveniyorummm valla :nazar: :nazar: :nazar: o sözünden sonraa altatıcagı aklımın ucuna gelmezzz
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

benimkide yapamaz o sansi ona vermem birazda kadinlarin elinde  :-\

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ballı böçek sen o sansı vermıye bılırsın ama karsıdakı kadın olunca ne olacak ben hıc bırseye asla kesın gözuyle bakmam benım dusmanım yıne kadın  ben cou yerde bazı kadınlara suc buluyo erkeklere kene gıbı yapısıyolar  erkek napsın :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 23 Ekim , 2009, 23:00:54
ballı böçek sen o sansı vermıye bılırsın ama karsıdakı kadın olunca ne olacak ben hıc bırseye asla kesın gözuyle bakmam benım dusmanım yıne kadın  ben cou yerde bazı kadınlara suc buluyo erkeklere kene gıbı yapısıyolar  erkek napsın :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
cnm orasi oyle ama napacannn sence iyice bak ben aldatan erkeler gordume vde ilgi alakasi yok yani
kendime guvenmiyorum kucamada ama napimmm :cildir:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende guvenıyom ama karsımdakı her kısıye guven olmuyo neler duyuyoz neler göruyoz cevremısde  allah  ıslah etsın bölelrını :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 23 Ekim , 2009, 23:07:13
bende guvenıyom ama karsımdakı her kısıye guven olmuyo neler duyuyoz neler göruyoz cevremısde  allah  ıslah etsın bölelrını :amin: :amin: :amin: :amin:
amin cnm sarki isin espirisi ama napacan ;D

Demet_dk

kalbime gömerim o zaman
unutupta silerim o zaman
alt tarafı aşk buda işte
vazgeçilmezmisin aman ..... benm aklıma bu geldi  :tongue3:

GüzeLCe

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gır yaws aldatanı bosarıs yenısını alırıs  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: